اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوست عزیز سورسایی که قبلا تو سدیا بود تمام ناپدید شدن و وقتی روی changes میرم refrash می کنم erroe unable to read sources رو میده ممنون میشم راهنمایی کنید در ضمن بنده مبتدی هستم
    ویرایش توسط dai.peyman : https://i-phone.ir/forums/member/52914-dai-peyman در ساعت 07-05-2012, 05:03 PM

نظر

• سلام
      من آیپاد جدید از دوستم دستم بود که از تو سورس انجمن برنامه تقویم 91 رو نصب کردم
      بعد از نصب هی آیپاد رو حالت جمجمه میره
      اصلا نمیشه باهاش کار کرد
      به آیونز هم وصل نمیشه
      ممنون میشم راهنماییم کنید

نظر

• با ایفون باکس برو به این مسیر داخل ای فایل library-MobileSubstrate-وهمون چیزی رو که باهث این کارشده پاک ورسپرینگ کن اگه نشد تمام این پوشه رو MobileSubstrateپاک کن وریسپرینگ کن اما یادت باشه بعداز پاک کردن پوشه فایلهای دب رو دوباره باید نصب یا رینستال کنی.

نظر

• توی آیفون باکس هم میزنه No devise connected
          چیکارش کنم
          هی این جمجمه میاد میره پشت سر هم

نظر

• یه جوونمرد پیدا بشه یه راه حلی بگه
            داغون شدش!

نظر

• الان که ورژن 5.1.1 اومده پس چرا من وقتی سیدیا رو باز می کنم ش ش این ورژن رو خود سیدیا ذخیره نمی کنه؟ تا ورژن های قبلی با این کار خود سیدیا ذخیره می کرد. تایم خاصی داره که باید این کار انجام بشه؟

نظر

• پاسخ

نوشته اصلی توسط deragonkhare نمایش پست ها
                الان که ورژن 5.1.1 اومده پس چرا من وقتی سیدیا رو باز می کنم ش ش این ورژن رو خود سیدیا ذخیره نمی کنه؟ تا ورژن های قبلی با این کار خود سیدیا ذخیره می کرد. تایم خاصی داره که باید این کار انجام بشه؟
                یکم صبر کنید برای ش ش 5.1.1 چون هنوز دیشب ریلزر شده یا شایدم چون برای 5.1.1 جلبریک نیومده این جوری هستش

(البته فکر کنم مورد اول درسته )

نظر

• دوست عزیز سورسایی که قبلا تو سدیا بود تمام ناپدید شدن و وقتی روی changes میرم refrash می کنم erroe unable to read sources رو میده ممنون میشم راهنمایی کنید در ضمن بنده مبتدی هستم

نظر

• نوشته اصلی توسط dai.peyman نمایش پست ها
                    دوست عزیز سورسایی که قبلا تو سدیا بود تمام ناپدید شدن و وقتی روی changes میرم refrash می کنم erroe unable to read sources رو میده ممنون میشم راهنمایی کنید در ضمن بنده مبتدی هستم
                    آخرین نرم افزاری که از سیدیا نصب کردید چی بود؟

نظر

• یادم نمیاد خیلی داره اذیتم میکنه هر کجا شده مطرح کردم

نظر

• نوشته اصلی توسط dai.peyman نمایش پست ها
                        یادم نمیاد خیلی داره اذیتم میکنه هر کجا شده مطرح کردم
                        خب این برخلاف قوانین سایته!!فکر کنید وگرنه مجبورید ریستور کنید.

نظر

• این برنامه واسه چیه دوستان ؟ چه کاری انجام میده ؟

نظر

• سلام یه سوال داشتم می خواستم بدونم بازی های فری دانلود شده از itunes میشه روی ای پد جیلبرک شده بریزم؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ابوالفضل74 نمایش پست ها
                              سلام یه سوال داشتم می خواستم بدونم بازی های فری دانلود شده از itunes میشه روی ای پد جیلبرک شده بریزم؟؟؟؟؟؟؟
                              بله چرا نشه
                              Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• سلام سيديام حذف شده ولي بازي هاي كه ازش دانلود كرده بودم حذف نشده البته نرم افزارifileحذف شده يه راه حل نشونم ميدين ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X