اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه هاي سیدیا براي ios 7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برنامه هاي سیدیا براي ios 7

همونطور که میدونید صدای باز شدن قفل ایفون در ورژن 7 حذف شده با توییک unlocksound7 می تونید این صدا رو به این ورژن برگردونید. این توییک بصورت مجانی از سورس bigboss قابل نصبه و تنظیماتی هم داخل setting داره

Sent from my iDevice using Tapatalk

نظر

در ضمن یک توییک جدید بنام slo-mo mod هست که با اون میتونید قابلیت اسلوموشن که مخصوص دستگاه ایفون ۵اس در بخش فیلمبرداری هست رو به سایر ایدیوایسها بیارید این توییک در سورس bigboss بصورت مجانی موجوده

ویرایش توسط masoud519 : https://i-phone.ir/forums/member/18630-masoud519 در ساعت 20-01-2014, 07:55 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Baran90 نمایش پست ها
        سلام.در حال حاضر فونت فارسی و عربی در سورسی نیست.حتی در سورس های عربی.امیدوارم بزودی این فونت ها بیاد.
        ولی من فونت فارسی رو وقتی هنوز جیلبرک نیومده بود، از زمانی که بکاپ گوشی ۵ رو روی ۵ اس ریختم خودش خود به خود نیشست روش. حتی (پ )رو هم داشت...اما من برای اینکه َ ُ ً داشته باشم پرشین کیبورد ۵+ رو از بیگ بوس گرفتم..

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk 2

نظر

• دوستان عزیز، برنامه colorkeyboard رو برای 7.0.4 گرفتم، ولی جواب نداد...
          در موردش کسی اطلاعات داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط davooood155 نمایش پست ها
            دوستان عزیز، برنامه colorkeyboard رو برای 7.0.4 گرفتم، ولی جواب نداد...
            در موردش کسی اطلاعات داره؟

سلام به محض اینکه برای ios 7 آپدیت بشه همه جا پر میشه و به راحتی متوجه میشید !! برنامه هایی رو که برای ios 7 نیستند رو دانلود نکن خطرناکه !! یهو دیدی همه چیز کرش کرد یا دیوایس روی لوگوی اپل گیر کرد !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط masoud519 نمایش پست ها
              در ضمن یک توییک جدید بنام slo-mo mod هست که با اون میتونید قابلیت اسلوموشن که مخصوص دستگاه ایفون ۵اس در بخش فیلمبرداری هست رو به سایر ایدیوایسها بیارید این توییک در سورس bigboss بصورت مجانی موجوده

نصب کردم دوربین باز نمیشه

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان عزیز !! الان متوجه شدم که توییک game player که در سورس repo.insanelyi.com موجوده هم در ios7 بخوبی کار میکنه !! از این توییک برای هک کردن یا دست کاری کردن متغیر هایی مثل پول و سکه و خون و این جور چیزا که در بیشتر بازی ها وجود داره استفاده میشه !! البته بجز بازی هایی با دیتابیس آنلاین مثل clash of clans !! استفاده از همچین ابزارهایی و دست کاری کردن گیم ها و اسکور ها ریسک هستش که متوجه خود استفاده کننده هستش !! روش کارش رو بهتره نگم اما عواقبش ممکنه بن شدن و بیرون پریدن از بازی ها و مشکلات از این دست باشه . یا علی

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Reza.ziaei نمایش پست ها
                  نصب کردم دوربین باز نمیشه

دستگاهت چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط masoud519 نمایش پست ها
                    دستگاهت چیه؟

Ipad2

نظر

• رو ایپد ۲ تست شده جواب میده البته ظاهرا هنوز خیلیا باهاش مشکل دارن و کرش میکنه باید منتظر اپدیت باشی. فعلا اگر باهاش مشکل داری پاکش کن

نظر

• بچه ها سفری وقتی تایپ میکنم داخلش بسته میشه safari/mail fix هم نصب هست اما درست نمیشه

نظر

توییک جدیدی بنام fancy برای ورژن ۷ اومده که میتونید با اون رنگ قسمتهای مختلف دستگاهتون رو تغییر بدید بعنوان مثال کنترل سنتر یا نوتیفیکیشن یا ...
                          کرک این برنامه توی سورس های insanelyi و biteyourapple موجوده
                          من نصب کردم واقعا عالیه توصیه میکنم از دست ندید

ویرایش توسط masoud519 : https://i-phone.ir/forums/member/18630-masoud519 در ساعت 21-01-2014, 10:57 PM

نظر

• کرکش خوب کار نمیکنه

نظر

• همانطور که می دونید در ورژن ۷ اسامی بصورت اسم اول یا نام در مسیج نمایش داده میشه که به نظر من زیاد جالب نیست
                              حالا می تونید با توییک full name for message نام کامل رو در مسیجها ببینید. این توییک رو می تونید از سورس bigboss بصورت رایگان دریافت کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Reza.ziaei نمایش پست ها
                                کرکش خوب کار نمیکنه
                                کرک کدوم برنامه خوب کار نمیکنه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X