اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    آقا من برنامه mobile log رو نصب کردم و می خواستم که پاکش کنم به مشکل خوردم . حالا دیگه نمی تونم پاکش کنم و بجاش این ارور همش میاد تو سیدیا . دارم دیوونه میشم . این متنو تو سوالات و مشکلات مبتدیان هم نوشتم ولی توجه نکرد کسی . لطفآ کمکم کنید . گوشیم 4.1 هست
    تو سیدیا که هستم موقع reloading یه ارور می ده که یه متن زیاد داره ولی تیترش اینه : half--installed package
    که دو تا گزینه داره forcibly clear و ignor ( temporary
    اساتید لطفآ کمک کنید که چی کار کنم درست شه

نظر

• کسی نبود جواب منو بده ؟
      من دیگه هیچی نمی تونم از سیدیا دانلود کنم . همش ارور می ده و هنگ می کنه . چی کار کنم ؟؟؟؟

نظر

• ورژن جدید cydia رو نصب کن با ifile احتمالا درست بشه!

نظر

• من 4 روزه سیدیا نصب کردم . فکر نکنم چدیدترش باشه . چطوری سیدیا رو پاک کنم و دوباره نصب کنم ؟ اینکارو اگه بکنم برنامه هایی که نصب کردم باهاش پاک می شن ؟ لطفآ راهنمایی کنید من مبتدی هستم

نظر

• سلام

میخواستم بدونم چطور میشه فایل دب رو از سایدیا گرفت یا استخراج کرد

نظر

• نوشته اصلی توسط ben نمایش پست ها
              سلام

دوستان کسی نیست منو راهنمایی کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط ben نمایش پست ها
                سلام

میتونید از برنامه cyder رو سیستمتون استفاده کنید

Power of Creation
                www.i-Phone.ir

نظر

• من وقتی برنامه ای رو میزارم تو این مسیر media/cydia/autoinstall
                  و گوشی رو ریبوت میکنم برنامه نصب نمیشه و حتی از اونجا پاک میشه
                  تا حالا اب folder enhancer و infiniboard امتحان کردم نشد

نظر

• نوشته اصلی توسط sepi_zee نمایش پست ها
                    من 4 روزه سیدیا نصب کردم . فکر نکنم چدیدترش باشه . چطوری سیدیا رو پاک کنم و دوباره نصب کنم ؟ اینکارو اگه بکنم برنامه هایی که نصب کردم باهاش پاک می شن ؟ لطفآ راهنمایی کنید من مبتدی هستم
                    سيديا رو از طريق خود سيديا مي تونيد پاك كنيد،
                    خير بعد از پاك كردن سيديا برنامه اي پاك نميشه.
                    براي نصب مجدد سيديا هم از طريق فايل deb مي تونيد اقدام كنيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط XmkZ نمایش پست ها
                      سيديا رو از طريق خود سيديا مي تونيد پاك كنيد،
                      خير بعد از پاك كردن سيديا برنامه اي پاك نميشه.
                      براي نصب مجدد سيديا هم از طريق فايل deb مي تونيد اقدام كنيد.
                      دوست عزیز . من سیدیا رو پاک کردم ولی همش تو سیف مد مونده گوشیم . قبلآ هر کاری با سیدیا می کردم میرفت تو سیف مد بعدش mobile subtract رو پاک می کردم تا از سیف مد در میومد . من احساس می کنم سیدیام کلآ قاتی کرده . الآن مجبور شدم دوباره دانلودش کنم که شاید ایندفعه درست بشه . چی کار کنم که دیگه درگیره این سیف مد نشم ؟

نظر

• salam
                        manam ye moshkeli ba in ghaziye daram vali badtareshooooooo
                        man az cydia ye barname nasb kardam ke bade nasb dige goshim bala nemiyad

نظر

• نوشته اصلی توسط MEYK نمایش پست ها
                          salam
                          سلام به انجمن i-phone.ir خوش امدید.

به قوانین احترام بگذارید و فارسی تایب کنبد

نظر

• نوشته اصلی توسط meyk نمایش پست ها
                            salam
                            باید رستور کنید .

Power of Creation
                            www.i-Phone.ir

نظر

• چرا هرجا ميپرسم كسي جواب نميده؟؟
                              من هر برنامه اي ميخوام نصب كنم ارور failed in buffer_write ميده.چبكار كنم؟؟؟؟

نظر

• با سلام.من یه ایفون 4 دارم که تازه فریمورش رو به4.2.1 ارتقا دادم.قبلا سیدیا داشتم ولی الان پریده .میشه لطفا بگین من دقیقن باید چیکار کنم؟؟؟؟ مرسی...

نظر

صبر کنید ..
                                X