اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با خرید جم در بازی clash of clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط asemani نمایش پست ها
    ممنون میشم جناب کریمی این روش توضیح بدید که به چه طریق این مبلغ برگرده!؟آیا اگر از جیلبریک خارج بشه دیوایس امکان خرید میسر میشه !؟
    بفرمایید دوست عزیز:

1- وارد سایت زیر بشوید ( مطابق تصویر زیر )

Reportaproblem.apple.com

2- بعد اپل آیدی و رمز خودتون رو وارد کنید.

3- جلوی تمام خریدهای شما گزینه Report a Problem نوشته شده. گزینه مورد نظر ( خرید جم برای بازی کلش ) را انتخاب کنید.

4- گزینه نمایش داده شده برای عنوان را انتخاب کنید و یک متن کوتاه در قسمت توضیحات بنویسید. ( مثلاً خرید جم برای بازی کلش ناموفق بوده ) و بعد گزینه Submit را بزنید.

5- بعد برای شما ایمیلی از طرف اپل ارسال میشه و بعد از چند روز کاری ( معمولاً زیر ایمیل خودشون اعلام میکنند ) پول به حساب شما برگردانده خواهد شد.

با تشکر از توضیحات دوست خوبمون freston در این تاپیک : http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post987262
    ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 21-12-2014, 02:32 AM

نظر

سلام
      جناب كريمي مراحلي كه در بالا فرموديد انجام شده و پس از ارسال ايميلي از شركت ارسال شده كه طي 48 ساعت نتيجه اعلام ميشود ولي الان نزديك 5 روز هست كه خبري از اقدام اپل نيست !البته دوباره ايميل ارسال كردم كه هنوز جوابي
      اعلام نشده!!!؟؟؟ در حال حاضر بايد كار ديگري كرد يا خير؟

نظر

نوشته اصلی توسط asemani نمایش پست ها
        سلام
        جناب كريمي مراحلي كه در بالا فرموديد انجام شده و پس از ارسال ايميلي از شركت ارسال شده كه طي 48 ساعت نتيجه اعلام ميشود ولي الان نزديك 5 روز هست كه خبري از اقدام اپل نيست !البته دوباره ايميل ارسال كردم كه هنوز جوابي
        اعلام نشده!!!؟؟؟ در حال حاضر بايد كار ديگري كرد يا خير؟
        یکبار در آیتونز از حساب کاربری خودتون خارج بشید و دوباره Sign in کنید ببینید پول به حسابتون برگشته یا خیر. من هم بعد از چند روز که حسابم رو چک میکردم دیدم که پول به حسابم برنگشته تا اینکه با اینکار متوجه شدم.

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

سلام
          جناب كريمي طبق گفته شما با انجام اينكار اعتبارم برگشت !سپاس از راهنمايي شما

نظر

من تو اکانت ایتونزم 10 دلار دارم ومشکلم اینه که اون قسمتی که داخلش میری وجم میخری نیس بجاش اکسیر گذاشته که مثلا 100 تا جم تعویض با 250000 اکثیر چجوری میتونم دسیابی پیدا کنم به قسمت خرید .یادمه اون اولا فعال بود اما الان نیس مرسی ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
              من تو اکانت ایتونزم 10 دلار دارم ومشکلم اینه که اون قسمتی که داخلش میری وجم میخری نیس بجاش اکسیر گذاشته که مثلا 100 تا جم تعویض با 250000 اکثیر چجوری میتونم دسیابی پیدا کنم به قسمت خرید .یادمه اون اولا فعال بود اما الان نیس مرسی ممنون
              اینجا کسی نیس !!!؟؟؟(

Sent from my iPhone5s V.7.1.1 using Tapatalk

نظر

اینجا کسی نیس !!!؟؟؟(

سلام
                شما به اخرین ورژن بازی رو اپدیت کنید و تصویری از همون صفحه مورد نظرتون رو بفرستید تا بیشتر و بهتر بشه شما رو راهنمایی کرد

نظر

مشکل با خرید جم در بازی clash of clans

بازی رو ابدیت کردم به اخرین ورژن که پرید .
                  دقیقا همون قسمتی که میری جم بخری تو بازی منظورم اون قسمته .اکثیرها هست اما صفه خرید جم نیس .فک میکنم 10 روز پیش ک اپ کردم اینجوری شد .حالا میخام جم بخرم با گیف کارت خودم نیس اون صفحه !!!
                  در ضمن هرکار کردم نشد عکس اپلود کنم اینجا براتون .مرسی اگه کمکم کنید

پ خ کردم عکسارو داداشم
                  ویرایش توسط paket : https://i-phone.ir/forums/member/22426-paket در ساعت 19-03-2015, 11:11 AM

نظر

دقیقا همون قسمتی که میری جم بخری تو بازی منظورم اون قسمته .اکثیرها هست اما صفه خرید جم نیس .فک میکنم 10 روز پیش ک اپ کردم اینجوری شد .حالا میخام جم بخرم با گیف کارت خودم نیس اون صفحه !!!

پ خ کردم عکسارو داداشم
                    شما اگه بازی در گیم سنتر با اپل آیدی خودتون ست هستش ، یکبار بازی رو کامل پاک کنید و دوباره از اپل استور دانلود و نصب کنید.
                    چیزی شبیه به این مشکل شما رو خودم در محیط نرم افزار Blue Stacks داشتم

نظر

پ خ کردم عکسارو داداشم
                      منم این مشکل رو چند ماهه که دارم. ولی وقتی یه گوشی دیگه خریدم و بازی رو روش نصب کردم داخل گوشی جدید گزینه خرید جم فعاله ولی داخل گوشی قبلیم هنوز که هنوزه این گزینه حذف شده
                      گفتم شاید کمکتون کنه

نظر

نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
                        منم این مشکل رو چند ماهه که دارم. ولی وقتی یه گوشی دیگه خریدم و بازی رو روش نصب کردم داخل گوشی جدید گزینه خرید جم فعاله ولی داخل گوشی قبلیم هنوز که هنوزه این گزینه حذف شده
                        گفتم شاید کمکتون کنه
                        بازی رو پاک کردم مجد نصب کردم
                        نشد متاسفانه !!![emoji20][emoji20][emoji20]

نظر

بازی رو پاک کردم مجد نصب کردم
                          نشد متاسفانه !!![emoji20][emoji20][emoji20]

من که عرض کردم خدمتتون
                          کلا بازی رو روی یک دستگاه دیگه نصب کن و فکر کنم مشکلتون حل میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
                            من که عرض کردم خدمتتون
                            کلا بازی رو روی یک دستگاه دیگه نصب کن و فکر کنم مشکلتون حل میشه.
                            اینکارم کردم نشد متاسفانه !!!

نظر

از داخل بازی براشون نامه بزن و مشکلت رو بگو تا راهنماییت کنن
                              نامه ها رو خوب جواب میدن و پیگیری میکنن

نظر

اقا منم ب مشکل برخوردم جم خریدم حواسم نبود گوشیم جیلبریک هست و localapstore روش نصبه .. حالا پول کم شده ولی جم اضاف نشده

20 بار report prbolem زدم از طریق itunes میل زدم بهش . از سایتش باز میل زدم ولی ن پولمو برگردوندند ن جم رو

دیگه نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید !
                                ویرایش توسط metih : https://i-phone.ir/forums/member/189655-metih در ساعت 01-11-2015, 12:36 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X