اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست برنامه های Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست برنامه های Cydia

سلام
    دنبال این برنامه هستم که متاسفانه پولی هست:
    Weeworldclock for notification
    در واقع ساعت آنالوگ هست. کسی از دوستان رایگانش رو سراغ داره؟ گشتم نبود. ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط rezaelx نمایش پست ها
      یه توییکی هست که در لایک اکسرین به جای کشویی کردن با زدن یه دکمه هوم باز میشه
      اسمش چیه؟
      با اکتیویتور .

نظر

• من تو اندروید یه برنامه داشتم که وقتی شماره کسی رو میگرفتم، همینکه طرف گوشی را بر میداشت گوشی یه ویبره میکرد که خیلی باهاش حال میکردم چون نیازی نبود یه ساعت گوشی رو رو گوشم نگه دارم و وقتی ویبره میکرد میزاشتمش روی گوشم
        خواستم ببینم برای آیفون هم همچین چیزی کسی سراغ داره ؟
        اصطلاحشم میشه Vibrate on call /answer

نظر

• نوشته اصلی توسط shahinasbaghi نمایش پست ها
          من تو اندروید یه برنامه داشتم که وقتی شماره کسی رو میگرفتم، همینکه طرف گوشی را بر میداشت گوشی یه ویبره میکرد که خیلی باهاش حال میکردم چون نیازی نبود یه ساعت گوشی رو رو گوشم نگه دارم و وقتی ویبره میکرد میزاشتمش روی گوشم
          فکر نکنم باشه
          شما وقتی که زنگ می زنی هر موقع که 1.2.3 یعنی زمان تماس رو دیدید گوشی رو یو گوشتون قرار بدین

نظر

من تو اندروید یه برنامه داشتم که وقتی شماره کسی رو میگرفتم، همینکه طرف گوشی را بر میداشت گوشی یه ویبره میکرد که خیلی باهاش حال میکردم چون نیازی نبود یه ساعت گوشی رو رو گوشم نگه دارم و وقتی ویبره میکرد میزاشتمش روی گوشم
            بله من این رو دارم اما الان نمی تونم پیداش کنم. می گردم بهتون می گم. انصافا خیلی عالیه یادگار دوران ویندوز موبایل 6.5 هستش

نظر

نوشته اصلی توسط grand123 نمایش پست ها
              سلام برنامه ای وجود داره که عکس و متن آهنگی که گوش میکنیمو پیدا کنه؟
              Shazem red or shazem blue

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk 2

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinspeeder نمایش پست ها
                فکر نکنم باشه
                شما وقتی که زنگ می زنی هر موقع که 1.2.3 یعنی زمان تماس رو دیدید گوشی رو یو گوشتون قرار بدین
                توويك بسيار كاربردي KuaiDial رو از اينسانلي نصب كنيد در تنظيماتش اين گزينه را دارد...
                اين توويك جديدا براي iOS 6 هم سازگاري كامل پيدا كرده كه مي تونيد ازش لذت ببريد!

نظر

• نوشته اصلی توسط djgholum نمایش پست ها
                  بله من این رو دارم اما الان نمی تونم پیداش کنم. می گردم بهتون می گم. انصافا خیلی عالیه یادگار دوران ویندوز موبایل 6.5 هستش
                  lمخلصیم قربان .... لذتی که به آدم این توئیک میده حرف نداره .... منتظر خبرتون هستم

نظر

• نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                    توويك بسيار كاربردي KuaiDial رو از اينسانلي نصب كنيد در تنظيماتش اين گزينه را دارد...
                    اين توويك جديدا براي iOS 6 هم سازگاري كامل پيدا كرده كه مي تونيد ازش لذت ببريد!
                    نوشته اصلی توسط shahinasbaghi نمایش پست ها
                    lمخلصیم قربان .... لذتی که به آدم این توئیک میده حرف نداره .... منتظر خبرتون هستم
                    شما اصلا پست بالا رو خونديد كه همچنان منتظر خبر هستيد؟!

نظر

• سلام. کیبورد فارسی 5 خطه برای ios 6 موجوده؟

نظر

• سلام!
                        بر بار چندمه گ دارم میپرسم دوستان.ایا برنامه ای برای ضبط مکالمات تلفنی وجود دارد؟!؟
                        ممنون ن ن ن

نظر

نوشته اصلی توسط atakhanbak نمایش پست ها
                          سلام!
                          بر بار چندمه گ دارم میپرسم دوستان.ایا برنامه ای برای ضبط مکالمات تلفنی وجود دارد؟!؟
                          ممنون ن ن ن
                          سلام
                          دوست عزیز اگه بود تا الان حتماً جواب شما رو میدادند ، یا راهنماییت میکردند.
                          ولی میدونم که از برنامه منشی تلفنی برای ایفون خبری نیست.
                          موفق باشید

Sent from my  iPhone  using Tapatalk 2

نظر

• سلام به همه یه برنامه ای بود که باهاش تبلیغ های داخل برنامه ها رو پاک میکرد،ممکنه اسمش رو به من لطف کنید/.ممنونم

نظر

• سلام
                              من udid facker ورژن 2.3.6 رو كه جديد اومده ميخوام
                              ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط shamsir نمایش پست ها
                                سلام به همه یه برنامه ای بود که باهاش تبلیغ های داخل برنامه ها رو پاک میکرد،ممکنه اسمش رو به من لطف کنید/.ممنونم
                                adblocker
                                زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

صبر کنید ..
                                X