اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه هاي سیدیا براي ios 7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط lordofpilot نمایش پست ها
    Cydiastore.ir

Sent from my iPhone 5s
    تو پكيجاشون نيست

نظر

• يه برنامه هست كه مثلا دست رو از قسمت دكمه home به داخل صفحه بكشيم و برنامه بسته شه؟
      يا توي اسپرينگبورد كه هستيم بكشيم و بره توي مولتي تسكينگ ؟!
      يه چيز سبك.zephere و activator نه.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• برنامه هاي سیدیا براي ios 7

دوستان بالاخره برنامه retinapad برای ios7 اپدیت شد. کرک این برنامه در سورس insanelyi موجوده
        مشابه این برنامه میتونید برنامه fullforce هم نصب کنید که خیلی بدردبخوره برای برنامه هایی که مخصوص ایفون میخاین روی ایپد اجرا کنید و اونارو تمام صفحه با کیفیت خوب ملاحظه کنید
        ویرایش توسط masoud519 : https://i-phone.ir/forums/member/18630-masoud519 در ساعت 04-02-2014, 04:39 PM

نظر

• آیکون ها رو چطور میتونم به صورت دایره ای در بیاریم ؟

نظر

• من یک تم باحال نصب کردم خیلی قشنگه اسمش Aura هست پیشنهاد میکنم نصبش کنید ایکون هاشم واقعا منحصربفرد و زیباست

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
              آیکون ها رو چطور میتونم به صورت دایره ای در بیاریم ؟
              سلام دوست عزيز.با نصب تم مثلafteros re

هر رويايي خيلي بزرگ نيست و هر رويا پردازي خيلي كوچك نيستpisc

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
                آیکون ها رو چطور میتونم به صورت دایره ای در بیاریم ؟
                تم Circulus رو هم میتونید امتحان کنید. ( تو سیدیا موجوده )

این هم نمونه :

نظر

• سلام دوستان نرم افزارى مثل safari download manager واسه ورژن ٧ چيزى اومده كه بتونم نصب كنم
                  گوشيم ايفون 5S ورژن 7.0.4
                  ممنون ميشم راهنماييم كنيد. باتشكر

نظر

• دوست عزيز هنگام نصب retinapad از سورسي نسخه 1.3.7 كه معرفي كرديد ارور ميده؟؟؟؟سوالي هم داشتم بانصب fullforce برنامه هاي آيفون فول اسكرين ميشن اما با همون سايز اجرادر آيفون در گوشه تصوير نمايش داده ميشه چرا بصورت 2* نمايش داده نميشه؟؟؟؟
                    نوشته اصلی توسط masoud519 نمایش پست ها
                    دوستان بالاخره برنامه retinapad برای ios7 اپدیت شد. کرک این برنامه در سورس insanelyi موجوده
                    بهمراه این برنامه میتونید برنامه fullforce هم نصب کنید که خیلی بدردبخوره برای برنامه هایی که مخصوص ایفون میخاین روی ایپد اجرا کنید و اونارو تمام صفحه با کیفیت خوب ملاحظه کنید
                    ویرایش توسط asemani : https://i-phone.ir/forums/member/10749-asemani در ساعت 04-02-2014, 11:19 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط saman نمایش پست ها
                      سلام دوستان نرم افزارى مثل safari download manager واسه ورژن ٧ چيزى اومده كه بتونم نصب كنم
                      گوشيم ايفون 5S ورژن 7.0.4
                      ممنون ميشم راهنماييم كنيد. باتشكر
                      سلام
                      دوست عزیز chrome downloader 64 رو بگیر خیلی عالیه.

نظر

نوشته اصلی توسط asemani نمایش پست ها
                        دوست عزيز هنگام نصب retinapad از سورسي نسخه 1.3.7 كه معرفي كرديد ارور ميده؟؟؟؟سوالي هم داشتم بانصب fullforce برنامه هاي آيفون فول اسكرين ميشن اما با همون سايز اجرادر آيفون در گوشه تصوير نمايش داده ميشه چرا بصورت 2* نمايش داده نميشه؟؟؟؟
                        برای من اینجوری نیست البته من رتیناپد رو خریداری کردم. ولی اینطور که مجددا بررسی کردم دیدم که این دو برنامه با هم تداخل دارن. یعنی شما فقط یک برنامه رو می تونید نصب کنید. در واقع من اشتباه کردم و عذر میخام. اما من رتیناپد رو ترجیح میدم شما هم برای تست یک بار توییک فول فورس رو پاک کنید و بجاش رتیناپد رو نصب کنید ببینید خوبه یا نه.
                        از این سورس هم میتونید رتیناپد رو دریافت کنید
                        repo.hackyouriphone.org

Sent from my iDevice using Tapatalk
                        ویرایش توسط masoud519 : https://i-phone.ir/forums/member/18630-masoud519 در ساعت 04-02-2014, 04:37 PM

نظر

البته اینم بگم که فول فورس ممکنه برای بعضی از برنامه ها درست عمل نکنه ولی برای اونایی که باهاش سازگار هستن عملکرد خوبی داره بعنوان مثال در برنامه های گرافیکی دقیقا همون کاری رو میکنه که برای شما پیش امده مثل بازیها
                          ویرایش توسط masoud519 : https://i-phone.ir/forums/member/18630-masoud519 در ساعت 04-02-2014, 04:34 PM

نظر

• دوستان چند سورس عالی مخصوص ورژن 7 برای 5اس رو بدین که بصورت کرک شده و بروز باشه ..ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
                              دوستان چند سورس عالی مخصوص ورژن 7 برای 5اس رو بدین که بصورت کرک شده و بروز باشه ..ممنون
                              سورس های سایدیا بیشترشون تو این سایت هست
                              Cydia Sources - iOS 7 compatible Cydia Sources

- - - - - - - - - -

بچه ها چند تا توییک باحال بگین ، فقط استفاده نکنین بگین ما هم لذت ببریم

نظر

• سلام دوستان خدا قوت.كسي ميدونه توييك colorbadge رو از كجا ميشه گرفت؟

هر رويايي خيلي بزرگ نيست و هر رويا پردازي خيلي كوچك نيستpisc

نظر

صبر کنید ..
                                X