اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کیبرد فارسی Fars Tap برای iOS 8

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط masih23523 نمایش پست ها
    سلام و خدا قوت خدمت اقای طاهری
    اول دستتون درد نکنه بابت کیبورد
    چند تا چیز گفتین ک هست تو برنامه اما نیست
    رنگ کیبورد و نمیشه تغییر داد صدای کیبورد رو نمیشه خاموش یا کم کرد
    راهی هست ؟؟؟
    داخل تنظيمات روي كيبرد روشن و تيره يك علامت i هست كه روش بزنيد مي تونيد رنگ كيبرد را تغيير دهيد...

نظر

آقا دمتون گرم که این کار ارزشمند رو انجام دادید
      من هم یه ایراد کوچیک دیدم که میگم
      حرف <آ> رو خیلی سخت تایپ میکنه
      لطفا در آپدیت بعدی این مشکل رو حل کنید
      با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط sd_taheri نمایش پست ها
        سلام

من این برنامه را درست کرده ام. امیدوارم تا اینجا از آن لذت برده باشید.
        من چند نکته را توضیح می دهم:
        * اگر گوشی را خاموش و روشن کنید، ارتباط کیبرد با نرم افزار اصلی آن قطع می شود. باید دوباره به تنظیمات گوشی بروید و گزینه Full Access را خاموش و روشن کنید.

۴- نمایش بزرگتر دکمه لمس شده به شکل کیبرد سیستم در شرایط فعلی وجود ندارد. زیرا اپل بر خلاف کیبورد خودش اجازه نشان چیزی بالای حد بالای کیبورد را نمیدهد.

اگر سؤالی بود در خدمتم.
        این دو مشکل حل شده. تا قبل از GM توی documnent ها نبود. ولی الان اجازه میده که کیبورد سایزش بیشتر هم باشه.

By default, a custom keyboard is sized to match the system keyboard, according to screen size and device orientation. A custom keyboard’s width is always set by the system to equal the current screen width. To adjust a custom keyboard’s height, change its primary view's height constraint.
        کد:
        https://developer.apple.com/library/ios/documentation/General/Conceptual/ExtensibilityPG/Keyboard.html
        برای قطع نشدن ارتباط keyboard و برنامه با خاموش روشن شدن یا ریست شدن یا ... میتونید تنظیمات رو فقط توی ShareContainer نگه ندارید . یه کپی از اون رو به داکیومنت خود keyboard منتقل کنید

نظر

نوشته اصلی توسط Ali_P نمایش پست ها
          این دو مشکل حل شده. تا قبل از GM توی documnent ها نبود. ولی الان اجازه میده که کیبورد سایزش بیشتر هم باشه.

کد:
          https://developer.apple.com/library/ios/documentation/General/Conceptual/ExtensibilityPG/Keyboard.html
          برای قطع نشدن ارتباط keyboard و برنامه با خاموش روشن شدن یا ریست شدن یا ... میتونید تنظیمات رو فقط توی ShareContainer نگه ندارید . یه کپی از اون رو به داکیومنت خود keyboard منتقل کنید

منظور من رو متوجه نشدید. هر چقدر هم ارتفاع کیبورد رو افزایش بدیم بالای حد ارتفاع کیبورد چیزی نمیشه نشون داد؛ برخلاف کیبورد پیش فرض
          کیبورد به نظرم باید تا حد امکان سبک باشه.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط sd_taheri نمایش پست ها
            منظور من رو متوجه نشدید. هر چقدر هم ارتفاع کیبورد رو افزایش بدیم بالای حد ارتفاع کیبورد چیزی نمیشه نشون داد؛ برخلاف کیبورد پیش فرض
            کیبورد به نظرم باید تا حد امکان سبک باشه.

Sent from my iPad using Tapatalk
            خوب شما خوندین refrence من رو ؟
            این مشکل رو ما برای کیبورد خودمون داشتیم. چون میخواستیم suggestion استفاده کنیم. بعد از اینکه دیدم swiftkey ارتفاعش از keyboard معمولی بیشتر هست فهمیدیم که این رو اضافه کردن از نسخه GM

پیشنهاد میدم حتما به refrence ای که دادم دوباره یه نگاه بندازی

نظر

نوشته اصلی توسط Ali_P نمایش پست ها
              خوب شما خوندین refrence من رو ؟
              این مشکل رو ما برای کیبورد خودمون داشتیم. چون میخواستیم suggestion استفاده کنیم. بعد از اینکه دیدم swiftkey ارتفاعش از keyboard معمولی بیشتر هست فهمیدیم که این رو اضافه کردن از نسخه GM

پیشنهاد میدم حتما به refrence ای که دادم دوباره یه نگاه بندازی

من باز هم حرف خودم رو تکرار میکنم. اولا افزایش ارتفاع کیبورد امری شدنی است و من هم اون رو رد نمیکنم. از بتا ۴ هم این امکان فراهم شد و نه از GM اما مهم نیست. توجهتون رو به این قطعه از مستندات جلب میکنم:
              در همون صفحه ای که شما لینکش رو دادی در بخش System Keyboard Features Unavailable to Custom Keyboards آخرین خط این رو نوشته:

Finally, it is not possible to display key artwork above the top edge of a custom keyboard’s primary view, as the system keyboard does on iPhone when you tap and hold a key in the top row.

امیدوارم این بار منظور من رو متوجه شده باشید.

نظر

ای بابا . شاید من بد میگم
                این داره میگه شما بالای primary view خودت نمیتونی بیای . یعنی اگر ارتفاع view اصلی رو بزرگ بگیری میتونی توی اون هر چقدر میخوای استفاده کنی. ( اگر به برنامه های keyboard ای که اومدن نگاه کنی. میبینی که از اون ارتفاع بیشتر خودشون استفاده کردن یعنی توش view دارن ). اون خط آخر منظورش یه جورایی اینه که شما نمیتونی Clip to subview غیرفعال کنی که بالا بزنی از keyboard ات
                من نمیخوام لج بازی یا کل کل کنم. صرفا هدفم کمک بود. شاید من بد توضیح میدم.

نظر

با سلام ضمن تشکر از زحمات شما من با این کیبورد یک مشکل پیدا کردم و آن هم این است که اس ام اس های فارسی که با این کیبورد تایپ می کنم و ارسال می کنم به دست گیرنده نمی رسد .لطفا راهنمایی بفرمائید مشکل از کجاست .
                  با تشکر

نظر

سلام امروز كيبرد آپديت كردم از اپ استور دقت تايپ عالي شده فوق العاده دستتون درد نكنه و يه تشكر ويژه در مورد نيم فاصله و بستن صدا كه تو آپديت جديد اضافه كرديد اين قابليت رو واقعاً ممنون ،‌ فقط يه چيزيش كمه اين كيبرد كه اي كاش اي كاش صداش هم همون صداي كيبرد اصلي خود گوشي بود ديگه واقعاً عالي ميشد و چيزي كم نداشت درسته كه الان ميشه صداش و بست ولي من با صداي كيبرد اصلي عادت كردم اي كاش اين صداش هم اضافه ميكرديد چون صداي الان كيبرد جالب نيست بازم ممنونم .

نظر

سلام
                      من هم آپدیت کردم
                      ولی هنوز کندی سرعت تایپ اذیت میکنه
                      امیدوارم در آپدیت بعدی این مشکل حل بشه و سرعت تایپ به روونی سرعت تایپ کیبورد اصلی ios بشه
                      باز هم تشکر میکنم ازتون بابت این کار ارزشمندتون

نظر

متاسفانه جایگاه حروف آ (کلاه دار) همچنان بد است و زیر انگشت قرار می گیرد...
                        جایگاه کیبرد اصلی را دقت کنید متوجه میشید منظور چیه

نظر

داد دستت درد نكنه كه وقت گذاشتي و زبان مادري رو اضافه كردي،اي ول به همتت...

نظر

با سپاس از برنامه نویس محترم، آپدیت جدید واقعاً خیلی بهتر شده و تقریباً می تونم بگم بی نقص هست.
                            تنها مشکلی که من با این کی برد دارم کوچک بودن دکمه ی Backspace یا همون پاکنش هست که البته خیلی جدی نیست

نظر

لطفا عنوان تاپیک رو عوض کنید. چون دیگه رایگان نیست و در اپ استور به فروش می‌رسه.

نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
                              سلام دوستان
                              امروز متوجه شدم بالاخره یک کیبرد فارسی برای iOS در اپ استور قرار گرفته
                              نام برنامه Fars Tap
                              الان نصب کردم خوبیش هم اینه تقریبا جای دکمه ها با کیبرد فارسی که در iOS 7 بود یکی هست
                              لینک برنامه: https://appsto.re/us/dvaO2.i

Sent from my iPad Air (IOS 7.1.0)
                              ویرایش توسط mkargar : https://i-phone.ir/forums/member/23182-mkargar در ساعت 03-10-2014, 09:11 PM

نظر

میدونم اینجا زیاد درست نیست گفتن این حرف ولی دوتا گله دارم یکی از اپل که حتی یه کیبورد ساده فارسی قرار نداده که ما مجبوریم از کیبوردای دیگه استفاده کنیم در حالی که گوگل تشخیص گفتار فارسیشو هم برای اندروید راه اندازی کرده گله دوم که برنامه نویسای ما میتونینن یکم صبر کنن اپشون به یه کیفیت حداقلی برسه بعد اقدام به پولی کردنش بکنن حالا مبلغش هرچقدرم کم باشه.امیدوارم با پولی شدنش حداقل زود تر بهبود پیدا کنه

نظر

صبر کنید ..
                                X