اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با خرید جم در بازی clash of clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستاني كه اين مشكل رو دارند به دليل وجود Tax يا همون مالياته يعني اگر شما ١٠$ گيفت كارت وارد كرديد نميتونيد جم ٩.٩٩$ رو خريداري كنيد چون اگر ٩.٩٩$ رو به همراه مايات كنيم موجوديه حساب شما منفي ميشه ... يا بيشتر حسابتونو شارژ كنيد يا تعرفه ي پايين تري براي خريد انتخاب كنيد .

نظر

باسلام دوستان این مشکله منه هنگامی که می خواهم جم بخرم می نویسه:
      unable to purchase
      thisi item is for an app that was purchased by a different apple id to buy this item with this apple id you must first purchase the app
      و بعد هم می نویسه
      cannot connect to the itunse store
      چیز پی ان هم فعاله و ip هم مال امریکاست
      مشکل چیه لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط hidden21 نمایش پست ها
        unable to purchase
        thisi item is for an app that was purchased by a different apple id to buy this item with this apple id you must first purchase the app
        و بعد هم می نویسه
        منم مشکل شمارو داشتم خواستم ۱۲۰۰ تا جم بگیرم این پیغامو میداد اما تا حالا ۲ تا ۵۰۰ تا گرفتم مشکلی نداشتم همین امروز هم گرفتم
        شما یکبار ۵۰۰ تایی رو امتحان کن قیمتش هم از ۴.۹۹ بیشتر میشه حدودا ۵.۴۰ از اکانتم کم کرد.

نظر

نوشته اصلی توسط hidden21 نمایش پست ها
          unable to purchase
          و بعد هم می نویسه
          دوست عزیز مشکل شما قطعا اینه که بازی رو با اپل آیدی خودتون دانلود نکردین و احتمالا با پی پی یا تانگبو دانلود و نصب کردین. بازی رو پاک کنید و از طریق آیتونز دانلود کنید و بعدش با آیتونز یا پی پی یا تانگبو نصب کنید. مشکلتون حل میشه

نظر

نوشته اصلی توسط mk_sq نمایش پست ها
            جدیدا کسی با مشکل your porshase could not be complate مواجه شده؟
            میگه با ساپورت اپل تماس بگیر
            راهی براش هست؟

دوست عزیزم , شما توانستی مشکل را حل کنی؟
            من هم مشکل مشابه شما را دارم و نمیتوام خرید کنم

نظر

نوشته اصلی توسط diyaco نمایش پست ها
              دوست عزیزم , شما توانستی مشکل را حل کنی؟
              من هم مشکل مشابه شما را دارم و نمیتوام خرید کنم
              فکر میکنم مشکل از فــیـلتـــــــر شدن اپ استور هستش. همون ارور ۱۰۰۹ معروف!

نظر

من با يك مورد جالب برخورد كردم ، همانگونه كه عرض نمودم بسته هاي ٥و١٠دلاري را نميتوانم خريداريدكنم و پيغام خطا ميگيرم اما ديشب به راحتي بسته ٢٠دلاري (١٩٠٩٩) را خريدم و بلافاصله سعي كردم يك بسته ٥دلاري بخرم اما بازهم خطا داد و همان پيغام عدم اتصال به آيتونزاستور را نمايش داد
                عجيب است كه براي بسته گرانتر اين خطا وجود نداشت !
                آيا ممكن است خريد بسته هاي ارزان سقف داشته باشد؟

نظر

نوشته اصلی توسط diyaco نمایش پست ها
                  من با يك مورد جالب برخورد كردم ، همانگونه كه عرض نمودم بسته هاي ٥و١٠دلاري را نميتوانم خريداريدكنم و پيغام خطا ميگيرم اما ديشب به راحتي بسته ٢٠دلاري (١٩٠٩٩) را خريدم و بلافاصله سعي كردم يك بسته ٥دلاري بخرم اما بازهم خطا داد و همان پيغام عدم اتصال به آيتونزاستور را نمايش داد
                  عجيب است كه براي بسته گرانتر اين خطا وجود نداشت !
                  آيا ممكن است خريد بسته هاي ارزان سقف داشته باشد؟
                  خیر دوست عزیز =)

نظر

بچه ها یه روش پیدا کردم که شاید بشه
                    جم رایگان گرفت با ویزا کارت رایگان! :-D چجوری؟
                    اول روی لینک زیر کلیک کنید و برید توی سایت(ارزش امتحان کردن داره)
                    http://www.AWSurveys.com?R=2958052
                    پس از باز شدن صفحه ی بالا بر روی Create A Free Account بزنید
                    بعد اطلاعات خواسته شده رو وارد کنید
                    و بعد با زدن دکمه Create A Free Account ثبت نام کنید.
                    بریم سراغ مرحله ی بعد که باید موجودی ویزا کارد خودتون رو افزاریش بدید

وقتی اکانت خودتون رو ساختید توی صفحه ی اولچندتا تبلیغ سفید رنگ هست روی یکی از اونا کلیک کنید

حالا توی صفحه ی باز شده داخل کادر سفید رنگ اسم یک سایت رو وارد کنید(هر چی باشه فرق نمیکنه)

در آخر هم بر روی Submit Review بزنید و صبر کنید تا به صفحه ی Home برگرده و اگه برنگشت خودتون بر روی Home بزنید

حالا این کار رو برای بقیه ی تبلیغ ها انجام بدید تا همه ی تبلیغ ها پاک بشن

حالا مر حله ی بعد

حالا بر روی Invite Friends بزنید و لینکی که در این صفحه براتون قرار داده رو برای دوستاتون بدید تا از این طریق بیان و توی سایت ثبت نام کنن، با هر ثبت نام از طریق لینک شما به موجودی ویزا کارتتون $0.30 اضافه میشه

و حالا ساخت ویزا کارت

بعد از این که دوستاتون رو دعوت کردید و موجودی ویزا کارتتون به سقف معمول ($15) رسید بر روی Cash Out در منوی Home بزنید و ویزا کارت خودتون رو صادر کنید

حالا وارد بازی بشید و با ویزا کارتتون جم رایگان بخرید

با این روش میتونید ویزا کارد های رایگان و جم رایگان بخرید

نظر

سلام
                      با با گیفت ۲۵ دلاری برای بازی کلش به اندازه ۱۹.۹۹ جم خریدم مبلغ از حسابم کم شد ولی از جم خبری نبود به نظر شما چه مشکلی وجود داره!؟؟ایدی امریکا و با چیز پی ان وارد شدم !؟

نظر

نوشته اصلی توسط asemani نمایش پست ها
                        سلام
                        با با گیفت ۲۵ دلاری برای بازی کلش به اندازه ۱۹.۹۹ جم خریدم مبلغ از حسابم کم شد ولی از جم خبری نبود به نظر شما چه مشکلی وجود داره!؟؟ایدی امریکا و با چیز پی ان وارد شدم !؟
                        گوشی شما جیلبرک نیست..؟

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi
                          گوشی شما جیلبرک نیست..؟

برای اینکار از ایپد ایر جیلبریک شده با ای او اس ۸.۱ استفاده کردم

نظر

نوشته اصلی توسط asemani نمایش پست ها
                            برای اینکار از ایپد ایر جیلبریک شده با ای او اس ۸.۱ استفاده کردم
                            به احتمال زیاد به خاطر جیلبرک بودن دیوایسی بوده که جم خرید کردید.
                            اگر جم به حسابتون اضافه نشده میتونید خرید رو پس بگیرید. الان دسترسی به سیستم ندارم ولی تو انجمن روش اینکار توضیح داده شده.

نظر

ممنون میشم جناب کریمی این روش توضیح بدید که به چه طریق این مبلغ برگرده!؟آیا اگر از جیلبریک خارج بشه دیوایس امکان خرید میسر میشه !؟

نظر

دوست گرامی این مشکل در برخی موارد پیش میاد و ارتباطی به جیلبرک بودن یا نبودن ندارد. 24 ساعت صبر کنید و اگر Gem را دریافت نکردید از طریق پشتیبانی iTunes پیگیری کنید که In-App Purchase شما مشکل دارد. در صورتی که عنوان کردند از Supercell پیگیری کنید هم می توانید از داخل بازی گزینه Settings را بزنید و پس از انتخاب Help and Support گزینه Contact Us را بزنید و باهاشون در ارتباط باشید.
                                ویرایش توسط Parhaam : https://i-phone.ir/forums/member/29434-parhaam در ساعت 21-12-2014, 02:22 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X