اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اگه ممکنه یکم راجع به موارد استفاده تاپاتالک به من توضیح بدید/.مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط shamsir نمایش پست ها
      اگه ممکنه یکم راجع به موارد استفاده تاپاتالک به من توضیح بدید/.مرسی
      دوست عزیز انجمن ها رو به راحتی میتونید باهاش ببینید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• بچه ها کسی راه حلی برا از بین بردن مشکل سایدیا بعد آپدیتش پیدا نکرد؟
        سیدیا که جواب نمیده هیچی ipaهم با آیتونز رو گوشیم نصب نمیشه،لطفاکمکم کنید
        دیگه دارم سکته میزنم
        راستی بگید چطور میتونم برنامه هایی که با سایدیا نصب کردما حذف کنم،طریقه حذف و نصب سایدیا را هم بگید
        راستی نزدیک 20گیگ appرو گوشیم دارم این موضوع به صورت کلی مشکل ساز نیست؟
        ویرایش توسط taghanak : https://i-phone.ir/forums/member/46817-taghanak در ساعت 02-04-2011, 03:12 AM

نظر

• برنامه ها را با ifunboxیا91pcsuit حذفکن و این دو برنامه در قسمت نرم افزارهای ایفون>نرم افزارهای پایه موجودن بعد از دانلود روی کامپیوتر نصب کن داخل شو وحذف کن فایل دب سایدیا هم در قسمت نرم افزارهای سایدیادر پست ورژن جدیدسایدیا موجوده در ضمن 20 گیگ app به این مشکل ربطی نداره/.موفق باشی

نظر

• نوشته اصلی توسط ROTEAL2011 نمایش پست ها
            توي ايرانش هم بچه ها با تجهيزات سيسكو مشكل دارن اما خودمونيم بچه ها توي ايرانش هم اينقدر شاكي نيستن از شيلترينگ بعدشم شما كه خارجي زشته ٢ مگ بگيري يه 20 مگ بزن به بدن!!!
            درسته خارجه ولی دیگه برا پهنا باندش پول میگیرن
            مگه میخوام کامیون از تو خطه adsl رد کنم که 20 مگ بگیرم؟

نظر

• کمک کنید

سلام به تمامی اساتید محترم
              من گوشی 4 لاک دارم .بدون تغییر بیس باند به 4.1 بردم گوشیو با ultrasn0w آنلاک کردم
              تا 4 ماه بی دردسر گوشیم کار میکرد
              تا اینکه اومدم cydia ااتوماتیک گفت باید برنامه هاتو اپدیت کنی. کردم انتن گوشیم رفت
              ultra رو پاک کردم دوباره نصب کردم باز اومد
              الان هردفه گوشی ریست یا خاموش روشن میشه انتن میپره
              من چی کار کنم؟
              کمک کنین اعصابمو خورد کرده

نظر

• سلام به همه امروز که سایدیا رو باز کردم دباره پیغام اپدیت داد بعداز اپدیت بجای اینکه مثل همیشه بالای صفحه اصلی مشخصات shshها رو نوشته باشه نوشتهthis device is in the pending tss queueمیشه بگید جریان چیه و چکار کنم/.مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط shamsir نمایش پست ها
                  سلام به همه امروز که سایدیا رو باز کردم دباره پیغام اپدیت داد بعداز اپدیت بجای اینکه مثل همیشه بالای صفحه اصلی مشخصات shshها رو نوشته باشه نوشتهthis device is in the pending tss queueمیشه بگید جریان چیه و چکار کنم/.مرسی
                  make my life esaer رو بزن

Sent from my iPod touch 4G using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط roteal2011 نمایش پست ها
                    make my life esaer رو بزن

sent from my ipod touch 4g using tapatalk
                    مرسی از توجهت قبلا به این جمله برخورده بودم ولی الان روی سایدیا نمیبینمش میشه لطف بفرمایید کجاست/.مرسی

نظر

• سلام.
                      ببخشید من الان چند وقتی می شود که وقتی از سایدیا تم دانلود میکنم بدون مشکل از وینتربورد فعالش می کنم و مشکلی نیست ولی وقتی تمی از لپ تاپم دانلود می کنم،از وینتربورد که فعالش می کنم،تم فعال نمی شود و همون تم قبلی می موند.
                      لطفا راهنماییم کنید.

نظر

• سلام به همگی
                        من چند برنامه از سورس های سایدیا رو نصب کردم بعد گوشی هنگ کرد و مجبور به ریست شدم و حالا گوشیم دیگه انتن نمیده ( در واقع سیم کارت رو میشناسه و پین کد هم میزنم ولی ... در دسترس نیست ) کلی هم طول میکشه گوشی بعد از ریست بالا بیاد .
                        3 جی اس و 3.1.3

نظر

• با سلام
                          من توسط tinyumbrella از shsh گوشی در ios 4.3.1 بک آپ گرفتم و در خود برنامه tiny umbrella نشون میده ولی وقتی cydia رو باز میکنم اون بالای عکس ios 4.3.1 نوشته نشده است. به نظر شما چه مشکلی وجود دارد؟؟

نظر

• دوست عزیز مهم نیست توی سیدیا نشون بده یا نه اگه tinyumbrelaav نشون میده درسته

نظر

• سلام

من sbsetting رو از هر سورسي نصب ميكنم نصب ميشه و توي سايديا تيك ميخوره ولي هيچ جاي گوشي ازش نشاني نيست !!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط alfredo نمایش پست ها
                                سلام

من sbsetting رو از هر سورسي نصب ميكنم نصب ميشه و توي سايديا تيك ميخوره ولي هيچ جاي گوشي ازش نشاني نيست !!!!
                                چرا دوست عزيز هست.
                                شما انگشتتون رو از رو ساعت به سمت باتري بكشيد اونوقت پيداش ميشه p:

نظر

صبر کنید ..
                                X