اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک درخواست برنامه (iPad)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط reza.1985 نمایش پست ها
    راستي من واسه ايد ٢ ميخام جواب ميده؟
    اگر از هر پزشکی بپرسین بهتون میگه که همچین چیزی اصلا امکان نداره و علمی نیست اما برای آیپد 2 یک برنامه آمده که جلوی دوربین بیحرکت و در نور مناسب میشینید و ضربان قلب و تعداد تنفستون رو میگه البته 100 نباید انتظار داشت دقیق باشه اما میزان خطاش در حد قابل قبوله.اسمش vital sings philips هست.99 سنت قیمتشه لینک کرک شدشو جایی ندیدم

نظر

• سلام
      كسي لينك كرك شده آموزش زبان rosetta stone رو داره ؟

نظر

• سلام دوستان
        لينك دانلود برنامه iWork رو براي آيپيد ميخواستم
        و نرم افزار افيس
        مرسي

نظر

• سلام به همه دوستان
          من لینک سالم و هیلتز نشده برای برنامه Dinosaur Zoo رو میخواستم

نظر

• ببخشید که اینجا مطرح کردم خواستم که الکی تاپیک نزنم . دوستان اون روز یکی از فروشنده های معروف محصولات اپل رو دیده بودم . خیلی مطمئن می گفت که می تونه یه کاری بکنه که با ipad 2 آدم زنگ بزنه و تماس بگیره .... راستش میخواستم بدونم درسته چون من تازگی فرستادن اس ام اس با آیپد 2 رو دیدم ولی زنگ زدن نه ...

اگر هست لطفا بگین تا بیشتر بگردیم ...

نظر

• ای خدا !!!!!!!!!!!!!1
              چرا برای هر بار سوال پرسیدن دوبار سوال رو بنویسم ؟؟؟!!!
              برنامه ای برای کرک اپ های ای پد بدید.

نظر

• نوشته اصلی توسط smile2006 نمایش پست ها
                ببخشید که اینجا مطرح کردم خواستم که الکی تاپیک نزنم . دوستان اون روز یکی از فروشنده های معروف محصولات اپل رو دیده بودم . خیلی مطمئن می گفت که می تونه یه کاری بکنه که با ipad 2 آدم زنگ بزنه و تماس بگیره .... راستش میخواستم بدونم درسته چون من تازگی فرستادن اس ام اس با آیپد 2 رو دیدم ولی زنگ زدن نه ...

کسی از دوستان جواب این سوال رو نمی دونه ؟

--------------------------------------------

Cuptakes 1.5.9

apptrackr view app Cuptakes - wallpapers for the girly girls

این نرم افزار لینک 1.5.9 خرابه . دوستان کسی هست که لینک در یک آپلود سنتر دیگه داشته باشه ؟ هر چی باشه هیچ مشکلی نست برای دانلودش ...

نظر

• سلام، يه برنامه مي خوام براي مسافرت، مي خوام برم تايلند أيا برنامهاي است كه تمام جاهاي تايلند را داشته باشه از مكانهاي دىدني بگير تا هتل و مراكز خريد

نظر

• نوشته اصلی توسط sancho نمایش پست ها
                    سلام، يه برنامه مي خوام براي مسافرت، مي خوام برم تايلند أيا برنامهاي است كه تمام جاهاي تايلند را داشته باشه از مكانهاي دىدني بگير تا هتل و مراكز خريد
                    Mtrip Bangkok

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
                      mtrip bangkok
                      لينك لطفا چون براي اي پد نديدم

نظر

• میشه نرم افزار کرک شده اتوکد و سکتچاپ برای ایپد رو لینک بدین برای ایپد 2 ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط meh_30000 نمایش پست ها
                          میشه نرم افزار کرک شده اتوکد و سکتچاپ برای ایپد رو لینک بدین برای ایپد 2 ممنون میشم
                          بفرماييد :

AutoCADWS- 1.1

البته آخرين ورژن 1.3 است اگر خواستيد بفرماييد تا براتون كرك كنم (اين برنامه رايگان است)

براي برنامه دوم هم 26 تا برنامه هست اسم كامل يا لينك آيتيونز را بديد

ویرایش توسط ka_zadeh : https://i-phone.ir/forums/member/269-ka_zadeh در ساعت 24-12-2011, 11:45 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط sancho نمایش پست ها
                            سلام، يه برنامه مي خوام براي مسافرت، مي خوام برم تايلند أيا برنامهاي است كه تمام جاهاي تايلند را داشته باشه از مكانهاي دىدني بگير تا هتل و مراكز خريد
                            نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
                            Mtrip Bangkok
                            نوشته اصلی توسط sancho نمایش پست ها
                            لينك لطفا چون براي اي پد نديدم
                            Bangkok Travel Guide Offline

بقيه برنامه ها مال آيفون است

نظر

• نوشته اصلی توسط smile2006 نمایش پست ها
                              ببخشید که اینجا مطرح کردم خواستم که الکی تاپیک نزنم . دوستان اون روز یکی از فروشنده های معروف محصولات اپل رو دیده بودم . خیلی مطمئن می گفت که می تونه یه کاری بکنه که با ipad 2 آدم زنگ بزنه و تماس بگیره .... راستش میخواستم بدونم درسته چون من تازگی فرستادن اس ام اس با آیپد 2 رو دیدم ولی زنگ زدن نه ...

بله، برنامه تماس تلفنی هست که توسط تیم iPhone Islam نوشته شده و میشه باهاش تماس گرفت. ولی روی سایت خودشون رو هم ببینید نوشته که فقط iPad 1 رو پشتیبانی میکنه و روی iPad 2 کار نمیکنه.

نظر

• برنامه جی پی اس رایگان و آفلاین (ترجیحا با ماه واره کار کنه نه اینترنت) برای آیپد2 ورژن 5.0.1 می خواستم....مختصات محل روی نقشه و سرعت رو نشون بده...ضروریه....اگه با ماه واره نبود با اینترنتم باشه ممنون میشم....فقط من جیلبریگ نیستم...ممنونم.

نظر

صبر کنید ..
                                X