اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک درخواست برنامه (iPad)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط kourosh1348 نمایش پست ها
    weber’s on the grill™ for ipad ver 1.0

filedude - super simple file hosting
    کروش جان ممنون از کمکت ولی متاسفانه برای ایفون هستش

نظر

• والله ورژن 1 رو برای آیپد نوشته و ورژن 2.1 رو برای آیفون
      شما خودت ببین
      apptrackr home

اینم یک لینک دیگه برای ورژن 1.0 فقط ف یلتره
      http://www.zshare.net/download/79257412f192ff22/

خود itunes هم ورژن 2.1 رو داره که برای آیفون زده.
      ویرایش توسط kourosh1348 : https://i-phone.ir/forums/member/25095-kourosh1348 در ساعت 22-08-2010, 11:56 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط kourosh1348 نمایش پست ها
        والله ورژن 1 رو برای آیپد نوشته و ورژن 2.1 رو برای آیفون
        شما خودت ببین
        apptrackr home

اینم یک لینک دیگه برای ورژن 1.0 فقط ف یلتره
        http://www.zshare.net/download/79257412f192ff22/

خود itunes هم ورژن 2.1 رو داره که برای آیفون زده.

فکر کنم قسمت نیست ما یه استیک درست کنیم
        با ف ش ک ن رفتم تو zshare ولی بازم دانلود نمیشه

نظر

• نرم افزار Pocketmoney

سلام به دوستان
          مي خواستم زحمت نرم افزار Pocketmoney ( كرك شده ) رو برام بكشيد. آدرسش توي اپل استور
          PocketMoney - checkbook, budgets, expenses for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store
          فقط تنها نكته اينكه كرك شده نسخه لايتش رو دارم كه حجمش حدود 4.4 مگا بايت هست و 2 تا شماره حساب بيشتر توش نمي شه اضافه كرد. نسخه كاملش رو اگه بود زحمتشو بكشيد.
          با تشكر

نظر

• نوشته اصلی توسط mmm200 نمایش پست ها
            سلام به دوستان
            مي خواستم زحمت نرم افزار Pocketmoney ( كرك شده ) رو برام بكشيد. آدرسش توي اپل استور
            PocketMoney - checkbook, budgets, expenses for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store
            فقط تنها نكته اينكه كرك شده نسخه لايتش رو دارم كه حجمش حدود 4.4 مگا بايت هست و 2 تا شماره حساب بيشتر توش نمي شه اضافه كرد. نسخه كاملش رو اگه بود زحمتشو بكشيد.
            با تشكر
            دوست عزیز من اینو پیدا کردم، ولی نمیدونم لایته یا نه خودت زحمت تستشو بکش.

PocketMoney - checkbook, budgets, expenses Version 3.0.8

لینک دانلود از سایت Filedude.com با حجم 5.2 مگ

نظر

• سلام
              از دوستان کسی برنامه ی truephone واسه ipad رو داره ؟

نظر

• كتاباي پزشكي يا نرم افزاراشو كسي داره ؟

نظر

• با سلام
                  من 4 تا برنامه برای آیپد میخوام. خدا کنه موجود باشند.
                  1)قرآن( کامل ترینش)
                  2)دیکشنری انگلیسی به فارسی. اگه نبود انگلیسی به انگلیسی هم خوبه ولی این دیکشنری که تو همین پست بود اصلا دانلود نمیشد. همش سرعت دانلودم روی صفر بود.
                  3)کامل ترین ماشین حساب. که نمودار هم بکشه
                  4)ارسال فایل با بلوتوث (ifile رو برای ipad نتونستم پیدا کنم)

یک سوال هم داشتم چرا همه از این filedude استفاده میکنن. سرعتش افتضاحه اصلا نمیشه دانلود کرد. بازم به رپید.
                  ویرایش توسط ashaebani2002 : https://i-phone.ir/forums/member/1335-ashaebani2002 در ساعت 25-08-2010, 07:07 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط emran Z نمایش پست ها
                    سلام
                    از دوستان کسی برنامه ی truephone واسه ipad رو داره ؟
                    دوست عزیز اولا که ورودت رو به انجمن خوش آمد میگم، در ضمن من اون برنامه رو تو iTunes فقط تونستم پیداکنم.

گفتم نکنه آیتیونز براتون هیلتر باشه، من خودم الان دانلودش کردم، ولی متاسفانه تا شب نمیتونم برات آپلودش کنم.

شما شب همین پست رو دوباره نگاه کن.

در ضمن برنامه Freeware هستش.

نظر

• نوشته اصلی توسط mazdak_121 نمایش پست ها
                      كتاباي پزشكي يا نرم افزاراشو كسي داره ؟
                      من فقط یه بار یه جا کتاب مرجع آناتومی Gray رو دیدم که عکس هم باهاش بود. ولی بیشتر از اون ندیدم.

لطفا اگه پیدا کردی به منم بگو، چون بدرد منم میخوره.

نظر

• نوشته اصلی توسط mmm200 نمایش پست ها
                        سلام به دوستان
                        با تشكر
                        دوست عزیز من اینو پیدا کردم، ولی نمیدونم لایته یا نه خودت زحمت تستشو بکش.

سلام
                        ولی دانلود نمیشه میشه زحمت آپلودش رو یه جای دیگه بکشی.
                        ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط ashaebani2002 نمایش پست ها
                          با سلام
                          من 4 تا برنامه برای آیپد میخوام. خدا کنه موجود باشند.
                          1)قرآن( کامل ترینش)
                          2)دیکشنری انگلیسی به فارسی. اگه نبود انگلیسی به انگلیسی هم خوبه ولی این دیکشنری که تو همین پست بود اصلا دانلود نمیشد. همش سرعت دانلودم روی صفر بود.
                          3)کامل ترین ماشین حساب. که نمودار هم بکشه
                          4)ارسال فایل با بلوتوث (ifile رو برای ipad نتونستم پیدا کنم)

یک سوال هم داشتم چرا همه از این filedude استفاده میکنن. سرعتش افتضاحه اصلا نمیشه دانلود کرد. بازم به رپید.
                          1 - این برنامه قران رو تا حالا ندیده بودم، خیلی خیلی قشنگه، لینک رو نیگا کنی میفهمی چی میگم، ولی متاسفنه هنوز کرکش نیومده.

Quran Reader HD Version 1.0

ولی فعال اینو پیدا کردم ؛

Quran Reader Version 2.2.2

لینک دانلود از سایت Filedude.com با حجم 85 مگ

2 - خیلی گشتم، که اولا هم یه دیکشنری HD برات پیدا کنم، هم یه لینک غیر از اون سایتی که ازش بدت میاد؛ ولی تو هیچ کدوم موفق نبودم.

Audio Concise Oxford English Dictionary and Thesaurus Version 2.0.1

لینک دانلود از سایت Filedude.com با حجم 66.2 مگ

البته یکی دیگه هم پیدا کردم، مربوط به سایت zshare.net هستش، ببین اگه این سایت واست هینتر نیست، تا اونو بزارم، که خیلی هم کامل تره.

3 - lمتاسفانه برای اینم لینک دیگه ایی پیدا نکردم.

Scientific Graphing Calculator Version 2.1.1

لینک دانلود از سایت Filedude.com با حجم 1.7 مگ

4 - دوست عزیز برنامه iFile رو باید از cydia نصب کنی، و این برنامه تو سورس bigboss هستش ولی متاسفانه کرک نشده اس. ولی اصلا مشکلی بوجود نمیاره، و میشه کامل باهاش کار کرد.

اگه بازم به نتیجه نرسیدی، بهم بگو تا شب برات ورژن آیپد شو آپلود کنم.
                          ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 26-08-2010, 09:49 AM

نظر

• خیلی خیلی دستتون درد نکنه عالی بود.
                            اگه لطف کنید همون لینک zshare دیکشنری بزارید.
                            یک سوال هم از شما داشتم. برنامه xgps با نقشه هاش که در همین انجمن برای iphone معرفی شده روی ipad هم کار میکند.
                            با تشکر فراوان از شما

نظر

• سلام سیوا جان
                              من کلی برنامه میخواستم که همه رو از همین جا گرفتم ! خیلی دمت گرم
                              فقط این filedude بد جوری اوورلوده ظاهرا اگه شد بقیه رو رو مدیا یا فورشیر بزار تا زود زحمتت اکسپایر نشه

من آی فایل رو گرفتم ولی جای ارسال بلوتوسش رو ندیدم
                              اگه شد beejive im زحمتش رو بکش فقط نکته این نرم افزار این هست که کرکر های زیادی روش کار کردند ولی نرم افزار آنلاین همه رو تشخیص میده برای همین لطفا یکبار خودت تست کن لاگ این بشه بعد معرفی کن

بازهم ازت ممنونم

نظر

• راستی این آی فایل ورژن آپد نیست و برنامه های آی پد رو تشخیص نمیده برای open with ورژن آی پد برای ۳.۲.۱ اگه حتی تو سیدیا هم بود بگید لطفا که لازم هست.

نظر

صبر کنید ..
                                X