اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک درخواست برنامه (iPad)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ویرایشگر فایلهای آفیس فارسی

سلام
    من ipad1 4.3 دارم برای ویرایش فایلهای آفیس فارسی همه برنامه های معروف رو تست کردم اما همشون کلمات فارسی رو جدا نشون میده میخواستم بدونم برنامه ای هست که درست نشون بده
    آخه فقط به خاطر همین آیپد گرفتم خواهش میکنم یه برنامه معرفی کنید

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط pepsiphone نمایش پست ها
      سلام
      من ipad1 4.3 دارم برای ویرایش فایلهای آفیس فارسی همه برنامه های معروف رو تست کردم اما همشون کلمات فارسی رو جدا نشون میده میخواستم بدونم برنامه ای هست که درست نشون بده

ممنون
      منم همین مشکلو دارم کسی راهی بلد نیست

نظر

سلام

ممنون
        برنامه office 3 رو هم امتحان كرديد

" مصطفي Tapatakig "

نظر

• دوستان من يه برنامه ميخوام كه بتونم باهاش فايلهايي رو كه دانلود ميكنم مديريت كنم. مثلا بريزم رو مموري. البته منظورم تو سيديا و كرك شده هستش

نظر

• با safari download manager دانلود کنید و بعد توی ifile مدیریت کنید .

نظر

• سلام.میشه لطفا یک دیکشنری فارسی به انگلیسی و بالعکس و سازگار با ایپد معرفی کنید .Advanced English <-> Persian Dictionary رو دانلود و نصب کردم ولی کرش میکنه.پیشاپیش ممنونم.

نظر

• برنامه*ای هست که بشه با ipad2 3g تماس تلفنی گرفت؟

نظر

• بله دوست عزیز.برنامه iphoneit که البته باید منتظر اپدیت اون باشی .چون ورژن فعلی فقط با ایپد 1 سازگاره.راستی یادت نره این برنامه پولی هستش و کرک نشده.

نظر

• دوستان یه برنامه میخوام که بتونم رو ایکون ویدئو قفل بذارم

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdiyazdin نمایش پست ها
                      منم همین مشکلو دارم کسی راهی بلد نیست
                      من هم همین مشکلو داشتم.شما برنامه ی Pages داری ؟و کیبرد عربیم همینطور؟
                      خب،برای رفع این مشکل شما باید موقع سیو تو آفیست،Encoding و بذاری رو
                      ARABIC Or UTF-8
                      که اولین بار برای من اینطوری حل نشد.
                      راه دوم:با آفیس 2007 سیو کنید.برنامه ی Pages با این برنامه کار خودشو خیلی بهتر از 2003 انجام میده.
                      راه سوم:توی آفیس فونت خودتونو Arial انتخاب کنید.سایز فونت زیاد نباشه و بهتر HTML توی صفحتون نباشه.
                      راه چهارم:بهتره زیاد از بولد و ایتالیک استفاده نکنید.
                      و در آخر اگه بلد نیستید با Pages کار کنید،میتونم راهنماییتون کنم.اینم لینک Pages:
                      این معرفی
                      Apple - iPad - Create beautiful documents with a tap.
                      این برای نان جی بی :
                      Pages for iPhone 3GS, iPhone 4, iPod touch (3rd generation), iPod touch (4th generation), and iPad on the iTunes App Store
                      این برای جی بی:
                      apptrackr view app Pages
                      امیدوارم مشکلتون حل بشه و یاد بگیرید که چشم بسته و با قشنگی یه محصول خرید نکنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط F0X نمایش پست ها
                        خب چون اين برنامه رايگان هست معمولا كرك نميكنن
                        بايد از اپ استور با اكانت خودت دانلود كني
                        اینم لینکش:
                        Yahoo! Messenger - free SMS, video & voice calls for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store

شما اکانت داری دوست عزیز؟

نظر

• نوشته اصلی توسط nikki.ripper نمایش پست ها
                          من هم همین مشکلو داشتم.شما برنامه ی pages داری ؟و کیبرد عربیم همینطور؟
                          خب،برای رفع این مشکل شما باید موقع سیو تو آفیست،encoding و بذاری رو
                          arabic or utf-8
                          که اولین بار برای من اینطوری حل نشد.
                          راه دوم:با آفیس 2007 سیو کنید.برنامه ی pages با این برنامه کار خودشو خیلی بهتر از 2003 انجام میده.
                          راه سوم:توی آفیس فونت خودتونو arial انتخاب کنید.سایز فونت زیاد نباشه و بهتر html توی صفحتون نباشه.
                          راه چهارم:بهتره زیاد از بولد و ایتالیک استفاده نکنید.
                          و در آخر اگه بلد نیستید با pages کار کنید،میتونم راهنماییتون کنم.اینم لینک pages:
                          این معرفی
                          apple - ipad - create beautiful documents with a tap.
                          این برای نان جی بی :
                          pages for iphone 3gs, iphone 4, ipod touch (3rd generation), ipod touch (4th generation), and ipad on the itunes app store
                          این برای جی بی:
                          apptrackr view app pages
                          امیدوارم مشکلتون حل بشه و یاد بگیرید که چشم بسته و با قشنگی یه محصول خرید نکنید.
                          حاجی یعنی فایلهای آفیس رو با این برنامه باز کنم ؟ ولی اکسل و.. که نداره این برنامه
                          ببینم شما گفتی اگه انکدینگ و فونت درست باشه حله دیگه آره؟

نظر

حاجی یعنی فایلهای آفیس رو با این برنامه باز کنم ؟ ولی اکسل و.. که نداره این برنامه
                            ببینم شما گفتی اگه انکدینگ و فونت درست باشه حله دیگه آره؟
                            اکسلو خیر.نمیتونی.ولی پاور پوینتو با keynote میتونید.بله.مشکل اصلی همین فونته و در مرحله ی بعد انکودیینگ.اکسلو باید با Quickoffice ببینی.

نظر

• بلدی با آیتونز کار کنی شما و سینک کنی به Pages?

نظر

• سلام دوستان کسی برنامه ای واسه دانلود torrent برای ipad سراغ داره

نظر

صبر کنید ..
                                X