اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط augure_king نمایش پست ها
    سلام میخواستم بدونم توییکی داریم که وقتی اپلیکیشن در بک گراند در حال دنلود هست بعد از مدتی دنلود قطع نشه و ادامه پیدا کنه
    شما برنامه Insomnia Pro را از سیدیا نصب کنید.

نظر

• ممنون باinsomnia pro مثلا اگر من با downloads hd یه فایلو بذارم واسه دنلود بعد اپ رو مینیمایز کنم و با مثلا good player فیلم ببینم دنلود بعد از مدتی قطع نمیشه و ادامه پیدا میکنه؟ چون اپل محدودیت ۱۰ دقیقه رو گذاشته و بعد از اون اپلیکیشنی که در بکگراند هست دنلودش متوقف میشه من میخوام این محدودیتو بردارم فک میکنم insomna pro فقط وای فای رو روشن نگه میداره
      ویرایش توسط augure_king : https://i-phone.ir/forums/member/9418-augure_king در ساعت 13-10-2013, 09:57 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط augure_king نمایش پست ها
        ممنون باinsomnia pro مثلا اگر من با downloads hd یه فایلو بذارم واسه دنلود بعد اپ رو مینیمایز کنم و با مثلا good player فیلم ببینم دنلود بعد از مدتی قطع نمیشه و ادامه پیدا میکنه؟ چون اپل محدودیت ۱۰ دقیقه رو گذاشته و بعد از اون اپلیکیشنی که در بکگراند هست دنلودش متوقف میشه من میخوام این محدودیتو بردارم فک میکنم insomna pro فقط وای فای رو روشن نگه میداره
        دوست عزیز من برنامه idownloader pro را دارم و مشکلی با دانلود ندارد می تونید از این برنامه استفاده کنید .
        بله ، برنامه insomna pro برای جلوگیری از قطع شدن wifi می باشد.

نظر

• بازم ممنو لی همین برنامه ای که شما هم میگین به طور مشخص ذکر کرده که فقط ۱۰ دقیقه در بکگراند دنلود میکنه

download in background mode(10 min max due to ios restrictions

تو قسمت توضیحات اینو نوشته

نظر

• دوستان عزیز اگر با این ارورر آشنایی دارند راهنمایی بکنند

نظر

• با درود
              دوستان سورس ihacksrepo.com رو وقتی میخوام add کنم خطا در تایید آدرس میده
              کسی میدونه مشکل از کجاست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aligfx نمایش پست ها
                با درود
                دوستان سورس ihacksrepo.com رو وقتی میخوام add کنم خطا در تایید آدرس میده
                کسی میدونه مشکل از کجاست؟
                سورس یا بسته شده!

یا مشکل اینترنت داری میتونید با چیز فی ان هم امتحان کنید!

جواب نداد یکی از سورس هایی که استفاده ی زیادی نداره رو پاک کنید
                ویرایش توسط SaNbOy : https://i-phone.ir/forums/member/69083-sanboy در ساعت 21-10-2013, 12:42 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط SaNbOy نمایش پست ها
                  سورس یا بسته شده!

یا مشکل اینترنت داری میتونید با چیز فی ان هم امتحان کنید!

جواب نداد یکی از سورس هایی که استفاده ی زیادی نداره رو پاک کنید
                  با چیز فی ان اماحان کردم جواب نداده
                  مشکل نت هم ندارم دوست من

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

• سلام
                    ایفون من جیلبرک هست اما برنامه سیدیا نیستش !
                    ورژن 5.1.1 ایفون 4 اس
                    چکار کنم که سیدیا رو دوباره نصب بشه ؟

نظر

• سلام
                      من جدیدا میخوام برم سیدیا همون اول که وارد میشم چند خطی اررور قرمز رنگ میزنه و بعد میزنه برگشت به سیدیا.بعد میزنم میاد سیدیا هیچی نداره.همون صفحه ی اصلی هست ولی مثلا میخوام چیزیو جستجو کنم هیچی نمیاد!!!! قسمت پکیج هم خالیه خالیه!!!! چرا؟ مشکلش چیه؟؟ قبلا درست بود!( لازمه بگم به تازگی هیچ برنامه ی نه با ایتونز و نه از سیدیا نصب نکردم!!!!)

نظر

• نوشته اصلی توسط alexxx نمایش پست ها
                        سلام
                        من جدیدا میخوام برم سیدیا همون اول که وارد میشم چند خطی اررور قرمز رنگ میزنه و بعد میزنه برگشت به سیدیا.بعد میزنم میاد سیدیا هیچی نداره.همون صفحه ی اصلی هست ولی مثلا میخوام چیزیو جستجو کنم هیچی نمیاد!!!! قسمت پکیج هم خالیه خالیه!!!! چرا؟ مشکلش چیه؟؟ قبلا درست بود!( لازمه بگم به تازگی هیچ برنامه ی نه با ایتونز و نه از سیدیا نصب نکردم!!!!)
                        اين مشكل تازگيا در سرور سيديا به وجود اومده و وقتي تعداد پكيج هاي درون سورس هاي سيديا به يه تعدادي ميرسه اين طوري ميشه
                        سورس هاي غير ضروري رو پاك كنيد
                        Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط I-MAD نمایش پست ها
                          اين مشكل تازگيا در سرور سيديا به وجود اومده و وقتي تعداد پكيج هاي درون سورس هاي سيديا به يه تعدادي ميرسه اين طوري ميشه
                          سورس هاي غير ضروري رو پاك كنيد
                          اخه میگم که من اصلا تازگیا هیچی نصب نکردم!!! اومدم یه برنامه نصب کنم سیدیا باز کردم دیدم اینجوری شد!!
                          زیاد هم سورس نصب ندارم!! باز باید پاک کنم؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alexxx نمایش پست ها
                            اخه میگم که من اصلا تازگیا هیچی نصب نکردم!!! اومدم یه برنامه نصب کنم سیدیا باز کردم دیدم اینجوری شد!!
                            زیاد هم سورس نصب ندارم!! باز باید پاک کنم؟؟
                            منظورم نصب نبود پكيج هاي توي سورس يني فقط بايد سورس رو پاك كنيد همين
                            Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط BloodyBlade نمایش پست ها
                              سلام
                              ایفون من جیلبرک هست اما برنامه سیدیا نیستش !
                              ورژن 5.1.1 ایفون 4 اس
                              چکار کنم که سیدیا رو دوباره نصب بشه ؟
                              سلام
                              اگه سرچ هم كرديد نيست ازطريق اين آموزش به راحتي cydia رو برگردونيد البته روش نصب دستي هم هست ولي اين بهتره گوشي هم يه نفسي ميكشه!!!
                              خدمت شما:
                              http://applefarsi.ir/1392/04/03/2265/
                              براي نصب به روش دستي هم

این فایل deb رو با ifunbox نصب کنید .اگه نشد همون روش اول رو امتحان كنيد
                              موفق باشي
                              ویرایش توسط Mohamad_c++ : https://i-phone.ir/forums/member/86373-mohamad_c در ساعت 26-10-2013, 05:39 AM

نظر

• درود
                                چرا سیدیا گاهی وقتا به این شکل در میاد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

صبر کنید ..
                                X