اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Sam_najian نمایش پست ها
    باسلام
    من بعد از شارژ تموم كردن آيپد داخل cydiaبه مشكل جدي برخودرم
    هيچ توييكى قابل دانلود يا حذف نيست به هيچ وجه هم نميتونم توييك هايى كه غير از داخل صفحه اول هستند رو ببينم
    وارد cydia كه ميشم هم اين ارور رو ميده و صفحه ها هم به اين صورت هستند هيچ مشكلي هم در خود توييك ها ديده نميشه
    برنامه ifile رو هم دارم اگر ميتونه كمكى كنه
    ممنون

سلام
    تو این تاپیک زیر جواب همین سئوالتون رو دادم.
    لطفاً ملاحظه کنید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread9...tml#post960294

نظر

• دوستان من ميخوام توييك controller for all نصب كنم اما اينجورى ميشهImageUploadedByTapatalk1407952785.997466.jpg

نظر

• نوشته اصلی توسط ibabak 5 نمایش پست ها
        دوستان من ميخوام توييك controller for all نصب كنم اما اينجورى ميشه[ATTACH]19201[/ATTACH]
        دوست من ي چند دقيقه صب كن دوباره امتحان كن درست ميشه

نظر

• سيديا خودش تو يك روز مياد خود به خود توييك نصب كنه؟؟؟مثلا امروز من هيچ توييكي نصب نكردم كه ديدم تو ريسنت توييك cydia substrait و safe mode substrait رو نصب كرده!!!

نظر

• من وقتی میخوام یه توییک از سیدیا دریافت کنم این ارورو میده(تو همه یتوییک ها)

خواهشا راهنمایی کنین

نظر

• ورژن دستگاهتون چیه ؟ احتمالن از ورژن دستگاهتون اون سه مورد قرمز رنگ پشتیبانی نمیکنن

نظر

• نوشته اصلی توسط aryabartar نمایش پست ها
                من وقتی میخوام یه توییک از سیدیا دریافت کنم این ارورو میده(تو همه یتوییک ها)

خواهشا راهنمایی کنین
                دوست من سيديا شما اپديته؟

نظر

• تویکی که میخواین نصب کنید به سه مورد قرمز شده وابستگی داره. اجازه بدید سیدیا کاملا لود بشه و آپدیت ها رو نصب کنید. اگه این موارد تو آپدیت ها نبود سرچ کنید و نصبشون کنید.
                  .There is no knowledge that is not power

نظر

• دوستان اگه سورس هايي كه پيش فرض روي سيديا هستش رو پاك كنم مشكلي پيش نمياد؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط d.es نمایش پست ها
                      دوستان اگه سورس هايي كه پيش فرض روي سيديا هستش رو پاك كنم مشكلي پيش نمياد؟؟
                      دوست من بهتره پاك نكني.چرا ميخواي پاك كني؟

نظر

• نوشته اصلی توسط navid111 نمایش پست ها
                        دوست من بهتره پاك نكني.چرا ميخواي پاك كني؟
                        هر موقع رفرش رو ميزنم يه ارور هاي واسه سورس repo666 ميده!!!مشكلش چيه؟؟؟

نظر

هر موقع رفرش رو ميزنم يه ارور هاي واسه سورس repo666 ميده!!!مشكلش چيه؟؟؟
                          ببين علت زياده ي چند دقيقه صب كن دوباره رفرش كن درست ميشه برا منم خيلي پيش مياد

نظر

• نوشته اصلی توسط navid111 نمایش پست ها
                            ببين علت زياده ي چند دقيقه صب كن دوباره رفرش كن درست ميشه برا منم خيلي پيش مياد
                            همش ميگه failed to fetch!!!يني چي؟؟؟همش هم از سورس هاي پيش فرضه!!سورس انجمن هم كه اد نميشه

نظر

همش ميگه failed to fetch!!!يني چي؟؟؟همش هم از سورس هاي پيش فرضه!!سورس انجمن هم كه اد نميشه
                              ببين حتما سورس شلوغه ك رفرش نميكنه بزار اول رفرش درست شه بعد سورس اضافه كن

نظر

• ماندن روی لوگو اپل بعد از نصب توییک از سیدیا

سلام.
                                امروز یه توییک از سیدیا نصب کردم که باعث شد بره توی respring loop و بعد که دیدم کاریش نمیشه کرد با گرفتن home+power خاموشش کردم و بعد روشنش کردم.ولی روی لوگو اپل موند.
                                حالا ایتولز میشناسه - ایتونز میشناسه.ولی بالا نمیاد.
                                یه روش هم خوندم که با گرفتم power + volum up میشه برد به سیف مود تا توییک رو پاک کنم ولی نشد ! نمیره.

راه حلی هست ؟!

اینم دستگاه : آیپد مینی رتینا ورژن 7.1.2

نظر

صبر کنید ..
                                X