اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط navid111 نمایش پست ها
    موقع خاموش كردن و فقط گزينهtv كار ميكنه

هر رويايي خيلي بزرگ نيست و هر رويا پردازي خيلي كوچك نيستpisc
    بله برای من هم همینگونه بود نمیدونم علتش رو.

نظر

• سلام
      ببخشین از طریق whatsapp یا برنامه های دیگه نمیشه mp3 فرستاد
      میشه راهنمایی کنید که این مشگل چطور حل میشه ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amirag نمایش پست ها
        سلام
        ببخشین از طریق whatsapp یا برنامه های دیگه نمیشه mp3 فرستاد
        میشه راهنمایی کنید که این مشگل چطور حل میشه ؟؟؟
        اگه اشتباه نکنم این برنامه ها مثل whatsapp محدودیت ارسال فایل داره و تااونجایی که بنده اطلاع دارم حل نمیشه.مگر اینکه شما از توییکی مثل airblue sharing استفاده کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
          اگه اشتباه نکنم این برنامه ها مثل whatsapp محدودیت ارسال فایل داره و تااونجایی که بنده اطلاع دارم حل نمیشه.مگر اینکه شما از توییکی مثل airblue sharing استفاده کنید.
          ممنونم ازتون
          ولی میخواستم بدونم توییکی برای از بینبردن این محدودیت برای ارسال از طریق اینترنت نیست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amirag نمایش پست ها
            ممنونم ازتون
            ولی میخواستم بدونم توییکی برای از بینبردن این محدودیت برای ارسال از طریق اینترنت نیست ؟
            خواهش میکنم
            تااونجایی که بنده اطلاع دارم خیر.حالا استید بزرگوار اگاه ترند.ولی همچین چیزی به گوشم نخورده.

نظر

• ببخشین از توییک totarya addons
              کسی سردر میاره
              واسه من نصب نمیشه
              کسی تونسته نصب کنه ؟
              اگه تونستین از کدوم سورس لطفا ؟
              فکر میکنم بشهباهاش mp3 ارسال کرد .
              ویرایش توسط amirag : https://i-phone.ir/forums/member/95430-amirag در ساعت 30-01-2014, 02:27 PM

نظر

• من multitaskinggesture رو آپديت كردم و عكس يه نفر كه تبليغاتيه اومده رو گوشيم كه هركار ميكنم عوض نميشه مگه كل برنامه رو پاك كنم
                راه حل چيه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط navid111 نمایش پست ها
                  خوب دوست من اينا ك زياد نيست ك ارور زياد بودن ميگيره.؟
                  اسم فونتت هم بگوو

من شرمندم دوست من که خیلی دیر شد باور کن ندیده بودم !! اسم فونتم هست qarmic sans

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
                    من شرمندم دوست من که خیلی دیر شد باور کن ندیده بودم !! اسم فونتم هست qarmic sans

Sent from my iPhone using Tapatalk
                    اين چه حرفيه دوست من.دشمنت شرمنده

نظر

• سلام دوستان خودم.وقتي تو اپ استور ميروم ريست ميشه گوشي.توييك هاي آخرم پاك كردم.نميفهمم مشكل كجاست
                      ممنون

نظر

• سلام دستان.خدا قوت.چرا soringtimaze من روي داك عمل نميكنه؟يعني ميخوام ب آيكون ها زاويه بدم نميكنه

نظر

• سلام.من وارده گوشیم شدم 2تا3روزهم بودکه ازسیدیاچیزی نصب نکرده بودم اومدم گوگل مپ روواکنم که گوشی شروع به ریست شدن ورفت سافت مدمنم امدم توییک های cydia substrateوsubstrate safe modeروپاک ودوباره نصب کردم گوشی ازحالت سافت مدخارج شدوالان که توسیدیامی رم توییک هاهم نصب شده ولی اثرازفعالیتشون درگوشی نیست انگاری گوشی جیلبریک نشده کسی می دونه مشکل ازکجاست راه وچارش چیه؟؟؟لطفاکمکم کنه؟؟؟

نظر

• با سلام خدمت دوستان من نمیدونم این مشگلم رو کجا مطرح کنم من گوشیم 5 اس 16 جیلبریک شده است یه سوال در باره توییک bitesms داشتم میخواستم ببینم من لایسنس bitesms رو خریدم همه چی خوب کار میکنه فقط میخوام بدونم آیا راهی است که وقتی گوشی قفل است روی لوک اسکرین مثل این عکس ظاهر نشه و فقط وقتی قفل صفحه باز شد ظاهر بشه ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط activeatena نمایش پست ها
                              با سلام خدمت دوستان من نمیدونم این مشگلم رو کجا مطرح کنم من گوشیم 5 اس 16 جیلبریک شده است یه سوال در باره توییک bitesms داشتم میخواستم ببینم من لایسنس bitesms رو خریدم همه چی خوب کار میکنه فقط میخوام بدونم آیا راهی است که وقتی گوشی قفل است روی لوک اسکرین مثل این عکس ظاهر نشه و فقط وقتی قفل صفحه باز شد ظاهر بشه ممنون میشم راهنمایی کنید
                              دوست عزيز تو قسمت نوتيفيكيشن
                              برو تو مسيج گزينه show on lock screen رو خاموش كن

نظر

• این کارو کردم بازم میاد

نظر

صبر کنید ..
                                X