اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط kaivanika نمایش پست ها
    سلام خب با این جلبریک که اومد واسه کسایی که تا حالا با سیدیا کار نکردن و از سورس و توییک و اینا یه خورده سر درگم میشن یه تاپیک ندارید که بشه فهمید جریان چیه ؟ چی به چیه ؟
    مثلن الان که جلبریک شده ایا راهی هست واسه اینکه بلوتوث نصب بشه اصلن چه جوری نصب میشه ؟
    بفرمایید :
    http://www.i-phone.ir/forums/thread68121.html
    http://www.i-phone.ir/forums/thread67347.html

خیر در ios 7 فعلا راهی نیست
    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط I-MAD نمایش پست ها
      بفرمایید :
      http://www.i-phone.ir/forums/thread68121.html
      http://www.i-phone.ir/forums/thread67347.html

خیر در ios 7 فعلا راهی نیست
      ممنون من جلبریک کردم
      الان دیگه من جلبریک دائم شده گوشیم یا نه ؟؟
      iphone5 7.0.4
      بعد الان واسه نصب برنامه های کرک شده و بلوتوث باید خیلی صبر کنم ؟ ینی امیدی هست که توییکی بیاد واسه نصب برنامه های کرک شده و بلوتوث ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط kaivanika نمایش پست ها
        ممنون من جلبریک کردم
        الان دیگه من جلبریک دائم شده گوشیم یا نه ؟؟
        iphone5 7.0.4
        بعد الان واسه نصب برنامه های کرک شده و بلوتوث باید خیلی صبر کنم ؟ ینی امیدی هست که توییکی بیاد واسه نصب برنامه های کرک شده و بلوتوث ؟
        بله دائم هست
        برای کرک فک کنم همون اپ سینک ۵ + جواب میده
        ولی برای بلوتوث فعلا باید صبر کنید
        Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• وقتی میخوام سورس رو اضافه کنم میگه (smolk.myrepospace.com)
          verfication error
          time out

الانم خواست ادد کنه میرنه
          warning source

http://www.upload7.ir/images/05433776927395195721.png
          اینم عکس

نظر

• جیلبریک دایم که نداریم، شما جیلبریک شدی تا وقتی که گوشیت رو آپدیت یا ریستور نکنی، جیلبریک هستی...اما اگر گوشیت رو آپدیت کردی، مشکلی پیش اومد مجبور شدی از اول گوشی رو ریستور کنی و یا رفتی تو منو Setting->General و گزینه Clear all data رو زدی، دیگه جیلبریکت می پره...
            واسه نصب برنامه کرک شده که appsync for ios 7 اومد، می تونی از سورس repo.hackyouriphone.org یا هر سورس دیگه ای که گذاشته باشه دانلود کنی و استفاده کنی...
            اما بلوتوث رو، از من می شنوی، قیدش رو بزن...واقعا هرچی برنامه از ۴ سال پیش که ۳جی داشتم تا الان که ۴ دارم، برای بلوتوث اومد، بی خود و مزخرف بودن و بعد از هزار تا مشکل به زور یه فایل و می فرستادن، الانم که دوران بلوتوث بازی کانل تموم شد، قید بلوتوث و بزن با خیال راحت، هرکی هم بهت گفت فلان فایل و بده، با افتخار بش بگو گوشی من آیفونه با بلوتوث فایل نمی فرسته، فقط با وای فای اونم بین دوتا آیفون (Airdrop)...

نظر

• دو سال رو آیفون بلوتوث airblue دارم و هیچ مشکلی هم نداشتم.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
              .There is no knowledge that is not power

نظر

• من گوشيمو جيلبريك كردم الان ميرم تو سايديا اين مياد بعدشم همه سورسارو خالي نشون ميده فقط هم appsync نصب كردم

نظر

• نوشته اصلی توسط hsh988 نمایش پست ها
                  من گوشيمو جيلبريك كردم الان ميرم تو سايديا اين مياد بعدشم همه سورسارو خالي نشون ميده فقط هم appsync نصب كردم
                  میگه که ظرفیت سورسهای اضافه شده تمام شده. سورسهای غیر ضروری رو حذف کنید.

نظر

• ممنون دوست عزيز

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                      دو سال رو آیفون بلوتوث airblue دارم و هیچ مشکلی هم نداشتم.

مگه ایر بلو روی ios7 جواب میده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط grand123 نمایش پست ها
                        مگه ایر بلو روی ios7 جواب میده؟
                        ایشون منظورشون رو نسخه های قبل هست.هنوز برای ۷ آماده نشده

نظر

• واسهٔ شما ایکون سیدیا همون قدیمی‌ هستش یا برای آی‌اواس ۷ آپدیت شده ایکنش ؟!آیا واسه شما هم زمانی‌ که از سیدیا خارج میشین اول دور ایکنش مشکی‌ می‌شه بعد به حالت عادی بر میگرد؟ (باگ داره )

نظر

• سلام
                            من جلبریک کردم و چون تجربه اولم هست با جلبریک چند سئوال دارم (البته کل مطالب رو هم خوندم )

چند تا سورس اضافه کردم ولی هیچ توییکی به غیر از AppSync نصب نکردم

چند سئوال

1 - من حدود 300 گیگ بازی و برنامه از pp25 دارم که نصب میکنم و کار میکنه ولی وقتی وارد اپ استور میشم واسه آپدیت یه سری برنامه مثله وایبر و وی چت و .... رو که با اپل ایدی خودم دانلود کردم رو میخوام اپدیت کنم ، برنامه های کرک شده pp25 دیگه باز نمیشن و باید دوباره با pc suite pp و وصل شدن به اینترنت این مشکل رو حل کنم
                            خواستم بپرسم توییک AppSync این مشکل رو حل میکنه ؟ یا توییکی هست واسه حل این مشکل ؟

2 - چند تا سورس به درد بخودر رو میشه معرفی کنید ؟

3 - این توییک هایی که واسه گوشی میگیرم میشه بکاپ گرفت و روی گوشی دیگه ریخت یا حتمن باید با خود گوشی و مخصوص همون گوشی رو دریافت کرد ؟

4 - بعضی تو دانلود توییک البته توییک های که واسه تست دانلود کردم خط های زرد و قرمزی میبینم این به این معنیه که کامل نصب نمیشه ؟ چطور میشه مطمن شد یه توییک کامل نصب شده

ممنون از همه دوستایی که جواب میدن

نظر

• درود
                              آپدیت برنامه ها رو از خود همون pp25 بگیرید نه از آیتونز. اپسینک هم این مشکل رو حل نمیکنه.
                              برنامه هایی هستن که از فایل نصب برنامه ها و تویک های سیدیا بک آپ میگیرن ولی کلا خیلی بهتره هر دستگاهی جدا دانلود و نصب کنه چون اغلب وابسته هایی دارن که همراه برنامه اصلی دانلود و نصب میشه.
                              وقتی بعد از نصب پیام ریستارت گوشی یا برگشت به سیدیا میده یعنی درست نصب شده.

ویرایش توسط HusseinR : https://i-phone.ir/forums/member/54981-husseinr در ساعت 27-12-2013, 09:25 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط legolas نمایش پست ها
                                واسهٔ شما ایکون سیدیا همون قدیمی‌ هستش یا برای آی‌اواس ۷ آپدیت شده ایکنش ؟!آیا واسه شما هم زمانی‌ که از سیدیا خارج میشین اول دور ایکنش مشکی‌ می‌شه بعد به حالت عادی بر میگرد؟ (باگ داره )
                                هنوز كامل واسه ios7 آپديت نشده و باگ هاي بسيار زيادي داره

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X