اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ابوالفضل74 نمایش پست ها
    سلام سيديام حذف شده ولي بازي هاي كه ازش دانلود كرده بودم حذف نشده البته نرم افزارifileحذف شده يه راه حل نشونم ميدين ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون
    دوست عزیزمال شماهم مثل مال من شده بایدریستورکنی وبعد دویاره جیلبریکش کنی

نظر

• دوستان راهی هست که متوجه شیم چه برنامه هایی با ورژن گوشی سازگار هست یا نه
      بعضی ها که اجازه نصب نمیده بعضیها هم که زده واسه ios 5 کار میکنه ولی معلوم نیست رو ۵.۱.۱ جواب بده یا نه
      شانسیه تا حالا ۳ بار مجبور شدم ریستور کنم چون بعد از ریبوت دیگه بالا نیومده
      ؟؟؟؟؟
      ویرایش توسط mihanclub : https://i-phone.ir/forums/member/544-mihanclub در ساعت 26-05-2012, 05:19 PM

نظر

• سلام
        من sbsetting هر کاری می کنم نصب نمیشه وسط دانلود خطا میده retutn to cydia میزنه چند بار امتحان کردم از دیروز تاحالا نشده!
        جیلبریک 5.1.1 ios کردم اینجوری شد!
        ممنون میشم راهنماییم کنید

نظر

• برای منم اول نمیشد . چند بار امتحان کردم اخر شد . شما هم چند بار امتحان کنید .

نظر

• سلام

من امروز آیفون 4 اس (5.1.1) رو جیلبریک کردن و به خاطر دلایلی می خوام به حالت قبل برگردونم یعنی جیل بشه دوباره

زدم ریستور ولی داره فریمورک 803 مگابایتی دانلود می کنه. آیا راه دیگه داره که به حالت قبل از جیلبریک برگرده؟

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط paradox1666 نمایش پست ها
              سلام

من امروز آیفون 4 اس (5.1.1) رو جیلبریک کردن و به خاطر دلایلی می خوام به حالت قبل برگردونم یعنی جیل بشه دوباره

زدم ریستور ولی داره فریمورک 803 مگابایتی دانلود می کنه. آیا راه دیگه داره که به حالت قبل از جیلبریک برگرده؟

ممنون
              خیر فقط ریستور

Sent from my iPad using Tapatalk HD
              Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• کسی میدونه چرا نمیشه سورس repo.iparelhos.com رو تو سیدیا ادد کرد؟؟؟ برای ultrasnow fixer میخام!!! آیفون 3gs تو ورژن 5.1.1 با بیس باند 00.6.15.00 لاک شده میخام درستش کنم!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط younes_gbm نمایش پست ها
                  کسی میدونه چرا نمیشه سورس repo.iparelhos.com رو تو سیدیا ادد کرد؟؟؟ برای ultrasnow fixer میخام!!! آیفون 3gs تو ورژن 5.1.1 با بیس باند 00.6.15.00 لاک شده میخام درستش کنم!!!
                  اين سورس رو ادد كنيد :
                  cydia.myrepospace.com/smolk/

نظر

• پاک شدن سیدیا

یکی به داده من برسه داشتم با سیدیا ور میرفتم که پاک شد هرجام بردم کسی نتونست هلش کنه ورجن گوشیم هم 5.0.1 هست

نظر

• نوشته اصلی توسط kaveh1771 نمایش پست ها
                      یکی به داده من برسه داشتم با سیدیا ور میرفتم که پاک شد هرجام بردم کسی نتونست هلش کنه ورجن گوشیم هم 5.0.1 هست
                      لول فايل deb سيديا رو نصب كنيد ببينيد مياد مجدد ؟! اگه نيومد مجدد مراحل جيلبريك رو بريد.

نظر

• نوشته اصلی توسط kaveh1771 نمایش پست ها
                        اینطوری نصب کنید سیدیا رو

ifunbox فايلي رو كه دادم تو var/root/media/cydia/autoinstall كپي كن بعد دو بار ريبوت و ری اسپرینگ كن درست ميشه
                        Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• سلام دوستان

من یدونه bitesms نصب کردم از سایدیا، خیلی خوب کار میکنه فقط وقتی مسیج جدید میاد، هم کوییک ریپلای گوشی نشونش میده هم بیت اسمس !

حالا چطور میتونم مسیج خود گوشی رو غیرفعال کنم !؟

4s 5.1.1

نظر

• ستینگ برنامه رو بیارید اون آخرش برید more stuff و باز اون پایین hide messages app رو فعال کنید.
                            .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                              اين سورس رو ادد كنيد :
                              Cydia.myrepospace.com/smolk/
                              ممنون دوست عزیز ولی این سورس هم کامل آپدیت نمیشه و توش چیزی نیست!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط younes_gbm نمایش پست ها
                                ممنون دوست عزیز ولی این سورس هم کامل آپدیت نمیشه و توش چیزی نیست!!!
                                با اينكه من به اين سورسنيازي نداشتم اما واسه امتحان اددش كردم و مشكلي نداره .

فقط دقت داشته باشيد كه / يي كه قبل از cydia خورده مال آخر سورس هست يعني بعد از smolk .

نظر

صبر کنید ..
                                X