اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

SilverWis | حسابداري بسيار قوي با ساپورت ريال ايران

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
    بله تاریخ به روز است.
    اگه جیلبریک کردید برنامه Iran taghvim رو از سیدیا نصب کنید تا تقویم فارسی و خورشیدی داشته باشید.

Sent from Tapatalk
    ممنون تاریخ فارسی شد، اما یک مشکل در برنامه وجود داره یعنی زمان انتخاب تاریخ برای یک تراکنش، تاریخ درست نشون داده نمیشه!! ماه، سال و روز کاملا اشتباه هستند.
    در قسمت گزارش هم وقتی گزینه All time رو انتخاب میکنی درست عمل نمیکنه.

نظر

این مشکل نادرست بودن تاریخ تو خیلی جاهای دیگه هم هست و محدود به این نمیشه. مشکل از همون فارسی ساز تقویم باید باشه.
      .There is no knowledge that is not power

نظر

به ورژن ۱.۳.۴ آپدیت شد.

نظر

تا ریال رو میزنی هنگ میکنه چرا؟

نظر

براي من اينطوري نيست!
            يه چيزديگه: آپديت عظيمي در راهه قراره تو آپديت بعدي دو رقم اعشار از ريال حذف بشه.
            متاسفانه فعلا تقويم ايران اضافه نميشه اما بعدا قراره اضافه بشه.
            تو آپديت بعدي قراره دفترچه چك با شماره سريال خودكار هم اضافه بشه.
            ویرایش توسط saeedrele : https://i-phone.ir/forums/member/10351-saeedrele در ساعت 23-06-2012, 09:00 PM

نظر

تا چند روز آينده اين برنامه محبوب را كه واقعا جزو بهترين برنامه هاي iOS هست را با 80 درصد فارسي سازي (نسخه 1.0.0 فارسي) معرفي مي كنم. نمونه هايي از كارهاي انجام شده:

به زودي در يك تاپيك مجزا به معرفي اون خواهمه پرداخت... اميدوارم تونسته باشم خوشحالتون كنم....

نظر

اقا اگر نسخه اصليش رو بگيرم از اپ استور
                بازم فارسي رو ساپورت ميكنه

نظر

نوشته اصلی توسط viano نمایش پست ها
                  اقا اگر نسخه اصليش رو بگيرم از اپ استور
                  بازم فارسي رو ساپورت ميكنه
                  خیر دوست من
                  این نسخه ای که من روش کار کردم فقط فارسیش ارایه میشه. در حقیقت خود سازنده نرم افزار برنامه ای برای فارسی سازی نداره...

نظر

ممنون
                    چرا با برنامه نويسش هماهنگ نميكنيد كه زبان فارسي شمارو هم قرار بدن؟
                    عذر خواهم ايا برنامه ديگه اي است كه فارسي پشتيباني كنه؟

نظر

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط viano نمایش پست ها
                        ممنون
                        این برنامه جزو قوی ترین هاست و تقریبا میتونم بگم که بهترین بوده!
                        دوستان زحمت کشیدن و ازشون درخواست ساپورت زبان فارسی را کرده بودن، ولی خب...
                        بهر حال فکر میکنم همین برنامه را نصب کنید (و یا بخرید) براتون بهترین باشه!
                        و اگه جیلبریک هستید یه مقدار دیگه صبر کنید من نسخه فارسی را تکمیل و تقدیم میکنم. هر چند مثل اینکه دوستان زیاد اهل حساب و کتاب نیستند... ؛)

نظر

کارت واقعا قابل تحسینه مجتبی جان
                          فقط چرا 80 در صد خوب همشو فارسی کن تا کامل باشه

نظر

نوشته اصلی توسط hamed.ghafari نمایش پست ها
                            کارت واقعا قابل تحسینه مجتبی جان
                            فقط چرا 80 در صد خوب همشو فارسی کن تا کامل باشه
                            مخلص شماییم
                            به حضورتون عارضم که تقریبا این هشتاد درصد جزو قسمت های اصلی بود که رمان گذاشتم برای فارسی سازی.
                            گفتم یه ورژن بیرون بیاد برای رفع باگ های احتمالی، در نسخه بعدی کاملش کنم.
                            دیشب میخواستم معرفیش کنم که متاسفانه نشد.

نظر

نسخه 1.0.0 نرم افزار (80 درصد فارسي شده)

دوستان گلم؛
                              همانطور كه قول داده بودم مي تونيد اين نرم افزار را كه توسط خودم براي راحتي كاربران و ترغيبشان به استفاده از اين نرم افزار به زبان فارسي ترجمه كردم را دريافت كنيد:

دريافت از دراپ باكس:

چند روز پيش اومدم و يه تاپيك جداگانه با عكس درست كردم كه متاسفانه به دلايل مختلف نشد.
                              به هر حال زحمت بكشيد اين رو دانلود و نصب كنيد و حتما حتما مشكلاتش اعم از اشتباه تايپي و اشتباه ترجمه اي را در همينجا بگيد كه در ورژن بعدي اصلاح كنم...
                              ضمنا اگر عكس هاي بيشتري خواستيد ببينيد به اينجا و يا پنج پست بالاتر مراجعه نماييد...
                              ویرایش توسط iMojtaba : https://i-phone.ir/forums/member/25806-imojtaba در ساعت 06-07-2012, 05:31 PM دلیل: اصلاح متن

نظر

با تشکر از شما
                                میخواستم ببینم اطلاعات داده شده در نرم افزار را چگونه از نسخه انگلیسی به این نسخه میتوان منتقل کرد چون خیلی اطلاعات وارد کرده ام
                                با تشکر

نظر

صبر کنید ..
                                X