اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    تروخدا كمك كنيد!الان ٢ تا برنامه اپديت كردم يكيش فك كنم repo ansanely بود يكيم فك كنم واسه ورژن ٤ بود،بعدش دستگاه ريبوت شد
    همش رو ارم اپل ميمونه
    چيكارش كنم؟
    امروزم چندتا قراره مهم دارم اما گوشيم اينشكلي شد

نظر

• با سلام
      سیدیا که نصب کردم اولش درست بود بعد ارور زیر رو داره میده
      http/1.1 403 forbidden
      کسی از دوستان میدونه چطور این مشکل حل میشه؟
      کارهایی که تا حالا انجام دادم
      ۱ : پاک کردن سورس ها از var /lib /apt /list
      ۲:رسیتور و جیلبرک دوباره ولی باز هم همون اشو و همون کاسه

نظر

• سلام
        تروخدا كمك كنيد!الان ٢ تا برنامه اپديت كردم يكيش فك كنم repo ansanely بود يكيم فك كنم واسه ورژن ٤ بود،بعدش دستگاه ريبوت شد
        همش رو ارم اپل ميمونه
        چيكارش كنم؟
        جیلبرک کن دوباره رو همون حالت بدون ریستور اگه بالا اومد که حله در غیر این صورت ریستور

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad1331 نمایش پست ها
          سلام
          همش رو ارم اپل ميمونه
          چيكارش كنم؟
          تو این حالت خیلی بعیده جیلبریک جواب بده
          چون جیلبریک مجدد نرم افزارهای نصب شده رو پاک نمیکنه.

ببین وقتی گوشیت رو آرم اپل میمونه میتونی از PC Suite استفاده کنی یا نه.
          اگه کار کنه اون برنامه هایی رو که بهش مشکوکی پاک کنی درست میشه.

اگرم نشد تنها راه ریستوره . . .

نظر

• سلام من یه 3gs دارم ریستورش کردم و با gp4 آنلوک کردم بعدشم داره به سیم کارتم گیر میده صفحه home بالا نمیاد خواهشاً کمکم کنید دیرم دیوونه میشم. با تشکر فراوان

نظر

• نوشته اصلی توسط fakhrsg نمایش پست ها
              سلام من یه 3gs دارم ریستورش کردم و با gp4 آنلوک کردم بعدشم داره به سیم کارتم گیر میده صفحه home بالا نمیاد خواهشاً کمکم کنید دیرم دیوونه میشم. با تشکر فراوان
              دقیقا مشکل چیه ؟
              یعنی چی که به سیم گیر میده ؟
              home بالا نمیاد ...؟

Power of Creation
              www.i-Phone.ir

نظر

سلام من یه 3gs دارم ریستورش کردم و با gp4 آنلوک کردم بعدشم داره به سیم کارتم گیر میده صفحه home بالا نمیاد خواهشاً کمکم کنید دیرم دیوونه میشم. با تشکر فراوان
                یکم واضح تر توضیح بدید مشکلتون چیه.

فکر میکنم منظورتون مرحله Activate هستش.
                اگه گوشیتون لاک هست باید از سیمکارت at&t تو این مرحله استفاده کنید.

فکر میکنم با redsn0w بشه از این مرحله عبور کرد.
                لطفا در این مورد دوستان راهنمایی کنند.

نظر

باید گوشی به itunes وصل باشه تا از طریق سرور اپل گوشی رو فعال کنه.

نظر

• من رو آیپادم با ifunbox دو تا برنامه واسه سیدیا ریختم دو تاش رو هم نصب کرد اما وقتی می خوام برم تو قسمت پکیج هاش میپره بیرون چه کنم؟
                    تو قسمت changes هم همین اتفاق میفته.
                    ویرایش توسط wolf 00 : https://i-phone.ir/forums/member/14814-wolf-00 در ساعت 15-02-2011, 10:50 PM

نظر

• اقا من اینفینیبورد رو از پی سی دانلود کردم ، میخاستم بدونم چطوری از پی سی بریزم تو آیپد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط wolf 00 نمایش پست ها
                        من رو آیپادم با ifunbox دو تا برنامه واسه سیدیا ریختم دو تاش رو هم نصب کرد اما وقتی می خوام برم تو قسمت پکیج هاش میپره بیرون چه کنم؟
                        تو قسمت changes هم همین اتفاق میفته.
                        کسی نبود؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط wolf 00 نمایش پست ها
                          کسی نبود؟؟
                          بايد يك جوري برنامه هارو پاك كنيد ! من هم به همين مشكل بر خوردم.

اگه نميتونيد برنامه هارو پاك كنيد، سايديارو پاك كنيد و مجدد نصب كنيد

البته دوستان ديگه واردتر هستند، ممكنه راه ساده تري هم باشه.

نظر

• سلام

دوتا سوال داشتم

1- اگه سايديا رو پاك كنم، هرچي كه از طريق سايديا نصب شده، پاك ميشه ؟

پ ن : با اين نرم افزار هاي سايديا ريمور بايد سايديا رو پاك كرد ؟

2- مسير نرم افزارهايي كه توي سايديا نصب هستند رو ميدونيد كجاست* ؟ (ميخوام يك برنامه رو دستي پاك كنم با iphone folders)

با تشكر

نظر

• سلام

امروز یه تم از سیدیا دانلود کردم وقتی نصبش کردم پوشه هامو تو منوی گوشی خالی نشون میده ولی وقتی پوشه رو باز میکنم برنامه ها سر جاشونن - چه جوری آیکون پوشه هامو مثل سابق کنم ؟

با تشکر

نظر

• ظاهرا تم مشكل داره،... خوب ميتونيد از سايديا پاكش كنيد تا همه چيز مثل سابق بشه !

پ ن*: كسي نيست مرا ياري كند ؟
                                ویرایش توسط alfredo : https://i-phone.ir/forums/member/26399-alfredo در ساعت 02-03-2011, 07:21 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X