اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اینبار iQuran HD و iQuran III به صورت کاملا فارسی و پک شده

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط viano نمایش پست ها
    سلام
    اقا من از ورژن اصلی و کرک نشده استغاده میکنم
    این فایل صوتی بست اول رو دانلود کردم همون که چنتا قاری با هم بود
    کامبیوتر و ایفون باکس تبلت رو نمیشناسه
    از طریق وایفای ریختم تو ای فایل
    حالا یک ما خودم می دوست ریختم تو اون فولدر اما iquran اصلا نمیگیرش
    کجا باید بریزمش؟
    ببین دوست عزیزم اگه فقط میخوای فایلهای صوتی رو بریزی و جیلبریک هم نکردی و از نسخه اصلی استفاده میکنی خیلی راحت بدون نیاز به آیفان باکس یا نرم افزارای دیگه با آیتونز این کار رو انجام بده .
    دستگاهت رو به آیتونز وصل کن دستگاهت رو انتخاب کن وارد منوی apps شو
    لیست رو بکش تا پایین تا نرم افزار آی قرآن ظاهر بشه ( دقت کن که لیست کلی رو بکش پایین نه لیست نرم افزارای نصب شده رو )
    حالا فایلهایی که دانلود کردی رو از حالت فشرده خارج کن ( اینجا هم دقت داشته باش که در نهایت فقط یک فایل با پسوند db خواهی داشت )
    این فایل رو توی قسمت آیقرآن توی آیتونز بنداز .
    بعد از تموم شدن کپی دستگاهت رو قطع کن و از قرائت های زیبا لذت ببر.

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed.ghafari نمایش پست ها
      دوست عزیز هماهنگی های لازم برای قرار گیری این ترجمه در نسخه اصلی در حال انجامه اگه مذاکرات به جایی برسه انشاالله ترجمه رو تو آپدیت های بعدی خواهیم داشت.
      توی این پست گفته بودی که داری مذاکراتی با سازندش انجام میدی تا ترجمه در نسخه اصلی اضافه بشه، مذاکرات به جایی و نتیجه ای نرسید ؟!

نظر

ورژن جدید آمادست. در حال آپلود صوت ها به صورت کامل هستم دو یا سه روز دیگه انشاالله آماده ی دریافته .
        موفق باشید.
        دست گلت درد نکنه واقعا داری می ترکونی
        بابت قرار دادن صوت های جدید که بدون وقفه هستن و خیلی بهتر از قبلی ها هستن خیلی ممنون ، واقعا لطف کردی، می دونم حجمشون خیلی زیاده ولی خدا خیرت بده
        بازم ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط tarfand128 نمایش پست ها
          توی این پست گفته بودی که داری مذاکراتی با سازندش انجام میدی تا ترجمه در نسخه اصلی اضافه بشه، مذاکرات به جایی و نتیجه ای نرسید ؟!
          از اونجایی که اپل رسما ایران رو از کشورهای سرویس گیرنده ی خودش نمیدونه شرکت سازنده ی آی قرآن هم اصراری به اضافه کردن زبان فارسی نداره.پس فعلا این اتفاق نخواهد افتاد. ولی من همچنان با شرکت سازنده در ارتباطم.

نظر

• سلام
            آقا خیلی وقته 2-3 روز شده ها:d

نوشته اصلی توسط hamed.ghafari نمایش پست ها
            ورژن جدید آمادست. در حال آپلود صوت ها به صورت کامل هستم دو یا سه روز دیگه انشاالله آماده ی دریافته .
            موفق باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط farshad6730 نمایش پست ها
              سلام
              آقا خیلی وقته 2-3 روز شده ها:d
              درست میفرمایید
              هیچ جای نگرانی نیست. به محض آپلود شدن فایل ها در خدمتتون خواهم بود .یک مشکل کوچیک با سرور آپلود داشتم که خدا رو شکر حل شد. در حال اتمامه.
              ویرایش توسط hamed.ghafari : https://i-phone.ir/forums/member/47774-hamed-ghafari در ساعت 07-06-2012, 10:19 PM

نظر

• پست اول با ورژن جدید به همراه تمام قرائت ها آپدیت شد.

نظر

• با توجه به حجم بالای فایل قرائت و اینکه بسیاری از افراد نیاز به قرائت تمامی قاریان را ندارند
                  در صورت امکان لینک دانلود قرائت شیخ مشاری العفاسی را به صورت جداگانه قرار دهید
                  تا کاربران که فضای زیاد بر روی گوشی خود ندارند هم بتوانند از این قرائت زیبا بهره مند شوند

نظر

• نوشته اصلی توسط mamlux نمایش پست ها
                    با توجه به حجم بالای فایل قرائت و اینکه بسیاری از افراد نیاز به قرائت تمامی قاریان را ندارند
                    در صورت امکان لینک دانلود قرائت شیخ مشاری العفاسی را به صورت جداگانه قرار دهید
                    تا کاربران که فضای زیاد بر روی گوشی خود ندارند هم بتوانند از این قرائت زیبا بهره مند شوند
                    دوست گرامی فعلا امکان این کار وجود نداره چون کاربر دیگری هم قاری دیگری رو در خواست میکنه و کاربر سوم یک قاریه دیگه در این صورت ما باید تک تک قاریها رو هم قرار بدیم.و این مساله به اینجا ختم نمیشه و چون امکان اضافه شدن اصوات یک قاری به دیتا بیس یک قاریه دیگر وجود نداره ممکنه یک کاربر درخواست کنه که مثلا فلان قاری و فلان قاری رو همزمان میخواد و بقیش رو نمیخواد و این مساله همچنان ادامه خواهد داشت و یک بی نظمی ایجاد خواهد کرد.فعلا از انجام درخواست شما معذورم و شما میتونید قرائت قاری دلخواهتون رو به سادگی از طریق خود اپلیکیشن دریافت کنید و برای مصارف آیندتون فایلش رو نگه دارید. مطمعنا چون فقط یک قاری هست زمان زیادی نخواهد برد.
                    با تشکر

نظر

• دوستان ميگم استفاده ازكركش مشكل شرعي نداره؟ نويسنده هاي برنامه كه بندگان خدا همه مسلمونن
                      به نظرتون راضين استفاده كنيم يا نه؟
                      واسه ثواب قرآن، اون دنيا بهمون نگن كه چرا حق مردمو خوردي
                      اگه واستون مقدوره موضوع رو با شركتش در ميون بزاريد و جوابشونو اينجا منتشر كنيد تا خداي ناكرده مديون نشيم

ممنون!

نظر

• نوشته اصلی توسط sina.mob نمایش پست ها
                        دوستان ميگم استفاده ازكركش مشكل شرعي نداره؟ نويسنده هاي برنامه كه بندگان خدا همه مسلمونن
                        به نظرتون راضين استفاده كنيم يا نه؟
                        واسه ثواب قرآن، اون دنيا بهمون نگن كه چرا حق مردمو خوردي
                        اگه واستون مقدوره موضوع رو با شركتش در ميون بزاريد و جوابشونو اينجا منتشر كنيد تا خداي ناكرده مديون نشيم

ممنون!
                        دوست عزیز این موضوعات قبلا مطرح شده . و خودتون هم میدونید که اصلا بحث کردن در این مورد فقط اسپم پراکنی هستش.
                        مطمعنا هیچ شرکتی حاضر نیست نرم افزارشو کرک کنند.بنده به شخصه شدیدا به همه اعضای انجمن توصیه میکنم که نه تنها آی قرآن بلکه تمام اپلیکیشن ها رو به صورت اصلی تهیه و استفاده کنند. و اصلا به همین خاطر فایل فارسی ساز رو درست کردم.
                        فایل کرک شده بنا به درخواست عده زیادی از دوستان و برای اون دسته از عزیزانی که واقعا توان خرید این اپلیکیشن رو ندارند قرار گرفته.
                        ممنون میشم دوباره این بحث رو مطرح نکنید.

نظر

• یه سوال :
                          من هنوز دانلود نکردم ، میگم چرا حجم نرم افزار اینقدر نسبت به نسخه های قبلی کم شده ؟ چیزی ازش کم کردن یا اینکه خودشون تونستن حجمش رو پایین بیارن !
                          یه سوال دیگه در مورد خریدنش هست :
                          اگه ما این نرم افزار رو بخریم و این نرم افزار ورژنش عوض بشه و یه ورژن جدید بیاد به صورت رایگان اجازه update می ده یا باید در صورت تمایل ورژن جدید رو دوباره بخریم ؟!

نظر

اگه ما این نرم افزار رو بخریم و این نرم افزار ورژنش عوض بشه و یه ورژن جدید بیاد به صورت رایگان اجازه update می ده یا باید در صورت تمایل ورژن جدید رو دوباره بخریم ؟!
                            اگه بخرين آپديتا مجاني مياد واستون

------------------------------------------
                            خودمم يه سوال ديگه داشتم:
                            توي برنامه اي مثل alquran توي پوشه برنامه كه با ifunbox ميري هر قاري يه پوشه به اسم خودش داره و فايلاي mp3 اون با اسم هاي 001 تا 114 هستن
                            حالا تو اين برنامه هم همينجوريه؟ يعني هر قاري پوشه خودشو داره؟ يني اگه فايلاي شما رو ور دارم، ميتونم فقط پوشه قاري مورد علاقمو پيست كنم؟

ممنون!

نظر

دوست گرامی فعلا امکان این کار وجود نداره چون کاربر دیگری هم قاری دیگری رو در خواست میکنه و کاربر سوم یک قاریه دیگه در این صورت ما باید تک تک قاریها رو هم قرار بدیم.و این مساله به اینجا ختم نمیشه و چون امکان اضافه شدن اصوات یک قاری به دیتا بیس یک قاریه دیگر وجود نداره ممکنه یک کاربر درخواست کنه که مثلا فلان قاری و فلان قاری رو همزمان میخواد و بقیش رو نمیخواد و این مساله همچنان ادامه خواهد داشت و یک بی نظمی ایجاد خواهد کرد.فعلا از انجام درخواست شما معذورم و شما میتونید قرائت قاری دلخواهتون رو به سادگی از طریق خود اپلیکیشن دریافت کنید و برای مصارف آیندتون فایلش رو نگه دارید. مطمعنا چون فقط یک قاری هست زمان زیادی نخواهد برد.
                              با تشکر

با تشکر از جواب شما
                              البته من منظورم این نبود که فایل قرائت را خودتان آماده نمایید
                              در صورت امکان لینکی جهت دانلود (حتی غیر مستقیم) جهت دانلود معرفی کنید
                              در جستجو های من اکثر لینک های قرائت قاری مذکور از کار افتاده بودند
                              همچینین جهت دانلود قرائت توسط خود اپلیکشن به چه صورت باید عمل کرد؟

نظر

یه سوال :
                                من هنوز دانلود نکردم ، میگم چرا حجم نرم افزار اینقدر نسبت به نسخه های قبلی کم شده ؟ چیزی ازش کم کردن یا اینکه خودشون تونستن حجمش رو پایین بیارن !
                                در مرود سوال اول باید بگم که خیر هیچ بخشی حذف یا کم نشده . فقط در نسخه های قبلی کد نویسی بهینه نبوده و الکی حجم زیادی رو اشغال میکرده و شرکت سازنده با تجدید نظر در کد اصلی بعضی بخش های تکراری رو حذف و برخی قسمت ها رو فشرده کرده ولی در کل هیچ چیز از اصل نرم افزار حذف یا کم نشده.

در مورد سوال دومتون هم بله اگر نسخه اصلی رو تهیه کنید تا زمانی که این اپلیکیشن از طرف سازندش آپدیت بشه و نسخه های جدید براش بیاد همواره میتونید به صورت رایگان آپدیت ها رو دریافت کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X