اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

CDic بزرگترین دیکشنری فارسی به همه چی و بالعکس (Free)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

كاشكي زود تر واسه ايپد برنامه رو آپديت مي كرديد خيلي خوب مي شد .

نظر

خيلي لطف داري امير جان ...
      اگه شد زودتر واسه آيپد مي زنم ... خيلي درخواست بود ...

آقا راستي اين مژده رو بدم كه از امروز كار روي يك ديوان اسعار با ٣٤ شاعر رو شروع كردم ...

نظر

لطفا شما كه برنامه نويس ماهري هستين در صورت امكان در بخش برنامه نويسي انجمن فعاليت كنيد و تجربياتتون را در اختيار ماهم بزارين واقعا اگه اين كا را بكنيد خدمت بزرگي به كاربرا ميكنيد

با تشكر.

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
          آقا هیچی نمیشه گفت غیر از اینکه خیلی باحالی

نه فقط واسه رایگان بودنه برنامت!!!

واسه اینکه اینقدر با صبر و حوصله میای پست ها رو میخونی و پاسخ میدی .
          اين نشانه ي شخصيت والاي ايشون هستش. موفق باشي دوست عزيز

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
            اين نشانه ي شخصيت والاي ايشون هستش. موفق باشي دوست عزيز
            اينكه برنامه را كه با زحمات فراوان ساخته اند و رايگان در اختيار ما قرار داده اند واقعا جاي تشكر داره
            شديدا منتظر نسخه ايپد هستيم و اي كاش يكم چاشني سبك طراحي اسكيومورفيسم مانند برنامه هاي اي او اس هم به برنامه تون كنيد در اپديتها

نظر

ممنون دوستان .
              novid جان اگه تونستم حتما ....

نظر

فکر کنم یه بگ با دان از edge داره چون با وافای راحت دان شد ولی با edge هر بار فرانسه دیتاش به مشکل خورد

نظر

من الان هم نمیتونم فرانسه تلفظش رو درست کنم

نظر

آره گويا با edge كمي مشكل داره . شما تلفظها رو دانلود كني مي توني ازشون استفاده كنيد .
                    انشأ الله تو ورژن بعدي درست مي كنم ...

نظر

• الحق دکمه تشکر برای قدردانی از برنامه نویس این برنامه کمه
                      برنامه در حد عالی
                      هر چیزی که برای تمجید از یک برنامه توپ و عالی باید بگیم برای این برنامه باید بکار برد
                      تــــــــــــــــــــــشــــــــــــــــــــــــــ ــکـــــــــــــــــــــــــــــر

نظر

• من دان کردم هم زیپ هم غیر زیپ فرانسه تلفظ نمیکنه دوباره نصب کردم باز هم نشد
                        البته بابت ریپورت بود نه غر زدن

نظر

• دوست عزیز ، لغاتی که زشت انگاشته میشن رو چرا در کارتون نگنجوندید ؟ این همه زحمت کشیدید، اما منکر وجود یک سری کلمات و معانی هستید. بالاخره اینها وجود دارند و وقتی آدم کتاب میخونه یا میشنوه ، این کلمات هستند. چه بخوایم چه نخوایم.

اما واقعا" دست میزاد ، فقط با اون کار ِ محافظه کارانه یکم لنگ میزنه، چون قاعدتا" لانگمن و آکسفرد هم در زشت بودن کلمات شکی ندارند ، اما در کارشون گنجوندن.

نظر

• سلام. تلفظهاي فرانسوي تعدادش كمه . فقط لغاتي كه زيرش دكمه play هست ، تلفظ دارند. شما لغاتي كه مورد نظرتون هست دكمه play زيرشون هست ؟
                            Manuelcalavera اين لغات رو من تعيين نكردم . از پايه نداشت !!! چشم سعي مي كنم دامنه لغات را زياد كنم ...

نظر

• ی تشکر جانانه برای سهیل عزیز
                              من داشتم برنامه دیکشنری رو میخریدم که این رو دیدم و نصب کردم . تو نوع خودش و در مقایسه با سایرین شماره یکه
                              ی پنج ستاره زدم تو اپ استور . این حداقل کاری بود که در مقابل زحمت شما میتونستم انجام بدم

نمیخوام خدای نکرده ارزش معنوی کاری رو که انجام دادید خراب کنم اما اگه شماره کارت هم بذاری خوشحال میشیم هم من و هم دوستان بتونیم کمکی هر چند ناقابل کنیم.
                              همیشه پیروز ، سربلند و پرانرژی در راه موفقیت گام برداری

نظر

• سلام مجدد سهیل جان.

دیتابیس ِ اینگلیسی-انگلیسیت مال ِ کدوم مرجع هست ؟ آکسفرد ؟ لانگمن ؟ وبستر ؟

من روز به روز داره علاقه م به برنامه ت زیاد میشه. فقط تلفظ ها با تاخیر خیلی زیاد صورت میگیره ، دو الی سه ثانیه. این به دلیل این نیست که تلفظها درون ِ فایل زیپ هستند ؟ راهی نداره همون موقع تلفظ کنه ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X