اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک درخواست برنامه (iPad)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sm2azimi نمایش پست ها
    یه نرم افزار میخوام که بتونم توسط اون کامپیوترم رو کنترل کنم. نرم افزار های زیر رو پیدا کردم شما پیشنهادتون چیه؟
    Air Display
    Remote Desktop
    Air Sharing HD
    Maxivista

در ضمن میخواستم بدونم این نرم افزارها نیاز به سخت افزار خاصی دارن و نحوه ارتباطشون با کامپیوتر به چه صورته.
    به شخصه Team Viewer رو پیشنهاد میکنم. تنها پیش نیاز سخت افزاریش هم یک شبکه‎ی WLANـه که با آیپد بتونید به کامپیوترتون متصل بشید.
    احتیاج دارید که نرم افزار TeamViewerـه PC رو هم نصب کنید روی سیستم.

نظر

• نوشته اصلی توسط dante نمایش پست ها
      به شخصه team viewer رو پیشنهاد میکنم. تنها پیش نیاز سخت افزاریش هم یک شبکه‎ی wlanـه که با آیپد بتونید به کامپیوترتون متصل بشید.
      احتیاج دارید که نرم افزار teamviewerـه pc رو هم نصب کنید روی سیستم.
      دوست عزیز چیزی که هست من یه نرم افزار میخوام که با وایرلس داخلی کار کنه (یعنی یه جورایی بدون اینترنت اصلا نمیدونم همچین برنامه ای موجود هست یا نه) در ضمن این برنامه گرافیکی که از کامپیوتر در آیپد نشون میده بسیار ضعیفه. نکته دیگه ای که هست قیمت این نرم افزار بسیار گرون هست (139 دلار) نرم افزارهایی که توی پست قبلیم اشاره کردم فوقش ده دلار قیمت داشته باشن.
      باز هم ممنون از محبتت

نظر

• برنامه فوق العاده splashtop عالی کار میکنه

نظر

• سلام
          من یه برنامه قوی مثل autocad کامپیوتر میخوام
          که بتونم باهاش نقشه بکشم.
          ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط hawir نمایش پست ها
            سلام
            من یه برنامه قوی مثل autocad کامپیوتر میخوام
            که بتونم باهاش نقشه بکشم.
            ممنون
            سلام
            ببین این کارتو راه می اندازه

AutoCAD WS for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store
            http://www.filedude.com/download.php?id=616863213
            ویرایش توسط saeedi2 : https://i-phone.ir/forums/member/13500-saeedi2 در ساعت 02-07-2011, 01:03 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط saeedi2 نمایش پست ها
              فقط 1 مسئله که باید اینترنت وصل باشه
              نگران فردایت نباش ...
              خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
              ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
              اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
                فقط 1 مسئله که باید اینترنت وصل باشه
                اینترنتش مشکلی نداره.
                منظورم اینه که حرفه ای بشه باهاش کار کردو از نقشه ها بشه پرینت گرفت

نظر

• برای پرینت باید پرینتر وایرلس داشته باشی.من از قبل داشتمش.فقط میتونه به نفشه ها نگاه کنی.از حجم کمش میشه فهمید اینو(سایز اتوکد توی کامپیوتر 456 مگ و تو PPC 96 l)فقط به درد این میخوره که نشون بدی به کسی یا بخوای مرور کنی.دلم واسه WinMo تنگیده.ولی انگار چاره ای نیسست!iOS بیشتر فانه تا بیزینس.امیدوارم کمکت کرده باشم.

نظر

• راستی،اگه این برنامه واقعا اتوکد کابردی بود،قیمتش میشد 199.9$ نه اینکه free باشه.از ظاهر یه اپ توی استور و قیمتش میتونی بفهمی واقعا به چه دردی میخوره.
                    راستی باید یه اکانت بسازی براش که اگه نباش بیشتر شبیه برنامه ی نقاشی میشه.بازم امیدوارم کمک کرده باشم.Premium
                    ویرایش توسط iAidin : https://i-phone.ir/forums/member/60433-iaidin در ساعت 02-07-2011, 10:55 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Nikki.ripper نمایش پست ها
                      برای پرینت باید پرینتر وایرلس داشته باشی.من از قبل داشتمش.فقط میتونه به نفشه ها نگاه کنی.از حجم کمش میشه فهمید اینو(سایز اتوکد توی کامپیوتر 456 مگ و تو PPC 96 l)فقط به درد این میخوره که نشون بدی به کسی یا بخوای مرور کنی.دلم واسه WinMo تنگیده.ولی انگار چاره ای نیسست!iOS بیشتر فانه تا بیزینس.امیدوارم کمکت کرده باشم.
                      درست میگی.ولی ایکاش پولی بود ولی حرفه ای بود .مثل اینکه باید یه لب تاب win بخرم
                      بازم از کمک دوستان ممنونم

نظر

• آره انگار.راستی این یادم رفت.حتی اگه بودم نمیتوستی نقشه هاتو همونطوری که میخواستی دربیاری توش فکر کنم.چون حتی قلمشم دقت لازمو واسه اینکارا نداره.

نظر

• برنامه tiktool رو میخواستم.
                          البته رایگانش رو
                          لینک پولیش اینه
                          TikTool for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store

نظر

• نوشته اصلی توسط mahmood57 نمایش پست ها
                            برنامه tiktool رو میخواستم.
                            البته رایگانش رو
                            لینک پولیش اینه
                            TikTool for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store
                            بفرما

نظر

• سلام
                              بچه ها بعد این همه مدت مپ آفلاینی چیزی برای آیپد اومده یا نه؟
                              ممنون

نظر

• خب ایپد 2 هم هک شد و ما دستمون باز شد :د
                                من برنامه avplayer رو دانلود کردم،اما نتونستم باهاش زیرنویس فارسی رو بذارم رو فیلم،روی فرمت av نمیشه با این پخش کننده ؟ چه برنامه ای رو پیشنهاد میکنید برای فیلم نگاه کردن با زیرنویس فارسی ؟
                                دیکشنری فارسی چی هست ؟
                                قران با ترجمه فارسی چی ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X