اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپيك درخواست برنامه (iPhone)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من یه برنامه می خواستم که موقع مکالمه صدا رو تغییر داد رو می خواستم
    ممنون میشه برنامه رو قرار بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط lovely 3g نمایش پست ها
      سورس که نباید مشکلی داشته باشه.اصلا تونستید سورسو اد کنید؟؟سورس با همه ی ایفون ها سازگاره.
      نه اصلا اد نشد اررور میداد .فکر کنم اررور که این سورس وجود نداره یا یه چنین چیزی

نظر

• نوشته اصلی توسط hannibal_s نمایش پست ها
        نه اصلا اد نشد اررور میداد .فکر کنم اررور که این سورس وجود نداره یا یه چنین چیزی
        خوب شاید اشتباه تایپ میکنید ... ( اروری که میده رو بگید چیه اگه امکان داره اسکرین شات بذارید )
        نگران فردایت نباش ...
        خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
        ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
        اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• نوشته اصلی توسط Cessna182 نمایش پست ها
          شنیده بودم برنامه ای برای آیفون هست هروقت که عکسی از گوشی آیفون خودت به آیفون فرد مقابل ارسال می کنی همانطور که ارسال میشه تصویر رو می تونی توی گوشی فرد ببینی.
          یا برنامه ای که با اسلاید کردن عکس از گوشی خودم همونطور که خارج میشه وارد گوشی فرد مقابل بشه!
          bale hast ! esme barname ine: Mover

نظر

• نوشته اصلی توسط moonspell نمایش پست ها
            bale hast ! Esme barname ine: Mover
            - دوست عزیز به قوانین احترام بزارید و پارسی تایپ کنید

نظر

• برنامه ای هست که بشه باهاش پسوردوای فای رودریافت ووارد شد ؟به قولی قفل شکن وای فای . من یه جا دیدم قبلا که کدهرچی میبود تبدیل میکردبه ۱۲۳۴۵؟؟

Sent from my iPhone 4 Tapatalk

نظر

• با سلام خدمت دوستان یه گیمی تو گوشی اچ تی سی هست که یه گوی و زمین شیب داره واسه آیفون این گیم ریلیز شده یا نه خیلی گیم با حالیه اگه کسی سراغ داره اسمشو یا لینکشو بزاره ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
                  برنامه ای هست که بشه باهاش پسوردوای فای رودریافت ووارد شد ؟به قولی قفل شکن وای فای . من یه جا دیدم قبلا که کدهرچی میبود تبدیل میکردبه ۱۲۳۴۵؟؟

Sent from my iPhone 4 Tapatalk
                  یک برنامه بود ٬ iweb pro اما توی ای او اس ۴ خوب کار نمیکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط C@lifornia.reza نمایش پست ها
                    با سلام خدمت دوستان یه گیمی تو گوشی اچ تی سی هست که یه گوی و زمین شیب داره واسه آیفون این گیم ریلیز شده یا نه خیلی گیم با حالیه اگه کسی سراغ داره اسمشو یا لینکشو بزاره ممنون میشم
                    فکر کنم منظورت بازی Labyrinth باشه از اینجا میتونی دانلود کنی:

Labyrinth_2 (v1.3.1 patched os30)-TheJayChanged.ipa
                    ویرایش توسط Lovely 3g : https://i-phone.ir/forums/member/26607-lovely-3g در ساعت 26-09-2011, 03:51 PM

نظر

• سلام
                      من یک برنامه ای قبلا دانلود کرده بودم که وقتی گوشیم لاک بود روی صفحه ایمیل و اس ام اس و تقویم و همه چیز مشخص بود .
                      من اسم برنامه و از کجا بگیرم ؟ممنونم.

نظر

• سلام.
                        من یه برنامه میخوام که وقتی عکسی میگیری روی نقشه اونجارو نشون بده و بتونی روش کامنت بنویسی.من قبلا htc آندروییدی داشتم این برنامه رو روش داشت

نظر

• سلام
                          لطفا یک برنامه برای گذاشتن قفل روی lock screen معرفی کنید.
                          البته می خوام به صورت دادن کد و پسورد باشه و مثه androidlock نباشه
                          مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط Dr.Nima نمایش پست ها
                            سلام
                            لطفا یک برنامه برای گذاشتن قفل روی lock screen معرفی کنید.
                            البته می خوام به صورت دادن کد و پسورد باشه و مثه androidlock نباشه
                            مرسی
                            اینجا فقط معرفی برنامه های App Store ه ، برای برنامه های Cydia توی بخش خودش پست بزارید

نظر

• نوشته اصلی توسط reza2002v نمایش پست ها
                              سلام
                              من یک برنامه ای قبلا دانلود کرده بودم که وقتی گوشیم لاک بود روی صفحه ایمیل و اس ام اس و تقویم و همه چیز مشخص بود .
                              من اسم برنامه و از کجا بگیرم ؟ممنونم.
                              دوست من اسم برنامه lockinfo هست كه مي توني از سورس xsellize دانلودش كني

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• با سلام جدیدترین ورژ*ن این برنامه رو می خواستمGreenpoison که بتونه 4.3.5 رو جیلبریک کنه ممنون میشم

نظر

صبر کنید ..
                                X