اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

معرفی PersianTyper: کیبورد فارسی برای iOS 8

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط hossein4494 نمایش پست ها
    اشتباه تایپی بود،شرمنده
    امیدوارم تو آپدیت بعدی بهتر شه(اون "ث"جای بدی قرار گرفته)
    شما در عمل که استفاده کنید، متوجه میشید که جای بدی هم قرار نگرفته

نوشته اصلی توسط Amanita نمایش پست ها
    با سلام .
    بنده روز اول درخواست تست رو دادم ، اما برای ایمیل بنده چیزی ارسال نشده ؟!
    ممنون میشم بررسی کنید .
    (پست 14 ـام رو هم ببینید متوجه میشید .)
    ایمیل رو دوباره Submit کردم ...
    نوشته اصلی توسط mahdy118 نمایش پست ها
    من ثبت نام کردم
    ممنون میشم برای منم بفرستید
    دیگه ارسال نمیشه، همزمان با عرضه نسخه نهایی iOS 8 ، روز ۲۶ شهریور می تونید از اپ استور دانلود کنید

نوشته اصلی توسط Nima.sa نمایش پست ها
    میشه یکی جواب منم بده؟؟؟
    اینارو با xcode مینویسید؟
    اینجا جای سوالات برنامه نویسی نیست! بله، چیزی غیر اون نمی تونه باشه !!!

نظر

نوشته اصلی توسط Nima.sa نمایش پست ها
      میشه یکی جواب منم بده؟؟؟
      اینارو با xcode مینویسید؟
      برادر من ما ايراني هستيم چيزي كه بوي پول توش باشه عمرا كسي درست راهنمايي كنه

نظر

نوشته اصلی توسط pesartala2001 نمایش پست ها
        برادر من ما ايراني هستيم چيزي كه بوي پول توش باشه عمرا كسي درست راهنمايي كنه
        برادر ایرانی من اگه ناراحتی می تونی نظرتو برای خودت نگه داری، اگه کسی دنبال پول بود، تلاش ۳ ماهه رو به صورت رایگان روی اپ استور قرار نمیداد.

نظر

به همه دوستان توصیه میشه تا جای امکان از کیبورد های کاربر ساخت استفاده نکنن چون همونطور همه که خود اپل ذکر کرده این کیبوردها اجازه دسترسی به محتوای تایپ شده رو دارن، البته قصد توهین به زحمت سازنده محترم رو نداشتم فقط خواستم عزیزان در اطلاع باشن، اپل هم با این اختیار کمی امنیت iOS رو پایین آورده

نظر

نوشته اصلی توسط flashpoint نمایش پست ها
            به همه دوستان توصیه میشه تا جای امکان از کیبورد های کاربر ساخت استفاده نکنن چون همونطور همه که خود اپل ذکر کرده این کیبوردها اجازه دسترسی به محتوای تایپ شده رو دارن، البته قصد توهین به زحمت سازنده محترم رو نداشتم فقط خواستم عزیزان در اطلاع باشن، اپل هم با این اختیار کمی امنیت iOS رو پایین آورده
            ببخشيد مي شه لينكي كه اپل چنين اخطاري داده را بديد ؟
            مگه مي شه كمپاني اپل بياد روي ios امكاني بگذاره كه اطلاعات مردم به راحتي با تايپ پخش بشه ؟

نظر

معرفی PersianTyper: اولین کیبورد رسمی فارسی iOS

شما که شعورت در زمینه برنامه نویسی در این حده بهتره اخطار ندی، اون یک اخطار کلی هست که داده میشه، ولی برای اینکه به محتوای تایپ شده دسترسی پیدا بشه باید کدش نوشته بشه و همینطور سرخود چیزی وجود نداره

و ما هم انقدر بیکار نیستیم بیایم یه همچین کاری کنیم که به جک های بیمزه شما در وایبر دسترسی پیدا کنیم

نظر

نوشته اصلی توسط nastaran_az نمایش پست ها
                ببخشيد مي شه لينكي كه اپل چنين اخطاري داده را بديد ؟
                مگه مي شه كمپاني اپل بياد روي ios امكاني بگذاره كه اطلاعات مردم به راحتي با تايپ پخش بشه ؟
                خواهش میکنم دوست عزیز، شما در همون قسمت setting که میخواهید کیبورد 3d party اضافه کنید میبینید این اخطار رو، همچنین در بسیاری از موارد هم مثل مواقعی که یک برنامه قصد دسترسی به عکس ها یا مثلا شماره تماسهای شما رو داره اخطار رو میبنید که از شما اجازه گرفته میشه، در قسمت privacy میبینید که به چه مواردی اجازه دادید و ندادید، و جالبه بدونید این اجازه دادن هم از لحاظ حقوقی مثل امضا میمونه و حقی رو بر گردن اپل نمیندازه، ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                  شما که شعورت در زمینه برنامه نویسی در این حده بهتره اخطار ندی، اون یک اخطار کلی هست که داده میشه، ولی برای اینکه به محتوای تایپ شده دسترسی پیدا بشه باید کدش نوشته بشه و همینطور سرخود چیزی وجود نداره

و ما هم انقدر بیکار نیستیم بیایم یه همچین کاری کنیم که به جک های بیمزه شما در وایبر دسترسی پیدا کنیم
                  شما لحن و ادبتون در حدی نیست که بشه باهاتون بحث کرد و من هم ذکر کردم که قصد نداشتم کاری که انجام دادید رو زیر سوال ببرم، ما هم در زمینه برنامه ریزی با اجازتون سرمون میشه، موفق باشید

نظر

شما لحن و ادبتون در حدی نیست که بشه باهاتون بحث کرد و من هم ذکر کردم که قصد نداشتم کاری که انجام دادید رو زیر سوال ببرم، ما هم در زمینه برنامه ریزی با اجازتون سرمون میشه، موفق باشید
                    دیگه این شما نیستی که حد و حدود رو برای من تعیین کنی. اگر در زمینه برنامه نویسی ( و نه برنامه ریزی ) سرتون میشه، باید بدونید که این سوییچ هنگام اضافه کردن کیبورد وجود داره، که حالت معمولی هم خاموش هست! وقتی هم خاموشه هیچ دسترسی به اینترنت نداره! بازم حرفی دارین؟

نظر

خداروشکر که اپل این قابلیتو گذاشته اگه واقعا برای رفع نگرانی گفته شده کارسازه

نظر

خداروشکر که اپل این قابلیتو گذاشته اگه واقعا برای رفع نگرانی گفته شده کارسازه
                        بله برای همین کار هست، خاموش باشه هیچ دسترسی نداره و فقط تاچ رو می فهمه، حتی صدا هم ایجاد نمی کنه! حالا لطفا دفعه بعدی مطمئن باشید و مطالعه کرده باشین قبلش بعد بیان یه پروژه رو زیر سوال ببرین

نظر

در پیام اول هم گفتم بازم میگم که کسی "پروژه" عظیم! شما رو نخواست زیر سوال ببره، توضیحی هم که شما ذکر کردید کاملا تصدیق میکنه که برنامه کیبورد میتونه به اینترنت دسترسی داشته باشه و اطلاعات بفرسته و به همین دلیل قابلیتی در ios 8 گذاشته شده که مانع این میشه، پس اخطار و هوشمندی در این مورد کاملا به جاست و البته نگرانی، که ما هم ابتدا به همین نیت مطرح کردیم، حالا شما هی این پست رو به ضرر خودتون با لحن شیرین و جذابتون کششش بدید!

نظر

در پیام اول هم گفتم بازم میگم که کسی "پروژه" عظیم! شما رو نخواست زیر سوال ببره، توضیحی هم که شما ذکر کردید کاملا تصدیق میکنه که برنامه کیبورد میتونه به اینترنت دسترسی داشته باشه و اطلاعات بفرسته و به همین دلیل قابلیتی در ios 8 گذاشته شده که مانع این میشه، پس اخطار و هوشمندی در این مورد کاملا به جاست و البته نگرانی، که ما هم ابتدا به همین نیت مطرح کردیم، حالا شما هی این پست رو به ضرر خودتون با لحن شیرین و جذابتون کششش بدید!
                            گفتم که ، اینجا هیچکی برای من تصمیم نمیگیره، من هم برای شما تصمیم نمی گیرم. فقط دارم میگم شما بی اطلاع هستی راجع به یه چیزی. میای و نگرانی ایجاد می کنی که مبادا امنیت جک های تایپ شده داخل وایبر با این کیبورد یه وقت جایی درز پیدا کنه! من هم گفتم نخیر همچین چیزی نیست و کلا راهش بسته است حالت معمولی !!!

نظر

ممنون ایشالا همه ازین کیبورد استفاده کنن و لذت ببرن دست شما هم بابت طراحیش و ارزش قائل شدن برای زبان ما درد نکنه، ما که ازین آیفون 3GS مون نمیتونیم دل بکنیم که بیایم ios 8 و این کیبوردو استفاده کنیم

نظر

عليرضا خان اين اپ كيبورد تو اپل استور فري هست يا پولي و اگه پوليه قيمتش چند دلار در نظر گرفته ايد؟

نظر

صبر کنید ..
                                X