اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام مجدد
    من توسط سیدیا و از یکی از سورس هاش یه برنامه نصب کردم بعدش Springboard ریست شد اما بعدش نه برنامه نصب شده بود و هم اینکه سیدیا به مشکل خورده و باز نمیشه ..وقتی بازش میکنم یه صفحه سفید میاد و بعدش دوباره بسته میشه
    کاریش میشه کرد یا باید ریستور کنم ؟

نظر

• سلا من ایفون 4 س دارم بد جیلبیریک کردن برای اولین با کار میکنه با برنامه TaiGJBreak که برای 8.4 هست انجام دادم ولی اصلا برنامه ای نیست تو سیدیا که دانلود کنم.یا من بلد نیستم بد همه تم های پولی هست میگین ی دنیا دیگس فرقش چیه؟
      بد ی برنامه ای بهم معرفی کنید که برنامه های پولرو که از نت تو کامپوتر میگیرم بتونم بریزم یعنی نصب کنم رو گوشی .ممنون .ید کلا تو سیدیا میرم چیزه خواستی گیر نمیارم اگه باشه میزنه not........ درست یادم نی خواهشن ب همه سوالم ج بدید

نظر

• ببخشید من چند تا توییک پولی قبلا خریداری کردم. اگه بخوام توییک های پولی رو به روش cydown دانلود کنم برای اون پکیج های قبلی خریداری شده مشکلی پیش نمیاد؟
        اصلا با وجود این روش چرا پکیج ها به فروش میرسند؟
        یک سری پکیج رو از سورس های biteyourapple و ... دانلود کرده بودم، الان اگه اونا رو حذف کنم و از این روش نسخه اورجینال اونها رو دریافت کنم تفاوتی در کارایی سیستم ایجاد میکنه یا فرقی نداره؟
        مرسی از پاسخگویی
        ویرایش توسط mahsha : https://i-phone.ir/forums/member/151995-mahsha در ساعت 28-08-2015, 11:18 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mahsha نمایش پست ها
          ببخشید من چند تا توییک پولی قبلا خریداری کردم. اگه بخوام توییک های پولی رو به روش cydown دانلود کنم برای اون پکیج های قبلی خریداری شده مشکلی پیش نمیاد؟
          اصلا با وجود این روش چرا پکیج ها به فروش میرسند؟
          یک سری پکیج رو از سورس های biteyourapple و ... دانلود کرده بودم، الان اگه اونا رو حذف کنم و از این روش نسخه اورجینال اونها رو دریافت کنم تفاوتی در کارایی سیستم ایجاد میکنه یا فرقی نداره؟
          مرسی از پاسخگویی
          cydown امکانات مختلفی داره که یکی از اونها نشون دادن برنامه های پولی به صورت خریداری شده و در نتیجه امکان دانلود برنامه هستش.(دور زدن سیستم خرید سیدیا)
          شما اگر برنامه هایی رو که خریداری کردید از طریق cydown دانلود کنید ممکنه لایسنس برنامه نصب نشه . برای برنامه های خریداری شده بهتره Disable Always Purchased رو در تنظیمات cydown فعال کنید.
          سازندگان توییک ها و برنامه ها از قفل های دیجیتالی مختلفی استفاده میکنن به خطر همین دلیل کرک کردن بعضی ها سخته و بعضیا اسون.
          در اکثر توییک ها وبرنامه های پولی از قفل دیجیتالی استفاده نشده و فقط از سیستم خرید سیدیا استفاده میکنن به همین دلیل با دسترسی به فایل اونها و نصب اون میتونیم ازش استفاده کنیم و نیازی به کرک ندارن. (cydown امکان دسترسی و دانلود فایل DEB برنامه از سورس رسمی رو میده)
          یه سری از توییک ها هم هستن که باید کرک بشن (قفل دیجیتالی دارن) که Cydown میتونه برای بعضی از اونها کرک رو بعد از دانلود و نصبشون اعمال کنه.
          این روش و توییک cydown روش دور زدن سیدیا هستش و روی همه توییک ها و برنامه ها هم جواب نمیده. (همه توییک ها رو میشه با cydown دانلود و نصب کرد ولی همه رو نمیشه کرک کرد)
          سازنده برنامه تصمیم میگیره که اون رو بفروشه یا رایگان عرضه کنه!
          بیشتر توییک هایی که توی سورس های مختلف هستن توسط julioverne (سازنده cydown) کرک شدن. پس تفاوتی ایجاد نمیکنه فقط سیدیا منظم میشه!

نظر

• سلام به دوستان عزیر
            من یه مشکل برخورد کردم یا سیدیا گوشیم، مدل گوشیم 5اس هس و رژن 8.4 تازگی نه برنامه اپدیت میکنه نه پاک میکنه..عکس ارورشو ضمیمه کردم..در ضمن هیج کدوم از برنامه هایی که از سیدیا دانلود شده مثل ifile هم اجرا نمیشه و کرش میکنه ممنون میشم کمکم کنید..

نظر

• نوشته اصلی توسط balaban25 نمایش پست ها
              سلام به دوستان عزیر
              من یه مشکل برخورد کردم یا سیدیا گوشیم، مدل گوشیم 5اس هس و رژن 8.4 تازگی نه برنامه اپدیت میکنه نه پاک میکنه..عکس ارورشو ضمیمه کردم..در ضمن هیج کدوم از برنامه هایی که از سیدیا دانلود شده مثل ifile هم اجرا نمیشه و کرش میکنه ممنون میشم کمکم کنید..
              کسی پاسخ گو نیست؟؟؟؟

نظر

کسی پاسخ گو نیست؟؟؟؟
                سورس زياد ادد كردين ؟؟ سورساتونو پاك كنين درست ميشه

نظر

• نوشته اصلی توسط samijavid نمایش پست ها
                  سورس زياد ادد كردين ؟؟ سورساتونو پاك كنين درست ميشه
                  نه اتفاقا ...یه دفه شد تاره تمام برنامه های نصب شده توسط سیدیا کرش میشه

نظر

• چقدرررررر فععععااااااااااااال

نظر

سلام به دوستان عزیر
                      يه ليست از توييك هايى كه نصب كرديد بذاريد.
                      ايا openssh يا afc2 نصبه؟
                      ايا activator يا icleaner نصبه؟ كار ميكنه؟
                      ايا ifile تو حالت سيف مود هم كرش ميكنه؟
                      فقط برنامه هاي سيديا كرش ميكنه يا برنامه هاي استور هم كرش ميكنه؟

نظر

• سلام دوستان من گوشی ایفون ۶هست ورژن۹.۳.۳جیلبریک کردم ومتاسفانه یه توییک ناسازگارنصب کردم میخاستم بهم بگید چجوری این توییک پاک کنم چون گوشیم خاموش میکنم رو ارم اپل گیر میکنه اینجوری میاد بالا ولی دیگه جیلبریک کارنمیکنه چون ناپایداره جیلبریک خواهشا اگه گسی راهی بلده بهم بگه با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط anveh_611 نمایش پست ها
                          سلام دوستان من گوشی ایفون ۶هست ورژن۹.۳.۳جیلبریک کردم ومتاسفانه یه توییک ناسازگارنصب کردم میخاستم بهم بگید چجوری این توییک پاک کنم چون گوشیم خاموش میکنم رو ارم اپل گیر میکنه اینجوری میاد بالا ولی دیگه جیلبریک کارنمیکنه چون ناپایداره جیلبریک خواهشا اگه گسی راهی بلده بهم بگه با تشکر
                          سلام
                          اگر به فایل های سیستمی در ویندوز دسترسی دارید با ifunbox قسمت سرچ اسم توییک را سرچ کنید و پوشه های مربوط به توییک را حذف کنید دگمه پاور و هوم را باهم داشته باش وقتی آرم اپل رو دیدی دگمه ها را رها کن تا گوشی بیاد بالا

نظر

• نوشته اصلی توسط anveh_611 نمایش پست ها
                            سلام دوستان من گوشی ایفون ۶هست ورژن۹.۳.۳جیلبریک کردم ومتاسفانه یه توییک ناسازگارنصب کردم میخاستم بهم بگید چجوری این توییک پاک کنم چون گوشیم خاموش میکنم رو ارم اپل گیر میکنه اینجوری میاد بالا ولی دیگه جیلبریک کارنمیکنه چون ناپایداره جیلبریک خواهشا اگه گسی راهی بلده بهم بگه با تشکر
                            گوشی رو ریبوت کنید.
                            برنامه جیلبریک رو اجرا کنید و دیوایس رو لاک کنید.
                            وقتی نوتیفیکیشن اومد ولوم بالا رو بگیرید و نگه دارید.
                            اینطوری گوشی رو حالت سیف مد بالا میاد.
                            از سیدیا توییک رو حذف کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
                              گوشی رو ریبوت کنید.
                              برنامه جیلبریک رو اجرا کنید و دیوایس رو لاک کنید.
                              وقتی نوتیفیکیشن اومد ولوم بالا رو بگیرید و نگه دارید.
                              اینطوری گوشی رو حالت سیف مد بالا میاد.
                              از سیدیا توییک رو حذف کنید.

با تشکرفراوان ازشما دوستان مشکلم با راهنمایی شما حل شد خیلی ممنونم موفق باشید

نظر

• درود خدمت همه
                                بنده توییکی نصب کردم بر رویios 9.3.3
                                با اینکه دارم حذف میکنم بازم انگار نصبه و داره اختلال ایجاد میکنه!!
                                چیکارش کنم؟
                                با تشکر

نظر

صبر کنید ..
                                X