اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهترین Video Player برای آیفون؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

فقط av player
    vlc افتضاحه خیلی با fps ه پایین نمایش میده تازه زیرنویسارم خوب نمایش نمیده

نظر

نوشته اصلی توسط alikoko نمایش پست ها
      فقط av player
      vlc افتضاحه خیلی با fps ه پایین نمایش میده تازه زیرنویسارم خوب نمایش نمیده
      موافقم، تا شما AVPayer رو خرید و نصب نکنید نمیدونید چی هستش. اصلاً قابل مقایسه با VLC و پلیر های دیگه نیستش.

نظر

سلام
        میگم برنامه Mx Player برای apple وجود نداره؟ دوستم آندروید گوشیش، این برنامه روش نصبه، خیلی باحال هستش، هر فورمتی رو هم میخونه!!

نظر

من avplayer را دوست دارم ولی تونستید oplayer را هم تست کنید بد نیست

نظر

من برنامه های oplayer و avplayer رونصب کردم (ipad mini jailbreak) چرابا اینکه گالری ویدئوی خودipad کلیپ هارو شناسایی میکنه ولی وقتی وارد این دو برنامه میشم هیچ کلیپی در لیستش لود نمیشه؟
            من همین مشکل رو با pdf reader هم دارم انگار هیچ اطلاعاتی با این برنا مه ها سینک نمیشه یعنی مث اندروید که مثلا هر چی pdf یا کلیپ داشته باشی با وارد شدن در برنامه ی سازگار بلافاصله تو لیست اون برنامه اضافه میشه نیست
            چیکار باید بکنم؟

نظر

باید بوسیله ایتونز کلیپهای مورد نظر رو ایمپورت کنید _ گالری این برنامه ها با گالری ویدیو خود ای دیوایس فرق میکنه

نظر

با آیتیونزایمپورت کردم دیگه ولیسوال من اینه که من باید برای نمایش ویدئو ها در هر پلیری کلیپ ها رو دوباره تو document همون برنامه کپی کنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط hhhh_200 نمایش پست ها
                  با آیتیونزایمپورت کردم دیگه ولیسوال من اینه که من باید برای نمایش ویدئو ها در هر پلیری کلیپ ها رو دوباره تو document همون برنامه کپی کنم ؟
                  بله.....

نظر

سلام دوستان.نظرات همه شما رو خواندم.من خودم چند نرم افزار پلیر خوب دارم.هیچ کدوم از شما ها هیچ اشاره ای به buzz player و power player نکردید.امتحان کنید به منم بگید.مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط ali kuchulu نمایش پست ها
                      سلام دوستان.نظرات همه شما رو خواندم.من خودم چند نرم افزار پلیر خوب دارم.هیچ کدوم از شما ها هیچ اشاره ای به buzz player و power player نکردید.امتحان کنید به منم بگید.مرسی
                      سرعت توی buzz player کمتر از avplayer هست.
                      دیگه خیلی وقته که av جا افتاده و زیرنویس فارسی هم که پشتیبانی میکنه.شکی درش نیست

نظر

AV Player بهترين پلير هستش

Sent By HERO Using Tapatalk Pro

نظر

چه ايفون چه آيپد بهترين پليير nplayer هستش

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

دوستان من تو آيفون mkv نگاه ميكنم. پس يه پلير مي خوام كه بشه اندازه و فونت زير نويس رو باهاش تغيير داد. مثلا km player تغييرات در زير نويس مي ده ولي mkv ساپورت نمي كنه. در ضمن زير نويس فارسي با فرمت srt هم ساپورت كنه

نظر

قبلا ها تو اندرويد يه برنامه داشتم به نامه mx player. يعني همه كار مي كرد. از فونت و اندازه فونت و تغيير رنگ گرفته تا تمام تغييرات ريز و درشت ديگه. متاسفانه آيفون چنين برنامه اي نداره. يا لااقل من پيدا نكردم

نظر

نوشته اصلی توسط armin2o2o نمایش پست ها
                                قبلا ها تو اندرويد يه برنامه داشتم به نامه mx player. يعني همه كار مي كرد. از فونت و اندازه فونت و تغيير رنگ گرفته تا تمام تغييرات ريز و درشت ديگه. متاسفانه آيفون چنين برنامه اي نداره. يا لااقل من پيدا نكردم
                                برنامه vlc رو دانلود کن رایگان هم هستش خیلی خوبه

نظر

صبر کنید ..
                                X