اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    من گوشی رو به ایتونز وصل کردم از اون به بعد کانتکتام دیلیت شد و هیچ کانتکتی نمی تونم ادد یا اپلود کنم واتساپ کراش می شه تو وایبرم که می رم می ره تو حالت سیف مود هیچ چیزی ام نمی تونم از ایتونز سینک کنم.
    راه حل چیه کمکم کنید. ممنون

نظر

• اگر طی دوسه روز گذشته این مشکل براتون پیش اومده توییک هایی رو که طی این 2-3 روز نصب کردید پاک کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط activeatena نمایش پست ها
        این کارو کردم بازم میاد
        همه گزينه هاي نوتيفيكشن رو خاموش كن

هر رويايي خيلي بزرگ نيست و هر رويا پردازي خيلي كوچك نيستpisc

نظر

• سلام دوستان.خدا قوت.چرا اينطوري شده؟بايد آيكون ها گرد باشن.اون حاله سفيد چرا اومده؟

نظر

• با سلام و خسته نباشيد
            من گوشيم iphone5 هست جديدا جيلبريكش كردم دلي وري اس ام اسمو نصب كردم ولي متاسفانه اعلام نمنيكنه كه اس ام اس بدست مخاطبم رسيد يانه ميشه راهنمايي كنيد كه چكار كنم متوجه بشم بدست مخاطب اس ام اسمم ميرسه يا نه برام خيلي مهمه
            ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط navid111 نمایش پست ها
              سلام دوستان.خدا قوت.چرا اينطوري شده؟بايد آيكون ها گرد باشن.اون حاله سفيد چرا اومده؟

کنترل سنتر رو باز کن به spring board setting برو(باید hidden setting7) نصب باشه بعدش به قسمت icon adaptive color و بعد تمامه قسمتهارو off و مقدارهارو به 0 تغیر دهید

نظر

• سلام من گوشی جبلیرک رو ریست کردم حالا گوشی بالا نمیاد چی کار باید بکنم

نظر

• نوشته اصلی توسط hossein98 نمایش پست ها
                  سلام من گوشی جبلیرک رو ریست کردم حالا گوشی بالا نمیاد چی کار باید بکنم
                  دوست من كليد هوم و پاور رو بگير تا آرم اپل بياد بعد رها كن كليد ها را

نظر

• سلام دوستان من ایفون 5 اس دارم ورزن 7.0.4 تازه جیلبریک کردم اما سورس bigboss را پاک کردم حالا هرکاری میکنم ادد نمیشه این سورس اخه وقتی این سورس بود وقتی میرفتم تو سادیا تو سورس ها هیچی نبود و خالی بود و برنامه ای نداشت وقتی این سورس را پاک کردم درست شد ولی الان ادد نمیشه چون من میخواستم برنامه بلوتوث بخرم که تو این سورس هستش در ضمن نمیدونم چرا هیچ برنامه ای از سادیا مث ای بلک لیست هم نصب نمیشه بنظرتون مشکل از کجاست و چکار باید بکنم واسه رفع این مشکل با تشکر

نظر

• چظور ميتونيم سيديا رو از مخفي كنيم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط anveh_611 نمایش پست ها
                        سلام دوستان من ایفون 5 اس دارم ورزن 7.0.4 تازه جیلبریک کردم اما سورس bigboss را پاک کردم حالا هرکاری میکنم ادد نمیشه این سورس اخه وقتی این سورس بود وقتی میرفتم تو سادیا تو سورس ها هیچی نبود و خالی بود و برنامه ای نداشت وقتی این سورس را پاک کردم درست شد ولی الان ادد نمیشه چون من میخواستم برنامه بلوتوث بخرم که تو این سورس هستش در ضمن نمیدونم چرا هیچ برنامه ای از سادیا مث ای بلک لیست هم نصب نمیشه بنظرتون مشکل از کجاست و چکار باید بکنم واسه رفع این مشکل با تشکر
                        سلام دوست من.در صفحه اول سديا
                        More pakage sources
                        برو بعد بيگ باس رو ادد كن

نظر

• دوستان من وقتی سرور bigboss نصب میکنم ارور میده و نصب نمیشه. سرورای دیگمم غیرفعال میشه از big boss هم میخوام برنامه دانلود کنم. چجوری درستش کنم؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط saidkf نمایش پست ها
                            دوستان من وقتی سرور bigboss نصب میکنم ارور میده و نصب نمیشه. سرورای دیگمم غیرفعال میشه از big boss هم میخوام برنامه دانلود کنم. چجوری درستش کنم؟؟؟؟؟؟
                            سورس bigboss دیفالت سیدیا هستش٬ اگه پاک شده در سیدیا از قسمت More package sources دوباره نصبش کنید٬ دستی نمیتونید ادد کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                              سورس bigboss دیفالت سیدیا هستش٬ اگه پاک شده در سیدیا از قسمت More package sources دوباره نصبش کنید٬ دستی نمیتونید ادد کنید
                              عزیز میدونم اما کامل نصب نمیشه این ایرادمیگیره! چکار کنم؟؟؟؟؟ البته اضافی میشه تو سورسام اما باعث میشه هیچکدوم کار نکنه!!!
                              هرکاریم میکنم عکسشو نمیتونم تو سایت آپلود کنم

http://8pic.ir/images/53836687672419161289.png
                              ویرایش توسط saidkf : https://i-phone.ir/forums/member/137749-saidkf در ساعت 14-02-2014, 02:04 PM

نظر

• احتمالا يه سورسى هست كه مشكل ايجاد ميكنه.پيشنهاد ميكنم دو الى سه سورسى رو كه براى اخرين بار ادد كردين رو حذف كنين و دوباره اقدام كنيد.

Sent from my iPad 4 using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X