اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه هاي سیدیا براي ios 7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Ikeywi
    یک توییک بسیار مفید که سطر به کیبورد اضافه میکنه با تنظیمات خودتون نصب کنید چون به درد میخوره، اپدیت نداده اما من نصب کردم کار میکنه ، واسه ایپد باید اچ دی رو نصب کنید

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• تویک SleekSleep استفاده از کلیدهای پاور و هوم رو به حداقل میرسونه چون با این تویک میتونید با کشیدن انگشت روی سنسور مجاورت بالای اسپیکر تلفن، آیفون رو قفل یا باز کنید.
      از سورس repo.insanelyi.com بگیرید.

.There is no knowledge that is not power

نظر

• من 5 دارم ، جيل كردم ، به ترتيب معرفي اين تاپيك برنامه و تويك ها رو نصب كردم منتها وقتي تموم شد ديدم safari و mail كرش داره ! اصلا بالا نميومد همه رو به ترتيب پاك كردم درست نشد و آخو ريستور كردم ! به نظرتون مشكل كجا بود ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Farzadbenam نمایش پست ها
          من 5 دارم ، جيل كردم ، به ترتيب معرفي اين تاپيك برنامه و تويك ها رو نصب كردم منتها وقتي تموم شد ديدم safari و mail كرش داره ! اصلا بالا نميومد همه رو به ترتيب پاك كردم درست نشد و آخو ريستور كردم ! به نظرتون مشكل كجا بود ؟

راه حل:

1- این سورس رو به Cydia اضافه کنید:
          Cydia.iPhonecake.com

برنامه Safari/Mail Fix رو از سورسی که گفتم نصب کنید ،همچنین برنامه mobile substrate fix رو هم نصب کنید درست میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Farzadbenam نمایش پست ها
            من 5 دارم ، جيل كردم ، به ترتيب معرفي اين تاپيك برنامه و تويك ها رو نصب كردم منتها وقتي تموم شد ديدم safari و mail كرش داره ! اصلا بالا نميومد همه رو به ترتيب پاك كردم درست نشد و آخو ريستور كردم ! به نظرتون مشكل كجا بود ؟

مشکل از خود برنامه جلبریک هست در برخی از دیوایس ها این مسایل رو ایجاد می کنه.
            باید منتظر ورژن های جدیدتر اون باشیم.

در تا پیک های همین انجمن راه حل هایی برای کرش برنامه ها پس از جیلبریک داده شده.

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
              تویک SleekSleep استفاده از کلیدهای پاور و هوم رو به حداقل میرسونه چون با این تویک میتونید با کشیدن انگشت روی سنسور مجاورت بالای اسپیکر تلفن، آیفون رو قفل یا باز کنید.
              از سورس repo.insanelyi.com بگیرید.

اینجوری با مجاورت هر چیزی با سنسور مجاورت گوشی تصادفی روشن و خاموش نمی شه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط XmkZ نمایش پست ها
                اینجوری با مجاورت هر چیزی با سنسور مجاورت گوشی تصادفی روشن و خاموش نمی شه؟
                نه باید روش انگشت بکشی و به اصطلاح سوایپ کرد. البته تنظیمات دقیقی میشه براش انجام داد.

.There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط XmkZ نمایش پست ها
                  مشکل از خود برنامه جلبریک هست در برخی از دیوایس ها این مسایل رو ایجاد می کنه.
                  باید منتظر ورژن های جدیدتر اون باشیم.

در تا پیک های همین انجمن راه حل هایی برای کرش برنامه ها پس از جیلبریک داده شده.
                  مشکل از جیلبرک نیست مشکل از appsync هست دوست عزیز فعلن همونطور که دوستمون گفتن باید عمل کرد

نظر

• یک توییک جالب مشابه bioprotect معرفی شده بنام bilocklockdown که ظاهرا مشکلات bioprotect رو مثل ریسپرینگ شدن داغ کردن و مصرف زیاد باطری رو حل کرده
                    فعلا این توییک کرک نشده.

نظر

• سلام دوستان
                      من روی ورژن 6 iblacklist رو از انجم خودمون خریدم و اکتیو شد حالا ه جیب برک کردم روی 7 و نصب کردم اکتیو نمی شه ، دوباره باید بخرم ؟
                      ممنون
                      حامد

نظر

• چرا برنامه های whatsapp و line اجرا نمیشن روی ایپد

نظر

• نوشته اصلی توسط Reza.ziaei نمایش پست ها
                          چرا برنامه های whatsapp و line اجرا نمیشن روی ایپد

Whatsapp فقط واسه آیفون هست اما اگه میخواین روی آیپد داشته باشین whatspad رو از سیدیا نصب کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط shadmehr نمایش پست ها
                            Whatsapp فقط واسه آیفون هست اما اگه میخواین روی آیپد داشته باشین whatspad رو از سیدیا نصب کنید.
                            برنامه های wechat , viber هم فقط واسه ایفون هست اما روی ایپد هم کار میکنن ، اما whatsapp, line کار نمیکنن

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                              نه باید روش انگشت بکشی و به اصطلاح سوایپ کرد. البته تنظیمات دقیقی میشه براش انجام داد.

مصرف باطری رو خیلی افزایش نمیده؟

نظر

• برنامه هاي سیدیا براي ios 7

دوستان plugication براي ٧.٠.٤ كار ميكنه
                                با اين تونيك وقتي هنزفري رو متصل ميكنيد شروع ب پخش آهنگ ميكنه ب صورت خودكار
                                جالبه.من راضي ام ازش

هر رويايي خيلي بزرگ نيست و هر رويا پردازي خيلي كوچك نيستpisc

نظر

صبر کنید ..
                                X