اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    من میخوام از 4.2.1 به 4.3.3 up کنم . میخوام بدونم قبلش برنامه ای هست که بتونم ، سورسها و تمام برنامه های نصب شده الان cydia رو backup بگیرم و روی 4.3.3 بعد جیلیبریک دوباره برگردونم ؟

نظر

• واسه سیو سورسها برنامه xbackup تو سیدیا هست.ولی فقط در صورتی میتونین به ۴.۳.۳برین که قبلاً یبار رفته باشین و shsh این ورژنو دخیره کرده باشین

نظر

• سلام دوستان
        ممنون میشم کمکم کنید
        گوشی من iphon4هست
        از سیدیا SBSETTING رو نصب کردم
        بعد از اتمام نصب وقتی تموم شد گزینه پایین امد بادم نیست کاملشو ولی SUB...بود صفحه سیاه شد بعد یه دایره وسط صفحه می چرخه گوشی خاموشم نمیشه چه کار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hmt51379 نمایش پست ها
          سلام دوستان
          ممنون میشم کمکم کنید
          گوشی من iphon4هست
          از سیدیا SBSETTING رو نصب کردم
          بعد از اتمام نصب وقتی تموم شد گزینه پایین امد بادم نیست کاملشو ولی SUB...بود صفحه سیاه شد بعد یه دایره وسط صفحه می چرخه گوشی خاموشم نمیشه چه کار کنم؟
          چه ورژنی هستید؟؟؟

نظر

• سلام.من یک سوال پیش پا افتاده دارم.میخواستم بدونم cydia فقط روی گوشی های جیلبریک شده نصب میشه یا روی هر گوشی ای میشه داشته باشیم؟؟

نظر

• جيلبريك شده عزيز.

Life is short...be happy and grateful

نظر

• سلام
                کسی از دوستان میتونه منو راهنمائی کنه!؟
                بعد از آپدیت کردن سیدیا، گوشی ریست میشه میره رو Safe mode!!
                راه حلی وجود داره که بتونم بدون restore کردن درستش کنم!؟
                آیفون 4 -- ios 4.3.3

نظر

• باید اون برنامه که نصب کردی اخرین بار پاک کنی

نظر

• نوشته اصلی توسط artin1343 نمایش پست ها
                    سلام
                    کسی از دوستان میتونه منو راهنمائی کنه!؟
                    بعد از آپدیت کردن سیدیا، گوشی ریست میشه میره رو Safe mode!!
                    راه حلی وجود داره که بتونم بدون restore کردن درستش کنم!؟
                    آیفون 4 -- ios 4.3.3
                    یکی از برنامه های سیدیات مشکل داره. یکی یکی remove کن و ببین کدومه. من توصیه می منم از mobile saturate و بعد از winterboard شروع کنی. اس بی ستینگ هم جزو برنامه های ناپایداره.

نظر

• نوشته اصلی توسط select1389 نمایش پست ها
                      واسه سیو سورسها برنامه xbackup تو سیدیا هست.ولی فقط در صورتی میتونین به ۴.۳.۳برین که قبلاً یبار رفته باشین و shsh این ورژنو دخیره کرده باشین
                      من از روزی که خریدن 4.2.1 رووش نصب بوده ، یعنی من الان هیچ جوره نمیتونم از 4.2.1 برم روی 4.3.3 ؟
                      ضمنا بالای صفحه home برنامه cydia من به رنگ سبز نوشته :
                      SHSH: iOS 4.3.2, 4.3.3, 4.3.4, 4.3.5
                      ویرایش توسط firstfreelove : https://i-phone.ir/forums/member/51580-firstfreelove در ساعت 04-12-2011, 07:45 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط firstfreelove نمایش پست ها
                        یعنی من الان هیچ جوره نمیتونم از 4.2.1 برم روی 4.3.3 ؟
                        بدون SHSh 4.3.3 خیر نمیشه
                        Rest in peace Steve
                        Do What You Love
                        Steve Jobs

نظر

• ای بابا چه بد !
                          پس با توجه به اینکه قبلا ها از cydia ، برنامه iSHSHit رو نصب کردم، مفهوم این نوشته بالای cydia چیه ؟ (SHSH: iOS 4.3.2, 4.3.3, 4.3.4, 4.3.5)
                          با این حساب برای اینکه بشه بین framware ها جابه جا شد باید هر کدوم که میاد بهش ارتقا داد و یه shsh ازش گرفت ؟ ( البته میدونم فعلا 5 این کار مقدور نیست) اگرنه نمیشه Up با down کرد ؟
                          ویرایش توسط firstfreelove : https://i-phone.ir/forums/member/51580-firstfreelove در ساعت 04-12-2011, 08:09 PM

نظر

من از روزی که خریدن 4.2.1 رووش نصب بوده ، یعنی من الان هیچ جوره نمیتونم از 4.2.1 برم روی 4.3.3 ؟
                            ضمنا بالای صفحه home برنامه cydia من به رنگ سبز نوشته :
                            SHSH: iOS 4.3.2, 4.3.3, 4.3.4, 4.3.5
                            شما به تمام این فریمورهایی که shsh رو دارید میتونید ریستور کنید !

نظر

ای بابا چه بد !
                              پس با توجه به اینکه قبلا ها از cydia ، برنامه ishshit رو نصب کردم، مفهوم این نوشته بالای cydia چیه ؟
                              با این حساب برای اینکه بشه بین framware ها جابه جا شد باید هر کدوم که میاد بهش ارتقا داد و یه shsh ازش گرفت ؟ ( البته میدونم فعلا 5 این کار مقدور نیست) اگرنه نمیشه up با down کرد ؟
                              حتما لازم نیست آپدیت کنید اگر پورتش باز بود و ساین میشد میتونید ذخیره کنید
                              Rest in peace Steve
                              Do What You Love
                              Steve Jobs

نظر

• چه عالی
                                پس با توجه به نوشته بالای cydia من الان shsh ،4.3.3 رو دارم .
                                میدونم از اینجا به بعدش مربوط به این تاپیک نمیشه فقط اگه ممکنه به من بگید چطوری این shsh ها رو استخراج و روی کامپیوتر ذخیره کنم و یه تاپیک هم به من لینک بدبد که ازش بخونم چطور از فایل shsh و خود frimware استفاده کنم برای up به 4.3.3 ؟

بینهایت ممنونم.

نظر

صبر کنید ..
                                X