اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

معرفی PersianTyper: کیبورد فارسی برای iOS 8

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

علیرضا جان من همون اول ثبت نام کردم
    چقدر باید منتظر باشیم تا این شاهکار شما رو تجربه کنیم

نظر

نوشته اصلی توسط iAmir Reza نمایش پست ها
      علیرضا جان من همون اول ثبت نام کردم
      چقدر باید منتظر باشیم تا این شاهکار شما رو تجربه کنیم
      اگه تا الان ایمیل رو دریافت نکردید، منتظر باشید امشب برای یک سری دیگه از دوستان ارسال میشه.

تعداد افراد ثبت نام کرده بالاتر از حد انتظار ما بوده و تا الان ۵۰ نفر از افراد ثبت نام کرده نصب کردند.

نظر

مرسی علیرضا جان
        ایشااله که منم جز این سری جدید باشم

نظر

انشاالله زودتر قسمت همه بشه تا از اين كيبرد عربي خلاص بشيم

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk 2

نظر

مهمترين مساله امنيت داده ها هست كه متاسفانه با اين روش امنيت كاربر و اطلاعاتش زير سوال ميره و اين از اپل بعيد بود!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط iWolf نمایش پست ها
              مهمترين مساله امنيت داده ها هست كه متاسفانه با اين روش امنيت كاربر و اطلاعاتش زير سوال ميره و اين از اپل بعيد بود!

می تونید بفرمایید چرا؟
              کیبورد سوم شخص در iOS چه ازتباطی به امنیت داده خواهد داشت؟

نظر

اطلاعات به صورت local در iPhone ذخیره میشه و اگر نیازی به ارسال اطلاعات از طریق اینترنت به developer باشه از کاربر اجازه ارسال گرفته میشه. پس جای نگرانی از لحاظ امنیت وجود نداره...

نظر

iAlireza جان چیزی برای من هنوزم ارسال نشده

نظر

هر نرم افزاری یا بازی که توی اپ استور ارسال میشه کلی روش بررسی میشه تا از کد های مخرب استفاده نشده باشه ! الان ام که از https://www.testflightapp.com/ نرم افزار نصب میشه برای رفع مشکلات و باگ ها کیبورده !

نظر

چرا همچین حرفی رو می زنید دقیقا؟ دلیلش هم کاش می گفتید. اگه ترستون از اینه که رمز عبور حساس یا چیز دیگه ای برای ما ارسال بشه که اشتباه کردید. یک اینکه برنامه نویس انقدر بیکار نمیشینه بخواد با این روش رمز هاتون رو دربیاره. دوم اینکه موقع اضافه کردن کیبورد اگه کیبورد دسترسی وصل شدن به اینترنت (که تنها راه ارسال اطلاعات به شخص دیگری هست) رو بخواد از شما می پرسه و شما اگه نگرانی دارید می تونید خاموش کنید، که کیبورد ما چنین دسترسی هم نیار نداره و نمیاد در منو اضافه کردن کیبورد. سوم هم اینکه اپل از یک sandbox بسیار حفاظت شده برای برنامه ها استفاده می کنه، نمونه کوچیکش اینه برنامه نویس به دلیل محدودیت فضای کیبورد حتی اجازه استفاده کردن از pop-up هنگام کلیک برروی دکمه رو نداره چون از فضای کیبورد میره بالاتر.

در کل به جای نگرانی های اینچنینی لطفا اصل مطلب رو بررسی کنید

نوشته اصلی توسط nimakarimi95 نمایش پست ها
                      هر نرم افزاری یا بازی که توی اپ استور ارسال میشه کلی روش بررسی میشه تا از کد های مخرب استفاده نشده باشه ! الان ام که از https://www.testflightapp.com/ نرم افزار نصب میشه برای رفع مشکلات و باگ ها کیبورده !
                      حرفتون درسته، سیستم TestFlight هم شرکتی هست که اپل خریداری کرده و همزمان با عرضه iOS 8 نسخه نهایی به قابلیت های اپ استور اضافه میشه همونطور که در کنفرانس گفته شد و برای تست کردن های اینچنینی مورد استفاده هست قرار میگیره. در ضمن فعلا هم تا عرضه نسخه نهایی امکان ارسال برنامه iOS 8 به اپ استور نیست وگرنه که از همون راه استفاده می کردیم که بعضی دوستان نگران اطلاعاتشون نباشن

نظر

علیرضا جان ما همه جوره اعتماد داریم برادر
                        فقط زودتر فایل رو برای ما هم ایمیل کن خواهشا

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

طراحی کیبورد عالیه به نظرم
                          این قابلیت swipe هم که دیگه حرف نداره ، فقط اگه یه شدو هم در این حالت باشه به نظرم خوبه به صورته خطی

نظر

سلام دوستان
                            لطفا برای من هم هر چه زودتر بفرستید
                            (این کیبرد عربی داره دیونم می کنه!!!)
                            mhshaker71@gmail.com

نظر

نوشته اصلی توسط twitch نمایش پست ها
                              سلام دوستان
                              لطفا برای من هم هر چه زودتر بفرستید
                              (این کیبرد عربی داره دیونم می کنه!!!)
                              mhshaker71@gmail.com
                              برنامه در حال تست هست و آزمایش کنندگان یک ماه پیش انتخاب شده اند و فعلا نیاز به فرد جدید نداریم

نظر

یعنی هیچ راهی نداره؟
                                من چند روزیه به ios 8 اپدیت کردم و کارکردن باش به شدت سخته(غیر از این که حروف گچ پژ مخفیه جای حروف هم به هم ریخته هست که واقعا اذیت می کنه)
                                من خودم هم برنامه نویس ios هستم و شاید بتونم کمکی به شما کرده باشم
                                اگر هم که نمیشه یا زمان ارائه رسمی کیبرد طولانیه بگید تا یه فکری به حال خودم بکنم.
                                ------
                                یک نکته ای هم که در عکس ها دیدم حرف ث در پایین سمت راست قرار گرفته و به نظرم اگر بالا سمت چپ باشه مکانی اشناتر و استاندارد تر هست

نظر

صبر کنید ..
                                X