اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک درخواست برنامه برای مک

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Niiika نمایش پست ها
    ممنون از شما - نه اهل بازی که نیستم ایمک رو برای شرکت میخوام

یه سوال دیگه داشتم ، مثلا برای ایفون یا ایپد من یه اپل ایدی دارم که باهاش از اپ استور برنامه میگیرم ولی برای اینکه برنامه دانلود کنم برییزم روش باید جیلبرک کرده باشم اول
    برای ایمک هم همینطوره؟! یعنی با همون اپل ایدی که دارم میتونم برم مک استور؟!!
    و اینکه برنامه های پولی اونجا رو میتونم کرک شده اش رو دانلود کنم یا که یه چیزی مثل جیلبرک برای اینم هست ؟!
    بله شما با همون اکانت خودتون،میتونید تو مک هم استفاده کنید.
    و برای برنامه های پولی،شما هم میتونید از تو خود همین انجمن دانلود کنید(به صورت کرک) یا از یه سری مجموعه نرم افزاری هایی که برای مک اومده استفاده کنید(iking) و یا از یه سری برنامه هایی که تقریبا این کارا رو میکنه مثل hackstore(من خودم از این استفاده نکردم)

نظر

• سلام
      neooffice 3.3 با کرکش رو می خواستم کسی داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها

نرم افزار idvd اپل این کار رو انجام میده
        ویرایش فیلم رو هم با iMovie میتونی انجام بدی
        پیشفرض رو سیستم هست
        اگر هم حذف کردی چون آیمک داری تو دی وی دی هاش میتونی نصب کنی
        پیدا نکردی از سایت اپل دانلود کن

دوست عزیز بیشتر راجبه این برنامه توضیح میدین ؟ من باهاش کار کردم بیشتر برای درست کردن دی وی دی بود تا ارشیو کردن فیلمهام رو مک. من فیلم زیاد دارم. یه برنامه نیاز دارم برای ارشیو کردن اطلاعاتم

نظر

• نوشته اصلی توسط Niiika نمایش پست ها
          سلام
          من میخوام در روزهای اینده یک ایمک بخرم ولی هیچ اطلاعی درباره نرم افزارهای مک ندارم
          میخواستم بدونم به راحتی میتونم برنامه های مورد نیازم رو دانلود کنم و روش اجرا کنم ؟! مثلا افیس یا فتوشاپ برای ایمک هست؟!
          دوست عزیز اینجا تاپیک درخواست برنامه مک هست
          باید در قسمت سوالات قبل از خرد این سوال رو بپرسید

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط s.alimousavi نمایش پست ها
          دوست عزیز بیشتر راجبه این برنامه توضیح میدین ؟ من باهاش کار کردم بیشتر برای درست کردن دی وی دی بود تا ارشیو کردن فیلمهام رو مک. من فیلم زیاد دارم. یه برنامه نیاز دارم برای ارشیو کردن اطلاعاتم
          معذرت من imovie رو پیشنهاد دادم فکر میکردم میخواید فیلم رو ویرایش کنید

نظر

• سلام کرک یا کد proxifier v2 رو میخوام

نظر

• دوستان من AutoCad 2012 رو لازم دارم! ممنون میشم لینک بدید!

نظر

• نوشته اصلی توسط Younes 988 نمایش پست ها
                دوستان من AutoCad 2012 رو لازم دارم! ممنون میشم لینک بدید!
                AutoCad 2013 هم عرضه شده.

نظر

• اگه میشه نرم افزاره wiki offline با کرکش رو بزارید ممنون از زحماتتون
                  ویرایش توسط fardinkh90 : https://i-phone.ir/forums/member/47834-fardinkh90 در ساعت 03-10-2012, 01:03 AM

نظر

• hسلام. من مدت هاست به دنبال برنامه ها مهندسي به اسم etabs , safe , abaqus ميگردم واسه مك.اما چيزي پيدا نكردم. ميشه كمك كنيد اگر وجود داره

نظر

• نوشته اصلی توسط Younes 988 نمایش پست ها
                      دوستان من AutoCad 2012 رو لازم دارم! ممنون میشم لینک بدید!
                      دانلود AutoDesk AutoCAD 2013 MacOSX - نرم افزار ترسیم نقشه مهندسی و صنعتی برای مک

نظر

• نوشته اصلی توسط s.alimousavi نمایش پست ها
                        سلامً. یه نرم افزار قوی برای ارشیو کردن فیلم می خوام. مثل ای فوتو. بتونم اسم فیلم و پوستر فیلم و اطلاعات فیلم و ارشیو کنم
                        من با این نرم افزار کار نکردم ولی* عنوانشو دیدم ،گفتم شاید براتون مناسب باشه

دانلود Art Files Pro V2.3.3 MacOSX - نرم افزار حرفه ای دسته بندی و آرشیو کردن فایل های تصویری و فونت برای مک

نظر

• نوشته اصلی توسط gstleica نمایش پست ها
                          درود
                          من برنامه ای برای مشاهده پسوردهای ستاره دار برای سیستم عامل مک میخوام.پسوردم رو فراموش کردم،ولی تو حافظه فایرفاکس بصورت ستاره میاره.
                          لطفا کمک کنید

نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
                          برو تو perefences
                          security
                          saved passwords
                          show password
                          با عرضه معذرت درستش اینه:
                          Safari
                          preferences
                          passwords
                          show password

نظر

• برای دیدن تو مرور گر های دیگه میتوانید از keychen access استفاده کنید
                            در spotlight بنویسید:keychen access

نظر

• سلام

تو مدرسه به ما ++dev c میگن. چه طور می تونم اینو تو مک داشته باشم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط =Sina= نمایش پست ها
                                سلام

تو مدرسه به ما ++dev c میگن. چه طور می تونم اینو تو مک داشته باشم؟
                                باید برنامه Cross-Over را نصب کنید یا Parallels Desktop یا VMWare Fusion یا VirtualBox که برنامه Parallels Desktop راحت هست.

اما من میگم با همون Xcode هم میتونید . من DEVC++ هم کار کردم! فرقی نمیبینم بینش!

مثلا کد زیر را شما توی DEV چطوری مینویسید ؟
                                ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 08-10-2012, 05:40 PM
                                " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                                TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

صبر کنید ..
                                X