اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• داداش روش نصب رایگان توییک های پولی کار میکنه رو 8.4؟
    اگه آره آموزششو میگی کجاست؟
    ویرایش توسط singles : https://i-phone.ir/forums/member/159518-singles در ساعت 17-07-2015, 03:27 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط singles نمایش پست ها
      داداش روش نصب رایگان توییک های پولی کار میکنه رو 8.4؟
      اگه آره آموزششو میگی کجاست؟
      اکثر توییک های پولی نیازی به کرک ندارن (مثلا barrel ,callbar ,...) شما میتونید با برنامه cydown از سورس julio.xarold.com اونها رو نصب کنید.
      اونهایی رو که کرک نیاز دارن (مثلا filza ,...) فایل DEB رو از اینجا میتونید پیدا کنید.
      ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 17-07-2015, 03:40 PM

نظر

• سلام. من ios 8.4 رو جیلبریک کردم. هر توییکی میخوام نصب کنم میگه فلان توییک رو لازم داری!
        یادمه تو ورژن های قبل اگه مثلا تم دانلود میکردم همراش winterboard رو خودش دانلود میکرد. اما الان من حتی همون winterboard رو به طور مستقیم هم نمیتونم نصب کنم. این ارور رو میده:

نظر

• نوشته اصلی توسط Coraline نمایش پست ها
          سلام. من ios 8.4 رو جیلبریک کردم. هر توییکی میخوام نصب کنم میگه فلان توییک رو لازم داری!
          یادمه تو ورژن های قبل اگه مثلا تم دانلود میکردم همراش winterboard رو خودش دانلود میکرد. اما الان من حتی همون winterboard رو به طور مستقیم هم نمیتونم نصب کنم. این ارور رو میده:

درود

با چيز پي ان امتحان كنيد عزيز

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام به همگی
            من طبق آموزشها میخواستم برای مجانی کردن برنامه های پولی سیدیا، از سورس julio.xarold.com اقدام کنم...Cydown رو نصب کردم اما برای نصب Cydia Enable به مشکل خوردم..وقتی میخوام نصبش کنم مره تو یه صفحه و میگه :

''the requested modifications cannot be applied due to required dependencies or conflicts that cannot be automatically found or fixed''

پایین همین صفحه یه لاین قرمز داره که نوشته :

Depends -------------------- Cydia Installer

سرچ کردم دیدیم یه عده همین مشکلو داشتن گفتن باید تو سیدیا از قسمت Manage به قسمت Data Package رفته و Cydia installer رو دوباره نصب کرد ..یه همچین چیزی.. ولی مسئله اینکه تو سیدیای من گزینه ای به نام Manage وجود نداره !

ورژن ios 8.4 نصبه
            با تشکر

- - - - - - - - - -
            ویرایش توسط NIHILmS : https://i-phone.ir/forums/member/45926-nihilms در ساعت 27-07-2015, 09:49 PM

نظر

• سوالات و مشکلات Cydia

درود

در سیدیا جدید manage وجود نداره عزیز یه جوری عوض شده و ساده تر شما برای اضافه کردن سورس کافیه در تب پایین sources رو بزنید و از بالا edit و در اخر add
              ولی واسه مشکل شما
              شما یکبار با چیز پی آن رفرش کنید سیدیا رو مشکلتون حل میشه عزیز

ویرایش توسط l3al34k : https://i-phone.ir/forums/member/84552-l3al34k در ساعت 27-07-2015, 10:07 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط NIHILmS نمایش پست ها
                سلام به همگی
                من طبق آموزشها میخواستم برای مجانی کردن برنامه های پولی سیدیا، از سورس julio.xarold.com اقدام کنم...Cydown رو نصب کردم اما برای نصب Cydia Enable به مشکل خوردم..وقتی میخوام نصبش کنم مره تو یه صفحه و میگه :

''the requested modifications cannot be applied due to required dependencies or conflicts that cannot be automatically found or fixed''

پایین همین صفحه یه لاین قرمز داره که نوشته :

Depends -------------------- Cydia Installer

سرچ کردم دیدیم یه عده همین مشکلو داشتن گفتن باید تو سیدیا از قسمت Manage به قسمت Data Package رفته و Cydia installer رو دوباره نصب کرد ..یه همچین چیزی.. ولی مسئله اینکه تو سیدیای من گزینه ای به نام Manage وجود نداره !

ورژن ios 8.4 نصبه
                با تشکر

- - - - - - - - - -
                نیازی به نصب Cydia Enable نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط l3al34k نمایش پست ها
                  درود

در سیدیا جدید manage وجود نداره عزیز یه جوری عوض شده و ساده تر شما برای اضافه کردن سورس کافیه در تب پایین sources رو بزنید و از بالا edit و در اخر add
                  ولی واسه مشکل شما
                  شما یکبار با چیز پی آن رفرش کنید سیدیا رو مشکلتون حل میشه عزیز

اگه منظورتون Reload هست اینکارو کردم (با چیز پی ان) چون گزینه ای به اسم Refresh ندیدم .. حتی سورس ها رو هم رفرش کردم ولی بازم همینه

نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
                  نیازی به نصب Cydia Enable نیست
                  آخه تو آموزش ها، همه کارها تو این برنامه انجام میشه ! :
                  وارد سورس بشید و این سه توییک رو نصب کنید
                  توییک CyDown و Cydia Enable خوب بعد از نصب این دو توییک به Settings در آیفون یا آیپدتون مراجعه کنید
                  حالا Cydia Enable رو پیدا کنید و واردش بشید و از لیست توییک های نصب شده CyDown را فعال کنید
                  ...

نظر

اگه منظورتون Reload هست اینکارو کردم (با چیز پی ان) چون گزینه ای به اسم Refresh ندیدم .. حتی سورس ها رو هم رفرش کردم ولی بازم همینه

آخه تو آموزش ها، همه کارها تو این برنامه انجام میشه ! :
                    وارد سورس بشید و این سه توییک رو نصب کنید
                    توییک CyDown و Cydia Enable خوب بعد از نصب این دو توییک به Settings در آیفون یا آیپدتون مراجعه کنید
                    حالا Cydia Enable رو پیدا کنید و واردش بشید و از لیست توییک های نصب شده CyDown را فعال کنید
                    ...
                    سیدیا آپدیت شده و نیازی به نصب cydia ebable نیست.
                    شما مراحل مربوط به cydia enable رو رد کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
                      سیدیا آپدیت شده و نیازی به نصب cydia ebable نیست.
                      شما مراحل مربوط به cydia enable رو رد کنید.

خوب پس CyDown رو چطوری و از کدوم مسیر باید پیدا و فعالش کنم ؟!

نظر

خوب پس CyDown رو چطوری و از کدوم مسیر باید پیدا و فعالش کنم ؟!
                        شما Cydown رو نصب کنید خودش فعال میشه.
                        بعد از نصب Cydown برنامه مورد نظرتون رو دانلود ونصب کنید.

نظر

شما Cydown رو نصب کنید خودش فعال میشه.
                          بعد از نصب Cydown برنامه مورد نظرتون رو دانلود ونصب کنید.
                          عععع !! چه خوب.. شما خودت تست کردی ؟ چون من تو سیدیا رفتم چند تا برنامه پولی باز کردم همچنان نوشته بود Purchase

نظر

عععع !! چه خوب.. شما خودت تست کردی ؟ چون من تو سیدیا رفتم چند تا برنامه پولی باز کردم همچنان نوشته بود Purchase
                            نسخه های قبلی Cydia تحت root کار می کردن و tweak های نصب شده(تحت mobile) نمیتونستن توی سیدیا تغییر اعمال کنند.
                            Cydia Enable این امکان رو فراهم میکرد که توییک های مثل Cydown بتونند توی سیدیا(تحت Root) کار کنند.
                            Cydia باآپدیت به نسخه 1.1.19 تحت mobile کار میکنه و نه تنها cydown بلکه تمام توییک های نصب شده میتونن بدون نیاز به Cydia Enable توی سیدیا کار کنند.
                            با ارایه سیدیا 1.1.19 دیگه نیازی به Cydia Enable نیست به همین خاطر دیگه آپدیت نمیشه.

شما Cydown رو دوباره نصب کنید و respring کنید.
                            من خودم بدون مشکل دارم استفاده میکنم.

نظر

نسخه های قبلی Cydia تحت root کار می کردن و tweak های نصب شده(تحت mobile) نمیتونستن توی سیدیا تغییر اعمال کنند.
                              Cydia Enable این امکان رو فراهم میکرد که توییک های مثل Cydown بتونند توی سیدیا(تحت Root) کار کنند.
                              Cydia باآپدیت به نسخه 1.1.19 تحت mobile کار میکنه و نه تنها cydown بلکه تمام توییک های نصب شده میتونن بدون نیاز به Cydia Enable توی سیدیا کار کنند.
                              با ارایه سیدیا 1.1.19 دیگه نیازی به Cydia Enable نیست به همین خاطر دیگه آپدیت نمیشه.

شما Cydown رو دوباره نصب کنید و respring کنید.
                              من خودم بدون مشکل دارم استفاده میکنم.
                              ممنون از توضیحات کامل شما
                              فقط یه موضوعی..این توضیحاتی که فرمودید شامل ios 8.4 و سیدیایی که روی این ورژن نصب میشه هم میشه دیگه ؟

نظر

ممنون از توضیحات کامل شما
                                فقط یه موضوعی..این توضیحاتی که فرمودید شامل ios 8.4 و سیدیایی که روی این ورژن نصب میشه هم میشه دیگه ؟
                                سیدیا رو به آخرین نسخه آپدیت کنید.
                                بله نصب میشه.

نظر

صبر کنید ..
                                X