اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کیبرد فارسی Fars Tap برای iOS 8

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

آپدیت در اپ استور عرضه شد

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط sd_taheri نمایش پست ها
      آپدیت در اپ استور عرضه شد

Sent from my iPad using Tapatalk
      برای من ( آیفون 5s ) آپدیت جدید خیلی رون تر و سریع تر شده، خطای تایپی هم خیلی کم شده.

واقعاً ممنون خیلی بهتر شده

نظر

نوشته اصلی توسط mostafad نمایش پست ها
        یه پیشنهاد برای سازنده محترم این کیبورد دارم
        اینکه مثل کیبورد Simple Keyboard for iOS8 اعداد و کاراکترهای پرکاربرد در بالای کیبورد باشه تا مجبور نباشیم برای تایپ یک عدد یا علامت, به قسمت دیگه کیبورد برویم.

البته این قسمت اضافه بصورت انتخابی در تنظیمات کیبورد باشه..چون ممکنه بعضی ها نخوان که ارتفاع کیبورد بیشتر بشه..ولی بعضی ها مثل خود من راحت تر هستن که اعداد و علامت های پرکاربرد, در همون صفحه حروف یکجا باشند. (این قابلیت در کیبوردی که گفتم نیست)

یک کیبورد ساده اما کاربردی تر و راحت تر از کیبورد داخلی iOS

آقای طاهری , لطفا نظر خودتون رو در مورد پیشنهاد من بفرمایید که آیا برای کیبورد شما, قابل اجرا هست یا نه
        با تشکر

نظر

لطفاً بزرگ نشون دادن حرف رو بالای حرف هنگام لمس درنظر بگیرین چون این مورد رو من در چند کیبورد جانبی دیدم در صورتی که فرموده بودین نمیشه دیگه اینکه تم بسازید که کاربران استفاده کنن و یک کلید هم برای پسوندهای اینترنتی مانند آی آر در نظر بگیرید و اگه بتونید انگلیسی رو هم اضافه کنید که سوئیچ کردن بین زبانهای یه برنامه سریعتر هست.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

به نظرم همچنان كليد BackSpace كوچك است...

نظر

اخرین ورژن خیلی بهتر شده
              باگ کمتر شده و از همه مهمتر خطای تایپی کمی بهتر شده هر چند هنوز وجود داره
              بهتره جای کلیدها مانند کیبرد اپل بشه به خصوص "و" و "پ"
              بزرگ شدن حروف هم بالای حرفی که لمس بشه
              فعلا بین ۳ کیبرد فارسی موجود این ورژن از همه کاربردی تره

Sent from my iPhone 5 (IOS 8.0.2)

نظر

نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
                سلام دوستان
                امروز متوجه شدم بالاخره یک کیبرد فارسی برای iOS در اپ استور قرار گرفته
                نام برنامه Fars Tap
                الان نصب کردم خوبیش هم اینه تقریبا جای دکمه ها با کیبرد فارسی که در iOS 7 بود یکی هست
                لینک برنامه: https://appsto.re/us/dvaO2.i

Sent from my iPad Air (IOS 7.1.0)
                دوستان میشه به من بگید شما چطوری نصب کردید چون برنامه رایگان نیست و از ایران هم نمیشه خرید کرد!! لطفا جوابمو بدید ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط neda91 نمایش پست ها
                  دوستان میشه به من بگید شما چطوری نصب کردید چون برنامه رایگان نیست و از ایران هم نمیشه خرید کرد!! لطفا جوابمو بدید ممنون
                  باید اپل آیدی تون رو توسط گیفت کارت های آیتونز شارژ کنید و سپس خریداری کنید. از ایران هم هیچ محدودیتی نداره و به راحتی قابل خرید هست. اگر مشکلی بابت خرید دارید عنوان کنید تا راهنمایی تون کنیم

نظر

آپدیت جدید فوق العاده عالی شده بنده که دیگه کاملا دارم ازش استفاده میکنم فقط چند تا نکته برای برنامه نویس

اول : متاسفانه کیبورد در بعضی مواقع و برنامه ها و اکثرا در برنامه اینستاگرم و خصوصا بخش کامنت این برنامه، لود نمیشه و صفحه خالی میمونه که در این شرایط نمیشه کاری کرد حتی نمیشه زبان تغییر داد؛ ظاهرا باگ هست (بنده در همه حالی تست کردم در حالت بدون دسترسی کامل و در حالت فول دسترسی که فرقی نداشت)
                    دوم : کیبورد مانند کیبورد های خود دستگاه به دکمه مجازی هوم یا همون assistive touch حساس نیست و عکس العمل نشون نمیده به این دکمه مجازی و خود به خود حرکت نمیکنه
                    سوم : سرعت بارگزاری کیبود همچنان جا داره سریعتر بشه که واقعا نسبت به قبل خوب شده البته من نمیدونم این مورد به اپل و ای او اس برمیگرده یا شما؟
                    چهارم : واقعا دمتون گرم و خسته نباشید
                    ویرایش توسط wildstink : https://i-phone.ir/forums/member/75179-wildstink در ساعت 17-11-2014, 11:24 PM

نظر

• ورژن جدید به علت اضافه شدن کادر بالای کیبورد , در بعضی از برنامه ها به مشکل بر میخوره..لطفا یه گزینه برای فعال و غیر فعال کردن اون کادر بالای کیبورد که احتمالا در آینده برای حدس کلمه کاربرد داره در ورژن جدید اضافه کنید..چون خیلی ها مثل من اصلا از قابلیت حدس کلمه استفاده نمیکنن و فقط باعث میشه که یه کادر اضافی بالای کیبورد باشه و در بعضی از برنامه ها به مشکل بر بخورن

نظر

• نوشته اصلی توسط mostafad نمایش پست ها
                        ورژن جدید به علت اضافه شدن کادر بالای کیبورد , در بعضی از برنامه ها به مشکل بر میخوره..لطفا یه گزینه برای فعال و غیر فعال کردن اون کادر بالای کیبورد که احتمالا در آینده برای حدس کلمه کاربرد داره در ورژن جدید اضافه کنید..چون خیلی ها مثل من اصلا از قابلیت حدس کلمه استفاده نمیکنن و فقط باعث میشه که یه کادر اضافی بالای کیبورد باشه و در بعضی از برنامه ها به مشکل بر بخورن
                        شدیدا موافقم

نظر

• کادر بالای کیبورد رو حذف کنید یا گزینه حذفش رو بزارید

نظر

• توی توضیحات برنامه نوشته به شورتکات ها دسترسی داریم، ولی اینطور نیست ! کسی میدونه برای فعال کردن شورتکات ها چیکار باید بکنیم ؟

نظر

• یه مشکل با این کیبورد در 8.3 روی آیفون 6 دارم

گاهی اوقات که spotlight search رو میارم و قبلا روی کیبورد فارسی بوده باشم، چنین حالتی پیش میاد که کیبورد لود نمیشه

و باید مثلا برم به Message و کیبورد رو سوئیچ کنم تا حل بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Arsenologist نمایش پست ها
                                یه مشکل با این کیبورد در 8.3 روی آیفون 6 دارم

گاهی اوقات که spotlight search رو میارم و قبلا روی کیبورد فارسی بوده باشم، چنین حالتی پیش میاد که کیبورد لود نمیشه

و باید مثلا برم به Message و کیبورد رو سوئیچ کنم تا حل بشه
                                از داخل برنامه و بخش تماس با من، مشکل را با نویسنده برنامه مطرح کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X