اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپيك درخواست برنامه (iPhone)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برنامه جعبه لایتنر Leitner Box که برای یادگیری کلمات انگلیسی بکار میره برای آیفون موجود هست؟

اگه نیست به برنامه نویسان عزیز انجمن پیشنهاد میکنم روی این برنامه کار کنن

نظر

• دوستان دنبال برنامه ای هستم که بتونم تعداد Call log گوشی رو بیشتر کنم یه برنامه تو تایپیک معرفی برنامها هست increase call limit ios4 only ولی ظاهراً مشکل داره

نظر

• نوشته اصلی توسط ali390 نمایش پست ها
        دوستان دنبال برنامه ای هستم که بتونم تعداد call log گوشی رو بیشتر کنم یه برنامه تو تایپیک معرفی برنامها هست increase call limit ios4 only ولی ظاهراً مشکل داره
        بابا یکی هم یه راه جلو پای ما بزاره شدیداً لنگ این برنامه هستم

نظر

• salam
          bebakhshid man EN mizanam choon farsi nadaram
          kasi hast narmafzare "Oxford-Paravia Italian English Dictionary" ro vase mac ya iPhone dashte bashe ?
          crack shode mikham bashe
          mamnoon
          bazam ozr khahi az babate EN

نظر

• نوشته اصلی توسط virusco نمایش پست ها
            salam
            bebakhshid man en mizanam choon farsi nadaram
            kasi hast narmafzare "oxford-paravia italian english dictionary" ro vase mac ya iphone dashte bashe ?
            Crack shode mikham bashe
            mamnoon
            bazam ozr khahi az babate en
            دوست عزیز اگه فارسی ننویسید جوابی نخواهید گرفت

نظر

• یه برنامه بود موقع فیلم برداری دکمه کم و زیاد صدا رو میزدم ضبط میکرد میشه بگین اسمش چیه>؟

نظر

• مدیریت محترم :
                اگه میشه برنامه oxford-paravia italian english dictionary که بصورت کرک شده باشه رو میخوام
                اگه هم واسه مک یا ایفون باشه فرقی نداره ولی ترجیحا ایفون

نظر

• نوشته اصلی توسط virusco نمایش پست ها
                  مدیریت محترم :
                  اگه میشه برنامه oxford-paravia italian english dictionary که بصورت کرک شده باشه رو میخوام
                  اگه هم واسه مک یا ایفون باشه فرقی نداره ولی ترجیحا ایفون
                  دوسا عزیز این برنامه کرک نشه ، چون هم کاربردش کمه و هم قیمتش خیلی بالاه

متئسفانه این برنامه کرک نشه

نظر

• سلام برنامه ای برای آیفون وجود داره که بتونه به کامپیوتر یا گوشی های دیگه بلوتوث بزنه؟

نظر

• سلام دوستان اگه مقدوره براتون کسی دیکشنری فارسی به انگلیسی خوب و آفلاین داره محبت کنه بزاره ممنون میشم. سپاسگذارم

نظر

• نوشته اصلی توسط alioiphone نمایش پست ها
                        سلام دوستان اگه مقدوره براتون کسی دیکشنری فارسی به انگلیسی خوب و آفلاین داره محبت کنه بزاره ممنون میشم. سپاسگذارم
                        دوست من شما ديكشنري ifarsi رو از آيتونز دانلود و نصب كنيد مجاني هست و بسيار هم عاليه برنامه اش

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط balaban25 نمایش پست ها
                          یه برنامه بود موقع فیلم برداری دکمه کم و زیاد صدا رو میزدم ضبط میکرد میشه بگین اسمش چیه>؟
                          کسی نمیدونه

نظر

• من 1بازی روی آندروید دیدم...خواستم ببینم کسی برای آیفون داره این بازی رو؟!
                            اسم بازی Hextacy هست...
                            2تا تصویر هم از بازی پیدا کردم که میزارم...
                            http://www.ipaxapk.com/wp-content/up...tcxvbmguun.jpg
                            http://www.ipaxapk.com/wp-content/up...da2zkca3zb.jpg

نظر

• نوشته اصلی توسط omidr65 نمایش پست ها
                              من 1بازی روی آندروید دیدم...خواستم ببینم کسی برای آیفون داره این بازی رو؟!
                              اسم بازی Hextacy هست...
                              2تا تصویر هم از بازی پیدا کردم که میزارم...
                              http://www.ipaxapk.com/wp-content/up...tcxvbmguun.jpg
                              http://www.ipaxapk.com/wp-content/up...da2zkca3zb.jpg
                              برای iOS نیست

نظر

• سلام برنامه camera+ و چند برنامه واسه ادیت عکس میخواسم .. ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X