اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

SilverWis | حسابداري بسيار قوي با ساپورت ريال ايران

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• SilverWis | حسابداري بسيار قوي با ساپورت ريال ايران

امور مالي شخصي خود را به راحتي كنترل كنيد. يكي از مزيت هاي اين برنامه اين است كه از ريال ايران هم ساپورت ميكنه و به راحتي مي تونيد حساب و كتابهاي خود را انجام دهيد...

همانطور كه ميبينيد با Edit category ليست گروه هاتون رو تغيير بديد و آنها را فارسي كنيد...

دوستاني كه تونستند تجربيات خودشون رو از اين برنامه كارآمد براي ديگر عزيزان عنوان كنند.

ویرایش:
    لینک ورژن جدید 1.3.2 از DropBox:

لينك آيتونز
    ویرایش توسط iMojtaba : https://i-phone.ir/forums/member/25806-imojtaba در ساعت 19-04-2014, 04:29 PM دلیل: اصلاح لينك

کسی برنامه رایگان با همچین قابلیت هایی میشناسه ؟

نظر

کدوم قسمتش میشه ریال کرد

نظر

نوشته اصلی توسط s.alimousavi نمایش پست ها
        کدوم قسمتش میشه ریال کرد
        توی Settings برید به قسمت Currencies و در قسمت Serch کلمه IRAN را جستجو کنید و IRR را On کنید و دیگر واحدهای پول را اگر لازم ندارید OFF کنید...

نظر

اینم ورژن آیپدش.البته کرک شده.
          ویرایش توسط hamed.ghafari : https://i-phone.ir/forums/member/47774-hamed-ghafari در ساعت 04-12-2011, 07:27 PM

نظر

لینک بالا خرابه!!!
            لینک جدید!
            VERSION 1.2.2
            FileDude

VERSION 1.0.0
            MediaFire
            ویرایش توسط Omid.f7 : https://i-phone.ir/forums/member/79417-omid-f7 در ساعت 04-12-2011, 08:31 PM

نظر

1کم میشه بیشتر توضیح بدین؟ چه کارایی هایی داره؟

نظر

آقا من هر دو ورژن رو نصب کردم ولی هی میپره بیرون

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

من ورژن جدید رو هم نصب کردم بدون مشکل کار میکنه!

نظر

نوشته اصلی توسط se_htc نمایش پست ها
                    1کم میشه بیشتر توضیح بدین؟ چه کارایی هایی داره؟
                    اين يك برنامه حسابداري شخصي هست كه مي تونيد با استفاده از آن يكسري منبع درآمد براش تعريف كنيد.
                    به طور مثال حقوق، اضافه كار، درآمدهاي متفرقه و ...
                    مي*تونيد حساب هاي بانكي تون رو هم به آن بدهيد و هر گونه ورودي و خروجي به حسابتون را كنترل كنيد.
                    در كل به عنوان يك حسابدار همراه اين نرم افزار فوق العاده مي تونه باشه...

نظر

نوشته اصلی توسط mishelgooo نمایش پست ها
                      اين يك برنامه حسابداري شخصي هست كه مي تونيد با استفاده از آن يكسري منبع درآمد براش تعريف كنيد.
                      به طور مثال حقوق، اضافه كار، درآمدهاي متفرقه و ...
                      مي*تونيد حساب هاي بانكي تون رو هم به آن بدهيد و هر گونه ورودي و خروجي به حسابتون را كنترل كنيد.
                      در كل به عنوان يك حسابدار همراه اين نرم افزار فوق العاده مي تونه باشه...
                      اگه بتونید یک آموزش قرار بدید ممنون میشم.

نظر

لینک مستقیم برای آیپد:

لینک مستقیم برای آیفون:

از سرور شخصی و پر سرعت.

نظر

نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
                          اگه بتونید یک آموزش قرار بدید ممنون میشم.
                          با استفاده از اين برنامه به راحتي خواهيد توانست حساب*هاي شخصي خود را كنترل نماييد و از دخل و خرج و موجودي حساب*هايتان خبردار باشيد!
                          يكي از مزيت*هاي اين برنامه، ساپورت واحد پول كشورمان (ريال) هست.
                          براي استفاده از اين گزينه مي*توانيد به Settings رفته و سپس از گزينه Currencies نام IRAN را سرچ كنيد و سپس در قسمت Local currency تيك IRR را فعال كنيد.
                          در قسمت Setting و سپس Categories مي*توانيد ليست Expenses (هزينه) و Incomes (درآمد) را ويرايش و فارسي كنيد!
                          در قسمت Accounts و سپس Add Accounts و سپس Savings Accounts براي خودتان حساب تعريف كنيد. به عنوان مثال "بانك ..." كه شما پول*هايتان را در آنجا قرار مي*دهيد و قرار است از اين به بعد واريزي پولتان به همان بانك باشد و يا براي خريد يك جنس و يا انتقال پول از آن بانك استفاده كنيد. (مثال بود)
                          با اين برنامه قادر خواهيد بود از هزينه*ها و درآمدهاي خودتون گزارش تهيه كنيد و آن را با نمودار مشخص كنيد.
                          بقيه موردها هم مي تونيد با استفاده ازمترجم هاي موجود مي تونيد با كلماتي كه مشكل داريد، بيشتر متوجه شويد...

نظر

بدون شک قوی ترین ساپورت بین نرم افزارهای آیفون این برنامه داره!!!
                            کافیه یه mail بدید بهشون تا بعد از چند ساعت یا حتی دقیقه! بهتون جواب بدن اونم نه مختصر بلکه مفصل و کامل
                            من واقعا حال کردم اونقدر که دو نسخشو خریدم
                            بزرگترین مشکل برنامه برای من این بود که برای وارد کردن تاریخ چک و... تاریخ میلادی بود
                            دیشب بعد از ۱ ساعت صحبت کردن با مدیر شرکتش راضیش کردم اضافه کنه و گفت روش کار خواهد کرد

بنده خدا میگفت تو تنها کسی هستی که این درخواستو داشتی و صرفمون نمیکنه اگه میخوای پولتو بهت میتونیم بدیم که راضیش کردم تعداد ایرانی های کاربر برنامه زیاده و....

خلاصه اگه امکانش دارید بخرید برنامه رو ساپورتشون کنید متقابلا

نظر

من هم خريدم اين نرم افزار رو.
                              اولش يه خورده توش گيج ميزدم اما بعد حدود يه ساعت ته توشو در آوردم. نرم افزار خيلي زيبا و كاربردي هست. من كه كلي حال كردم باهاش.
                              از تمام نرم افزارهايي كه تو اين موضوع ديدم بهتره يه چند تا گير داره كه فكر ميكنم تو آپديتها درست بشه فقط خداكنه تو آپديتهاي بعدي 4.2.1 رو پشتيباني بكنه. آخه جديدا اكثر نرم افزارها دارن پشتيبانيشونو از اين نسخه بر ميدارن.
                              اگه كسي ميخواد بخره از ديروز تا يك دلار ارزون شده و ميتونيد به قيمت ٩٩ سنت بخريدش.

نظر

صبر کنید ..
                              X