اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک درخواست برنامه برای مک

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام من نرم افزار iweb رو میخواستم اگه امکانش هست لینک سالم بهم بدین.
    من پک ilife رو به صورت پیش فرض بر روی مک بوک ایر دارم ولی iweb داخلش نیست.
    حتی تو اپ استور هم چیزی در موردش نیست.
    خیلی کارم گیره این نرم افزاره کمکم کنید.
    امیر\

نظر

• نوشته اصلی توسط CJ2 نمایش پست ها
      سلام من نرم افزار iweb رو میخواستم اگه امکانش هست لینک سالم بهم بدین.
      من پک ilife رو به صورت پیش فرض بر روی مک بوک ایر دارم ولی iweb داخلش نیست.
      حتی تو اپ استور هم چیزی در موردش نیست.
      خیلی کارم گیره این نرم افزاره کمکم کنید.
      امیر\
      باید iLife 11 رو دانلود کنید و نصب کنید تا iDVD و iWeb اضافه بشه.
      البته برنامه های مشابه زیادی وجود داره که کار iWeb رو انجام میدن، مثلا Hype یا Sandvox.
      اگر حرفه ای تر میخواید، Flux هست، اگر هم برای کدنویسی میخواین، Coda هست.
      ویرایش توسط peymayesh : https://i-phone.ir/forums/member/27191-peymayesh در ساعت 08-08-2012, 12:10 PM

نظر

• خیلی تشکر میکنم از پاسختون آیا امکانش هست که این نرم افزار رو به صورت جدا از این پک واسم بزارید؟؟
        چون تازه حدود ۳گیگ آپدیت کردم imove , iphoto . garage band رو.

(یه سوال دیگه هم دارم که ارتباطی با این تاپیک نداره.) چطور میتونم کیبورد فارسی در مک رو به صورت استاندارد در بیارم؟؟؟ یعنی حروف و،ر،ز،د،ذ در جای صحیحشون باشند نه در جای هم دیگه.
        امیر\

نظر

(یه سوال دیگه هم دارم که ارتباطی با این تاپیک نداره.) چطور میتونم کیبورد فارسی در مک رو به صورت استاندارد در بیارم؟؟؟ یعنی حروف و،ر،ز،د،ذ در جای صحیحشون باشند نه در جای هم دیگه.
          امیر\
          تنظیماتتون به این حالت باشه درست میشه :

نظر

خیلی تشکر میکنم از پاسختون آیا امکانش هست که این نرم افزار رو به صورت جدا از این پک واسم بزارید؟؟
            چون تازه حدود ۳گیگ آپدیت کردم imove , iphoto . garage band رو.

امیر\
            در مورد iWeb باید بگم که خیر، متاسفانه چون بصورت Installation هست و همه در یک پکیج قرار دارن، نمیشه جداش کرد. در ضمن، iWeb برنامه محدودی هست و ممکنه اذییتون کنه. من توصیه میکنم از برنامه های دیگه استفاده کنید.

در مورد کیبورد فارسی هم، همونطور که Nav!D عزیز اشاره کردند، باید کیبورد ISIRI رو اضافه کنید. متاسفانه چون عموم ایرانی ها و فارسی زبانان از ویندوز استفاده میکنن، تا بحال از کیبورد استاندارد فارسی استفاده نکرده اند.
            اما خوشبختانه کیبورد استاندارد در ویندوز ۸ بصورت پیش فرض اضافه شده.
            بالاخره باید شیوه قدیمی اصلاح بشه و با شیوه استاندارد جایگزین بشه، پس نگران تغییرات نباشید، چون بزودی فراگیر میشه. برای استاندارد کردن کیبورد ویندوز های قدیمی میتونید از اینجا استفاده کنید:

نظر

• از دوستان کسی برنامه ی qsmile رو نداره آپلود کنه بیزحمت ؟ کلا پیداش نکردم !

نظر

• نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
                از دوستان کسی برنامه ی qsmile رو نداره آپلود کنه بیزحمت ؟ کلا پیداش نکردم !
                نوید جان، کلا برنامه ای با این نام یافت نشد! مطمئنی اسمش درسته؟

نظر

• نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
                  نوید جان، کلا برنامه ای با این نام یافت نشد! مطمئنی اسمش درسته؟
                  آره یه برنامه ی ایرانیه که سه سال پیش استفاده می کردم ولی هرچی میگردم پیداش نمیکنم . قبلا از فروم پی سی ورلد دانلود کرده بودم ولی دیگه پیداش نمیکنم.

برنامه ایه برای اسمایل گذاشتن... با یه شرتکات ساده از کیبرد نمایش داده میشه و با کلیک روی شکلک لینک اسمایل همراه با تگ [img] وارد متن میشد . اسمایل هارو هم به صورت دستی میشد کم و زیاد کرد .
                  کلا خیلی عالیه برنامه ش . فقط پیداش نمی کنم متاسفانه .

نظر

• سلام کسی برنامه MoneyWiz برای مک نداره البته برای mountain Lion می خوام
                    خیلی ضروریه برام !

نظر

• MoneyWiz 1.3.5

نظر

• نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
                        MoneyWiz 1.3.5

داداش دستت درد نکنه اما باز نکرد !

نظر

• نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
                          آره یه برنامه ی ایرانیه که سه سال پیش استفاده می کردم ولی هرچی میگردم پیداش نمیکنم . قبلا از فروم پی سی ورلد دانلود کرده بودم ولی دیگه پیداش نمیکنم.
                          برنامه ایه برای اسمایل گذاشتن... با یه شرتکات ساده از کیبرد نمایش داده میشه و با کلیک روی شکلک لینک اسمایل همراه با تگ [img] وارد متن میشد . اسمایل هارو هم به صورت دستی میشد کم و زیاد کرد .
                          کلا خیلی عالیه برنامه ش . فقط پیداش نمی کنم متاسفانه .
                          اینو پیدا ردم، کرک نداره ولی Lite داره:

Lite:

نوشته اصلی توسط i.rainy نمایش پست ها
                          داداش دستت درد نکنه اما باز نکرد !
                          انگار مشکل داره، همین چند ساعت پیش آپلود شده. میگردم لینکای دیگه پیدا میکنم براتون.

بفرمایید:

ویرایش توسط peymayesh : https://i-phone.ir/forums/member/27191-peymayesh در ساعت 10-08-2012, 03:32 PM

نظر

• دوستان کسی این برنامه رو داره . با کرکش

Wondershare AllMyTube for Mac

نظر

• نوشته اصلی توسط AVA007 نمایش پست ها
                              دوستان کسی این برنامه رو داره . با کرکش

Wondershare AllMyTube for Mac
                              Wondershare AllMyTube 2.4.3

نظر

• سلام

من جدیدا دارم با مک فارسی تایپ می*کنم....و اینکه جای حروف د، ذ، ر، ز جا به جا هستن واقعاً اذیت کنندس...
                                قبلا تو انجمن خونده بودم که یه نرم*افزاری برای حل این مشکل وجود داره، که میتونه جای کاراکتر هارو عوض کنه اما الان هرچی* می*گردم پیداش نمیکنم
                                اگه دوستان کمک کنن ممنون میشم

نظر

صبر کنید ..
                                X