اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهترین Video Player برای آیفون؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

چشم امتحان مي كنم

نظر

نوشته اصلی توسط armin2o2o نمایش پست ها
      قبلا ها تو اندرويد يه برنامه داشتم به نامه mx player. يعني همه كار مي كرد. از فونت و اندازه فونت و تغيير رنگ گرفته تا تمام تغييرات ريز و درشت ديگه. متاسفانه آيفون چنين برنامه اي نداره. يا لااقل من پيدا نكردم
      دقيقا يه برنامه ش كپي هست توي ios با نام nplayer
      نصبش كن بدت اومد هر چي خواستي بگو

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

سلام دوستان .یه راهنمایی میخوام.بین av player و nplayer کدوم بهتره.لطفا توضیح بدین علتش رو مرسی.

نظر

نوشته اصلی توسط ali kuchulu نمایش پست ها
          سلام دوستان .یه راهنمایی میخوام.بین av player و nplayer کدوم بهتره.لطفا توضیح بدین علتش رو مرسی.
          جفتش را دارم و از وقتی nPlayer خرید و نصب کردم رضایت بیشتری دارم. امکانات بیشتری دارد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

از نظر من بهترين پلير ايفون player xtreme هست... اكثر فرمتهاي ويدويي و موسيقي رو ميشناسه ، قابليت واي فاي شيرينگ داره ، قابليت رمز گذاري رو برنامه ، هم از تمامي زير نويسها ساپورت ميكنه و هم اگه زير نويس نداشته باشه خود برنامه زيرنويس فيلم رو متناسب با فيلم دانلود ميكنه ، وقتي اپديت بشه به نسخه پرو قابليت بوست صدا هم بهش اضافه ميشه كه ولوم صدا از حد نرمال بالاتر ميره ... قابليت خروجي به تلوزيونم داره

نظر

Vlc با قابلیت پشتیبانی از هارد بی سیم و شبکه

@shf@

نظر

infuse
                تمام متا دیتاها رو هم برات میاره

نظر

imove بهترين مديا پلير واسه فايل هاي تصويري ميباشد كه خود شركت اپل ارائه داده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                  X