اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک درخواست برنامه (iPad)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط arminjooon نمایش پست ها
    سلام دوستان من شدیدا به این برنامه احتیاج دارم اگه کسی برنامه کرک شدش رو داره خیلی خیلی ممنون می شم بده لینکشو

OmniGraffle for iPad on the iTunes App Store
    FileDude - Super Simple File Hosting

نظر

• تو رو خدا من یک ماه پیش اینو گفتم کسی جواب نداد :
      یه برنامه برای دانلود تورنت بگید که قشنگ کار کنه و واقعی باشه
      چه تو سیدیا باشه چه تو اپ ستور
      فقط اگه تو اپ ستوره کرک شده شو بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط abcdx نمایش پست ها
        تو رو خدا من یک ماه پیش اینو گفتم کسی جواب نداد :
        یه برنامه برای دانلود تورنت بگید که قشنگ کار کنه و واقعی باشه
        چه تو سیدیا باشه چه تو اپ ستور
        فقط اگه تو اپ ستوره کرک شده شو بدید
        این 2تا هست تو cydia
        TorrentTRACK
        Torrentula
        فکر کنم
        یکی از اینا رو باید خرید اما اون یکیش رایگانه دقیقا یادم نیست کدوم

نظر

• یه خواهش و پیشاپیش تشکر ...اینکه چون نمی تونم اکانت درست کنم در ap store بخاطر تغییرات جدید ثبت اکانت نشد اپرا مینی رو دان کنم لطف می کنید نسخه جدید opera mini fo Ipad رو بذارید ممنون

نظر

• دوست عزیز.مشکل شما در ساخت اکانت در itunes این است که شما از فایل های free موجود در قسمت پایین صفحه اول و اصلی itunes برای ساخت اکانت اقدام می کنید،که در این صورت گزینه "none" به هیچ وجه ظاهر نمی شود!!
            برای این که از گزینه "none" استفاده کنید باید در قسمت نوار بالایی صفحه اول itunes (وقتی که itunes را باز می کنید ) روی app store کلیک کنید،وقتی وارد app store شدید در سمت راست که free apps قرار دارد،یکی را انتخاب کنید.حالا در صفحه ای که باز شد،روی get کلیک کنید.و روی create an account کلیک کنید.
            فقط در این صورت هست که می تونید از گزینه "none" استفاده کنید!
            امیدواروم موفق باشید دوست عزیز!!!
            اینم نرم افزار در خواستی شما ==> http://www.appscene.org/download/3gKXutQIyEe7aad5cff4
            بعد از ساخت اکانت می تونید نسخه جدیدترو که هنوز کرک نشده رو به صورت free دانلود کنید!
            ویرایش توسط edrisMK : https://i-phone.ir/forums/member/24822-edrismk در ساعت 14-09-2010, 03:22 PM

نظر

• Things

سلام
              به برنامه Things به شدت نیاز دارم اگر کسی داره لینک شو بده
              http://itunes.apple.com/app/things-f...364365411?mt=8

نظر

• Things
                FileDude - Super Simple File Hosting

نظر

• من یه برنامه free می خوام که بتونه فلش دیسک رو با کیت بخونه مثل ifile free اگه میشه اسمشو بگین

نظر

• با سلام
                    لطفا برنامه ای برای ذخیره صفحات وب و مشاهده آنها بصورت offline در ipad معرفی کنید.
                    برنامه ی offlinepages همین کارو انجام میدهد ولی متاسفانه قابلیت نمایش متون فارسی رو ندارد.

نظر

• برنامه metatrader برا فارکس ، نسخه آیپدش رو میخوام.

نظر

• سلام دوستان.
                        لطف کنید نرم افزار TeamViewer Pro HD رو برام قرار بدید. ممنون.
                        (نسخه پولیه کرک شدش لطفا)

نظر

• نوشته اصلی توسط Horror نمایش پست ها
                          سلام دوستان.
                          لطف کنید نرم افزار TeamViewer Pro HD رو برام قرار بدید. ممنون.
                          (نسخه پولیه کرک شدش لطفا)

دوست عزیز،هنوز کرک این برنامه ی رویایی نیومده!
                          اما تا کرک نسخه پولیش بیاد،مجبوریم از نسخه رایگانش استفاده کنیم

http://itunes.apple.com/us/app/teamv...379424610?mt=8

به بقیه دوستان هم پیشنهاد می کنم که حتماٌ این نرم افزار رو آیپدشون داشته باشند،که بهترین نرم افزار ساخته شده برای کنترل PC در آیپد هستش.(نسخه حرفه ای این برنامه که هنوز کرک نشده 139.99$ هستش!!!!!!!!!!!!)
                          نسخه PC این نرم افزار هم در همین سایت موجود است.
                          ویرایش توسط edrisMK : https://i-phone.ir/forums/member/24822-edrismk در ساعت 18-09-2010, 04:09 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط edrismk نمایش پست ها

teamviewer hd for ipad on the itunes app store

به بقیه دوستان هم پیشنهاد می کنم که حتماٌ این نرم افزار رو آیپدشون داشته باشند،که بهترین نرم افزار ساخته شده برای کنترل pc در آیپد هستش.(نسخه حرفه ای این برنامه که هنوز کرک نشده 139.99$ هستش!!!!!!!!!!!!)
                            نسخه pc این نرم افزار هم در همین سایت موجود است.

تفاوتهای نسخه رایگان با پولی رو میتونید بیان کنید ؟ ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط edrisMK نمایش پست ها

http://itunes.apple.com/us/app/teamv...379424610?mt=8

به بقیه دوستان هم پیشنهاد می کنم که حتماٌ این نرم افزار رو آیپدشون داشته باشند،که بهترین نرم افزار ساخته شده برای کنترل PC در آیپد هستش.(نسخه حرفه ای این برنامه که هنوز کرک نشده 139.99$ هستش!!!!!!!!!!!!)
                              نسخه PC این نرم افزار هم در همین سایت موجود است.
                              این app پی سی ( win 7 ) رو support میکنه ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط emo_hot22 نمایش پست ها
                                این app پی سی ( win 7 ) رو support میکنه ؟؟
                                بله ، بنده همین حالا باهاش هم به Win7 وصل شدم و امتحان کردم هم به MAC OS X 10.6 با هر دو به سادگی کار میکنه و فوق العادست.
                                فقط دلم میخواد بدونم تو این نسخه رایگان و نسخه پولی چه تفاوتهایی داره که انقدر گرونه ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X