اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

CDic بزرگترین دیکشنری فارسی به همه چی و بالعکس (Free)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط soheilvb نمایش پست ها
    خیلی ممنون . لطف دارین .
    توی iFunBox برین قسمت User Applications . روی CDic دوبار کلیک کنید و این فایل ها در فولدر Documents کپی کنید .
    مشکل من اینه که cdic روی user applications وجود نداره حتی ifunbox رو یه بار پاک کردم و ورژن جدیدترشو نصب کردم بازم نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط fshh نمایش پست ها
      مشکل من اینه که cdic روی user applications وجود نداره حتی ifunbox رو یه بار پاک کردم و ورژن جدیدترشو نصب کردم بازم نمیشه
      دوست من وجود داره ورژن آخرشو نصب کنبن هست!

نظر

• تو ورژن بعدی هم Oxford هست و هم Longman ...

نظر

• نوشته اصلی توسط iaraz نمایش پست ها
          دوست من وجود داره ورژن آخرشو نصب کنبن هست!
          من هرچند که ifunbox روی سیستمم جدید بود ولی پاکش کردم و دوباره نسخه جدیدتروازهمین فروم پیدا کردم و نصب کردم که پیدا نشد

نظر

• از iTools استفاده کنید شاید مشکل رو حل کرد .

نظر

• نوشته اصلی توسط fshh نمایش پست ها
              سلام
              شما از داخل برنامه iFunBox سرچ کردید ... ببینید اصلا CDic کجا قرار داره ...!

نظر

• یه پشنهاد ؛
                فقط یه قسمت باشه واسه نوشتن کلمه ، نه سه تا.

الان یه قسمت انگلیسی به فارسی هست؛ که ممکنه توش فارسی بنویسی اشتباهی
                یه قسمت فارسی به انگلیسی هست؛ که بازم ممکنه ما اشتباهی انگلیسی بنویسیم توی اون فیلد.
                و ممکنه انگلیسی بنویسیم اما معنی فارسی رو نخوایم و فقط میخوایم انگلیسی به انگلیسی بده در صورتی که توی انگلیسی به فارسی باشیم.

ولی اگه یه فیلد وجود داشته باشه، هم این اشتباه ها پیش نمیاد هم هر چی اطلاعات هست توی یه صفحه میاد و میشه با یه اسکرول، دیتا بیسهای ریخته شده رو ببینیم.

فارسی بنویسیم ، هر چی فارسی به "هر زبان"ی که تعریف شده است میده
                انگلیسی بنویسیم هم همینطور ...

یعنی میشه از منویی که سمت چپ میاد هم دیگه استغاده نکرد

نظر

• تلفظات بهبود پیدا کرده تو ورژن جدید؟

نظر

• برای آیپد چی داداش

نظر

• سلام . شرمنده دسترسی به اینترنتم خیلی محدود شده ....
                      manuelcalavera جان پیشنهادت خیلی خوبه . حتما توی ورژن جدید به نحوی این نیاز رو برآورده می کنم .
                      تلفظات انگلیسی که خیلی بهتر شده و برای بقیه زبان ها هم دنبال تلفظم ....
                      آیپدم که ورژن جدید ساپورت می کنه ...

نظر

سلام . شرمنده دسترسی به اینترنتم خیلی محدود شده ....
                        manuelcalavera جان پیشنهادت خیلی خوبه . حتما توی ورژن جدید به نحوی این نیاز رو برآورده می کنم .
                        لطفا كمي هم چاشني اسكيومورفيسم به برنامه عاليتون اضافه كنيد مخصوصا اگه اينطور بشه تو ايپد حس بينظيري به ادم ميده
                        واقعا برنامه معركه اي هست
                        يه برنامه اوقات شرعي و قرآن هم درست بكنين خيلي خوب ميشه چون شما واقعا برنامه نويس توانايي هستين و مطمئنم چيز معركه اي ميسازين

نظر

• چشم . حتما تلاشم رو می کنم که ظاهرش اسکیوییتر شه :دی

نظر

سلام . شرمنده دسترسی به اینترنتم خیلی محدود شده ....
                            ممنون از پاسخگوییتون.

من روز اول که برنامه رو گذاشتین دانلود کردم و امتیاز هم دادم ، فقط به نظر من تنها نقطه ضعف بزرگش تلفظاتش (انگلیسی ) بود که انگار خود آدم ریکورد کرده باشه و خیلی کیفیتش پایین بود. الان تو لینکی که تو صفحه اول هست تلفظ جدید هست؟

در پایان جا داره یه بار دیگه از زحماتتون تشکر کنم.

نظر

• تلفظاتش توی ورژن جدید درست می شه که انشاالله تا آخر فروردین میاد . ( تلفظات آکسفورد +* لانگمن)

نظر

• ترکی استانبولی نداره ؟؟؟؟ چرا هیچ دیکشنری ترکی به فارسی و بالعکس نداریم ؟؟؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X