اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه هاي سیدیا براي ios 7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط firstfreelove نمایش پست ها
    دوستان واسه فولدر بندی و Delivery هنوز هیچی نیومده ؟
    واسه فولدر بندی که برنامه لازم نیست برنامه های که میخوای تویه فولدر باشن و بکش رو هم خودش درست میکنه واسه دلیوری هم دیگه برنامه ای نمیاد

نظر

• نوشته اصلی توسط shadmehr نمایش پست ها
      Cydia Substrate رو نصب کنید...
      ممنون میشم سورس دانلود رو هم بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط hootan.af نمایش پست ها
        ممنون میشم سورس دانلود رو هم بدید
        Cydia رو رفرش کنید توی سورس های پیش فرض هست.

نظر

• با برنامه iclean pro حجم پوشه other رو کم کنید . این برنامه ۲ گیگ از other من کم کرد .

نظر

• ImageUploadedByTapatalk1388666343.863078.jpg

In a few hours ...

Tapatalking with an iDevice

نظر

• Customls برنامه ای که میشه باهاش نوشته لاک اسکرین رو تغییر داد هم اکنون برای ورژن ۷ اپدیت شده
              این توییک رو می تونید در سورس bigboss پیدا کنید

نظر

• اونایی که 5s دارن حتماً virtual home بریزن عالیه حتی وقتی گوشی خاموشه با لمس. کردن دکمه هوم میتونین انلاک کنین

نظر

• دوسانی که میخوان whatsapp رو بر روی آیپاد و آیپد داشته باشن میتونن توییک whatspad رو نصب کنن.
                  سازگار با ios7

نظر

• نوشته اصلی توسط hsh988 نمایش پست ها
                    اونایی که 5s دارن حتماً virtual home بریزن عالیه حتی وقتی گوشی خاموشه با لمس. کردن دکمه هوم میتونین انلاک کنین
                    اقا من نصب كردم ولي كار نميكنه برام؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• برنامه هاي سیدیا براي ios 7

من فکر میکنم چون سنسور تاچ حساسیتش طبق گزارشات کاربران به مرور زمان کمتر میشه بنابراین هرچی کمتر ازش استفاده بشه بهتره. اینجور توییک ها باعث مشکل در کارکرد سنسور میشه. به نظر من توییک Menu Button Emulator مناسبتره برای اینجور کارا
                      ویرایش توسط masoud519 : https://i-phone.ir/forums/member/18630-masoud519 در ساعت 02-01-2014, 08:24 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط masoud519 نمایش پست ها
                        من فکر میکنم چون سنسور تاچ حساسیتش طبق گزارشات کاربران به مرور زمان کمتر میشه بنابراین هرچی کمتر ازش استفاده بشه بهتره. اینجور توییک ها باعث مشکل در کارکرد سنسور میشه. به نظر من توییک Menu Button Emulator مناسبتره برای اینجور کارا
                        این "گزارشات" رو میشه موثق لینک بذارید؟

نظر

• برنامه هاي سیدیا براي ios 7

بفرمایید
                          http://m.iclarified.com/entry/index.php?enid=36424
                          البته طبق این گزارش با اسکن دوباره مشکل برطرف شده ولی خوب با نصب این توییک ها اسکن مجدد باید بیشتر انجام بشه
                          ویرایش توسط masoud519 : https://i-phone.ir/forums/member/18630-masoud519 در ساعت 02-01-2014, 09:05 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط masoud519 نمایش پست ها
                            بفرمایید
                            iClarified - Apple News - Some Users Report Degrading Touch ID Accuracy
                            البته طبق این گزارش با اسکن دوباره مشکل برطرف شده ولی خوب با نصب این توییک ها اسکن مجدد باید بیشتر انجام بشه
                            من و خیلیای دیگه تجربه ی برعکسی داشتیم/
                            "Every time you use it, it learns more about you. Because it knows, 'This is Alex,' every time you use it gets easier and easier."
                            Touch ID works better with time, here is what early AuthenTec fingerprint scanner looked like

نظر

• دوست عزیز در مورد این موضوع جای دیگه باید بحث کرد ولی بهتره یکم منطقی باشیم.

نظر

• من که واقعا راضیم حالا استفاده میکنیم فوقش خراب میشه دیگه

نظر

صبر کنید ..
                                X