اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک درخواست برنامه (iPad)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط nima azad نمایش پست ها
    برنامه ي uploader for f-a-c-e-b-o-o-k هست

sent from my ipad using tapatalk
    دوست من اينم قبلاً امتحان كرده بودم اما بازم نشد. نمي دونم شايد اشكال از اينترنت يا قندشكن من باشه

نظر

• کسی از دوستان میتونه لینک این نرم افزار رو بم بده فقط مخصوص آیپد هست .

English Grammar in Use Activities HD

fileape » download

از اپترکر 2 بار دانلود کردم وسط دانلود قطع میشه حتی مدیا فایر هم باشه مشکلی ندارم .

نظر

• English Grammar in Use Activities HD

نوشته اصلی توسط smile2006 نمایش پست ها
        کسی از دوستان میتونه لینک این نرم افزار رو بم بده فقط مخصوص آیپد هست .

English Grammar in Use Activities HD

fileape » download

از اپترکر 2 بار دانلود کردم وسط دانلود قطع میشه حتی مدیا فایر هم باشه مشکلی ندارم .
        دوست من ، میتونی از این آدرس پایین دانلود کنی(بهترین کار اینه که شما ی اکانت بگیری و راحت مستقیم دانلود کنید).

نظر

• سلام دوست عزیز.از زحماتتون کمال تشکر رو دارم.من یه نرم افزار حرفه ای نقاشی برای آی پد2 میخام بم معرفی کنین که رزولیشن کانواسش 3000پیکسل در 2000 پیکسل به بالا باشه. نرم افزارای زیادی رو تست کردم.ولی بیشترین رزولیشنی که دیدم 2048در2048پیکسل بود.لطفا راهنماییم کنین.مرسی از شما.

نظر

• سلام دوستان يه browser ميخواستم كه بتونه ف..ي..ل..ت..ر رو رد كنه...

نظر

• من یه نرم افزار حرفه ای نقاشی برای آی پد2 میخام بم معرفی کنین که رزولیشن کانواسش 3000پیکسل در 2000 پیکسل به بالا باشه. نرم افزارای زیادی رو تست کردم.ولی بیشترین رزولیشنی که دیدم 2048در2048پیکسل بود.لطفا راهنماییم کنین.

نظر

• سلام دوستان کسی لینک درست و کرک شده نسخه Full Version برنامه Pocket CAS Pro رو داره یا نه؟ چون تمامی لینکهاییی که هستند نسخه Lite هست و برای استفاده از تمام امکاناتش باید ارتقاعش بدید.
                این برنامه یه برنامه فوق العاده قوی و عالی برای انجام تمام محاسبات ریاضی و رسم نمودار و.. به صورت افلاینه (برخلاف برنامه Wolfram که نیاز به اینترنت داره)
                اگه جایی نیست بگید که برم یه گیفت کارت برا خرید این برنامه بگیرم.

نظر

• نوشته اصلی توسط Dragon 2
                  سلام دوستان کسی لینک درست و کرک شده نسخه Full Version برنامه Pocket CAS Pro رو داره یا نه؟ چون تمامی لینکهاییی که هستند نسخه Lite هست و برای استفاده از تمام امکاناتش باید ارتقاعش بدید.
                  این برنامه یه برنامه فوق العاده قوی و عالی برای انجام تمام محاسبات ریاضی و رسم نمودار و.. به صورت افلاینه (برخلاف برنامه Wolfram که نیاز به اینترنت داره)
                  اگه جایی نیست بگید که برم یه گیفت کارت برا خرید این برنامه بگیرم.
                  سلام من خیلی دنبال همچین نرم افزاری بودم، پست شما رو دیدم گشتم این رو پیدا کردم. الان نمیتونم نصب کنم. شما لطف کن اگه خودشه خبر بده نصب کنم.

http://www.filedude.com/download/5x7lmFGcQv9472c13e7b

Sent from my iPad using Forum Runner

نظر

• نوشته اصلی توسط CAZADOR نمایش پست ها
                    سلام من خیلی دنبال همچین نرم افزاری بودم، پست شما رو دیدم گشتم این رو پیدا کردم. الان نمیتونم نصب کنم. شما لطف کن اگه خودشه خبر بده نصب کنم.

FileDude - Super Simple File Hosting

Sent from my iPad using Forum Runner
                    نه متاسفانه اینم Lite هستش.

نظر

• سلام میشه کار کردن با برنامه crazyremote یاد بدید من هرکاری کردم نشد.

نظر

• برنامه Task Manager برای iPad
                        همانطور که می دانید بستن تسکهای باز در ipad زیاد جالب نیست
                        دنبال یک برنامه هستم که بشه با یک کلیک تمامی تسکهای باز رو ببنده وهمچنین یک مدیریت خوب بر روی تسکها داشته باشه همانند برنامه Task Killer بر روی آندروید

نظر

• سلام دوستان. من آخرین آپدیت برنامه های زیر رو میخواستم, ممنون.
                          ۱- F i l t e r storm Pro (بین حروف اول بدیل سکوریتی فاصله انداختم)
                          ۲- !Drums
                          ۳- Adobe CreatePDF
                          ویرایش توسط iSamweb : https://i-phone.ir/forums/member/11459-isamweb در ساعت 26-09-2011, 12:31 AM

نظر

• سلام، ممنون ميشم اگه كسي لينك دانلود برنامه business card maker رو برام بذاره، يا برنامه اي مرتبط كه بشه باهاش كارت عضويت(membership card) و يا business card ساخت.

لينك آيتيونز business card maker:
                            http://itunes.apple.com/us/app/kaica...402177065?mt=8

نظر

• یه برنامه میخوام که بشه باهاش یه چیزی نوشت و رو صفحه نشون بده...مثل تابلوهای تبلیغاتی...
                              اگه کسی اسمی از برنامه میدونه ممنون میشم کمکم کنه
                              مرسی

نظر

• Ibanner hd .

http://itunes.apple.com/us/app/ibann...365602542?mt=8
                                ویرایش توسط id_nabood : https://i-phone.ir/forums/member/61665-id_nabood در ساعت 26-09-2011, 02:28 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X