اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان عزیزم
    وقتی که میخوام سورس اد کنم ارور request time out میده و توییک هایی رو که نصب میکنم بعد از ریبوت شدن گوشی پاک میشه از قسمت سیتینگ اما تو قسمت Manage سیدیا هست . دوستان لطفا راهنمایی کنید که خیلی گیچ شدم از دست این جیلبریک جدید ios 7 ( گوشی آیفون 4س هست)

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیزم
      وقتی که میخوام سورس اد کنم ارور request time out میده و توییک هایی رو که نصب میکنم بعد از ریبوت شدن گوشی پاک میشه از قسمت سیتینگ اما تو قسمت Manage سیدیا هست . دوستان لطفا راهنمایی کنید که خیلی گیچ شدم از دست این جیلبریک جدید ios 7 ( گوشی آیفون 4س هست)
      این قضیه تایم اوت برای اینترنت هست بهتره از قند شکن استفاده کنی احتمالاً مشکلت حل بشه

نظر

• با سپاس از دوستان خوبم
        میشه آدرس یه قندشکن خوب رو برای ios بدید که بنصبم..

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
          با سپاس از دوستان خوبم
          میشه آدرس یه قندشکن خوب رو برای ios بدید که بنصبم..
          منم ميخوام
          Open***كار نميده رو گوشيم

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
            از کدوم سورس نصب کردید ؟
            از repo.insanelyi.com بگیرید باید درست باشه.
            از سورس mobilee4 persian نصب كردم تو قسمت سرچش كه ميرم ميگه بايد لايسنس داشته باشي؟؟؟؟؟از سورسي كه شما معرفي كرديد و sinful.... نصب كردم همين پيامو ميده!؟

نظر

• اقا اون قند شکن و بیزحمت واسه منم پح میکنی؟؟

نظر

• مگه میشه از قند شکن استفاده کرد؟ خدایی برای منم پخ کنید.
                فکر نمیکنم باشه ها.

نظر

• از فری.گیت استفاده کنید.
                  .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام دوستان عزيز.
                    من چند روزي ميشه كعگوشي آيفون٥ خودم رو روي iOS 7 جيلبريك كردم و مشكليم نداشتم.
                    الآن يه دو روزي ميشه كه بعضي برنامه هاي خود گوشي مثل mail, weather, calculator موقع اجرا همون لحظه اول كرش مي كننو بسته ميشن
                    توييك هاي آخريم كه نصب كرده بودم پاك كردم ولي بازم درست نشد !
                    به نظرتون مشكلاز چي مي تونه باشه ؟

نظر

• بچه ها کسی با prefererence loader مشکل داره الان روی 5s هر چی نصب میکنم preference bundle error میده کسی میدونه چجوری باید fix کرد?

Sent from my iPhone 5s

نظر

• با سلام
                        یادمه تو ios 6 که جیل بودم وقتی تو سیدیا یه توییک رو میزدی سریع اطلاعاتشو میاورد (انگار تو حافظش داشت) ؛ البته دیدم واسه دوستام که ios 6 و مثل گوشی من 4s بودن که اینطور نبودن و هردفه اطلاعاتو از نو لود میکنه و کلی وقت میگیره، الان تو ios 7 اینجوری شدم هرقدرم رفرش میکنم فایده نداره!
                        میخواستم بدونم راه حل خاصی داره یا از خود سایدیاست یا سخت افزاریه چیه؟!
                        ممنون

نظر

• من الان توی سیدیا ارور posix: operation time out میگیرم واسه آپدیت پکیجها. توی توییتر هم سرچ کردم یه عده این مشکل رو دارن ولی تعدادشون خیلی کمه. اگه این مشکل همگانی باشه توییتر باید بترکه .
                          میخوام بدونم امروز شما میتونید بدون گرفتن این ارور سورسی رو ادد کنید ؟

Tapatalking with an iDevice

نظر

• نوشته اصلی توسط eshragh نمایش پست ها
                            من الان توی سیدیا ارور posix: operation time out میگیرم واسه آپدیت پکیجها. توی توییتر هم سرچ کردم یه عده این مشکل رو دارن ولی تعدادشون خیلی کمه. اگه این مشکل همگانی باشه توییتر باید بترکه .
                            میخوام بدونم امروز شما میتونید بدون گرفتن این ارور سورسی رو ادد کنید ؟

Tapatalking with an iDevice
                            بله مشکلی نیست.من تازه سورس ادد کردم بدون هیچ اروری.

نظر

• سلام دوستان من وقتی میخوام پکیج ها رو آپدیت کنم و رفرش کنم با ارور :posix: operation time out مواجه میشم . راهی هست که برطرف بشه ؟

نظر

• سلام دوستان و استادان گرامی
                                من هر سورسی که میخان نصب کنم نصب نمیشه لطفا راهنمایی کنین مشکل از چیه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X