اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اینبار iQuran HD و iQuran III به صورت کاملا فارسی و پک شده

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط farshad6730 نمایش پست ها
    اگر لطف کنید و ترجمه سوره ها به فارسی را به صورت جداگانه نیز قرار دهید بسیار ممنون میشم
    دوست عزیز ترجمه ی سوره به زبان فارسی در اصل نرم افزار هست و نیازی به دانلود مجزای اون نیست.اگر شما اصل اپلیکیشن رو دانلود کنید ترجمه ی فارسیه سوره ها رو هم دانلود کردید و فقط کافیه بعد از اجرای اپلیکیشن از منوی مربوطه ترجمه فارسی رو فعال کنید همین.

نظر

برای اطلاع اون دسته از عزیزانی که قول ورژن جدید رو بهشون داده بودم باید عرض کنم که به دلیل اضافه شدن تجوید و قواعد و چند بخش دیگه در ورژن جدید زمان بیشتری برای فارسی سازی این ورژن نیاز هست و چند روزی بیشتر طول خواهد کشید.
      لطفا کمی شکیبا باشید متشکرم.

نظر

فقط اگه لطف کنید و فایل پک شده ورژن جدید را با صدای mishary al afasy قرار دهید که دیگه نیازی به دانلود فایل صوتی نباشه خیلی عالی میشه
        ممنون

نوشته اصلی توسط hamed.ghafari نمایش پست ها
        برای اطلاع اون دسته از عزیزانی که قول ورژن جدید رو بهشون داده بودم باید عرض کنم که به دلیل اضافه شدن تجوید و قواعد و چند بخش دیگه در ورژن جدید زمان بیشتری برای فارسی سازی این ورژن نیاز هست و چند روزی بیشتر طول خواهد کشید.
        لطفا کمی شکیبا باشید متشکرم.

نظر

نوشته اصلی توسط farshad6730 نمایش پست ها
          فقط اگه لطف کنید و فایل پک شده ورژن جدید را با صدای mishary al afasy قرار دهید که دیگه نیازی به دانلود فایل صوتی نباشه خیلی عالی میشه
          ممنون
          شرمنده دوست عزیز امکان پک کردن فایل های صوتی درون فایل اصلی وجود نداره .در صورت امکان فایل صوتی این قاری رو مجزا جایی برای شما آپلود میکنم و لینکش رو قرار میدم.
          در صورت امکان تک تک قاری ها رو سایت آپلود میشه تا هر کی فقط قرایتی که دوس داره دانلود کنه و نیاز به دانلود پک کامل نباشه البته این کار سختی هست و در صورت تامین فضای آپلود انجام خواهد شد.

نظر

حامد جان فارسی سازی نسخه جدید به کجا رسید ؟! اگه بتونی بعد فارسی سازی فایل تمام قاری های این ورژن رو که بدون مکث هستند رو یه جایی آپلود کنی تا دانلود کنیم خیلی عالی میشه.
            ویرایش توسط tarfand128 : https://i-phone.ir/forums/member/67134-tarfand128 در ساعت 27-05-2012, 12:05 AM

نظر

سلام دوسته عزیز خسته نباشی و دستت درد نکنه .

میگم چرا تو این فارسی سازه شما عکسه ایران رو گذاشتی بعد نوشتی سعودی عربیا ؟ بابا بزن ایران افتخار داشته باشه .

بازم دستت درد نکنه ولی اونو بنویسی ایرانا . بزار ماله خودمون باشه .

نظر

دوستان صاحب این برنامه کیه؟؟؟
                برنامه iquran 3 که برای آیفونه و آقا حامد فارسیش کرده آیا کرک شده iquran 3 اصلی هستش؟؟؟
                تورو خدا بگید من نصبش نکردم گفتم شاید صاحبش راضی نباشه.....
                آیا این نسخه کرکی هست؟؟؟ یعنی فقط واسه جیلبریکی هاست؟؟؟

آقا حامد شما مارو راهنمایی کنید.........

نظر

نوشته اصلی توسط tarfand128 نمایش پست ها
                  حامد جان فارسی سازی نسخه جدید به کجا رسید ؟! اگه بتونی بعد فارسی سازی فایل تمام قاری های این ورژن رو که بدون مکث هستند رو یه جایی آپلود کنی تا دانلود کنیم خیلی عالی میشه.
                  یه مدت سرم شلوغه در اسرع وقت آمادش میکنم. در مورد قرائت ها هم باید بگم کل قرائت ها الآن و با آخرین آپدیت ها یه چیزی در حدود هفت گیگا بایت میشه هم آپلودش و فضای لازم برای آپلود مشکله و هم دانلودش برای عزیزان انجمن ولی بازم سعی میکنم این کار رو انجام بدم تا دوستان راحت تر باشند.

نظر

نوشته اصلی توسط shippuden نمایش پست ها
                    سلام دوسته عزیز خسته نباشی و دستت درد نکنه .

میگم چرا تو این فارسی سازه شما عکسه ایران رو گذاشتی بعد نوشتی سعودی عربیا ؟ بابا بزن ایران افتخار داشته باشه .

بازم دستت درد نکنه ولی اونو بنویسی ایرانا . بزار ماله خودمون باشه .
                    سلام
                    بله موردی که میفرمایید درسته و اونی که پرچم ایران در اون قسمت نشون داده میشه یه باگ مربوط به نرم افزاره و در واقع اون بخش مربوط به عربستان هست و باید پرچم عربستان نشون داده بشه.

دوستان دقت کنید که بنده حفظ امانت کردم و در اصل نرم افزار هیچ تغییری انجام ندادم و این اجازه رو هم به خودم نمیدم که این کار رو بکنم و نرم افزاری به این قدرت رو با تعصبات خودم تحریف کنم.ما فقط یک اینترفیس فارسی به نرم افزار میدیم و حتی نقطه ای رو از اصل نرم افزار جابجا نمیکنیم .
                    بازم ممنون از دقتتون.

نظر

• نوشته اصلی توسط mamal700 نمایش پست ها
                      دوستان صاحب این برنامه کیه؟؟؟
                      برنامه iquran 3 که برای آیفونه و آقا حامد فارسیش کرده آیا کرک شده iquran 3 اصلی هستش؟؟؟
                      تورو خدا بگید من نصبش نکردم گفتم شاید صاحبش راضی نباشه.....
                      آیا این نسخه کرکی هست؟؟؟ یعنی فقط واسه جیلبریکی هاست؟؟؟

آقا حامد شما مارو راهنمایی کنید.........
                      این نرم افزار ایرانی نیست و برای شرکت سبل الهدایه که فکر کنم یک شرکتی عربی باشه هست.
                      بله اون نرم افزاری که بنده فارسیش کردم کرک شده نسخه ی اصلی هستش.
                      دوست عزیز نسخه ی کرک شده بنا به در خواست زیاد دوستان و برای اون دسته از عزیزانی که واقعا توان خرید نسخه ی اصلی رو ندارند تهیه شده . وگرنه فارسی سازی که ارایه کردم هیچ نیازی به نسخه کرک شده یا اصلا جیلبریک نداره شما میتونید نسخه اصلی نرم افزار رو تهیه کنید و با استفاده از فایل فارسی سازی که در پست اول قرار داده شده و نحوه ی استفاده از اون که باز هم در پست اول موجوده نسخه اصلی تون رو فارسی کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed.ghafari نمایش پست ها
                        یه مدت سرم شلوغه در اسرع وقت آمادش میکنم. در مورد قرائت ها هم باید بگم کل قرائت ها الآن و با آخرین آپدیت ها یه چیزی در حدود هفت گیگا بایت میشه هم آپلودش و فضای لازم برای آپلود مشکله و هم دانلودش برای عزیزان انجمن ولی بازم سعی میکنم این کار رو انجام بدم تا دوستان راحت تر باشند.
                        دست گلت درد نکنه حامد جون
                        اگه تونستی فایل صوت ها رو آپلود بکنی خیلی عالی میشه ، ما بی صبرانه منتظر نتیجه کارت هستیم
                        بازم ممنون

نظر

• دوست عزیز ضمن خسته نباشی انشاالله همیشه در سایه قران سلامت و سالم باشی

نظر

• دوست عزیز خبری از ورژن جدید نشد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط farshad6730 نمایش پست ها
                              دوست عزیز خبری از ورژن جدید نشد؟
                              ورژن جدید آمادست. در حال آپلود صوت ها به صورت کامل هستم دو یا سه روز دیگه انشاالله آماده ی دریافته .
                              موفق باشید.

نظر

• سلام
                                اقا من از ورژن اصلی و کرک نشده استغاده میکنم
                                این فایل صوتی بست اول رو دانلود کردم همون که چنتا قاری با هم بود
                                کامبیوتر و ایفون باکس تبلت رو نمیشناسه
                                از طریق وایفای ریختم تو ای فایل
                                حالا یک ما خودم می دوست ریختم تو اون فولدر اما iquran اصلا نمیگیرش
                                کجا باید بریزمش؟

نظر

صبر کنید ..
                                X