اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مصرف باطری مک بوک پرو ، در حالت خاموش

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ممنون میشم راهنمایی کنید که چیکار کنیم که برنامه ها در حالت خاموش باطری مصرف نکنه

نظر

نوشته اصلی توسط somayeh67 نمایش پست ها
      میشه حالا که در این جا به باطری *پرداختید
      تمام نکات لازم رو درباره ی باطری رو بگید
      چه موقع تو شارژ باشه؟؟ آیا این که فقط تو شارژ باشه مسئله ای داره و ..... کلی سوال دیگه؟؟؟؟؟
      معمولا وقتی باطری به ۲۰ درصد یا کمتر رسید شارژ کنید و بطور دائم لپ تاپ یا هر وسیله دیگه ای رو برق وصل نکنید
      هر زمان که نیاز بود

نوشته اصلی توسط Special نمایش پست ها
      ممنون میشم راهنمایی کنید که چیکار کنیم که برنامه ها در حالت خاموش باطری مصرف نکنه
      مصرف بسیار کم هست ! اون هم قبلا گفتم برای قابلیت resume در مک هست که تمامی برنامه های باز شده و هر چیز رو در حالت خاموش هم حفظ می کنه که پس از ریستارت مجدید دوباره براتون باز کنه
      البته میشه هنگام خاموش کردن این حالت رو غیر فعال کرد ولی فکر کنم بخاطر حفظ اون فضای خاص همچنان یکی دو درصد از شارژ کم بشه
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

با سلام و تشکر از روزبه عزیز ، من حتی سیستم عامل و از اول ریختم 10.6.6 و چیزی و هم دستکاری نکردم ولی با این حال باز کم میکنه الانم اومدم رو ۱۰.۶.۸ اخه اینجوری نمیشه که هر دفعه ۱ درصد کم بشه تا ۹۵ برسه بعد بره برای شارژ ، برای همه پس چرا اینجوری نیست ؟
        ممنون 

نظر

نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
          با سلام و تشکر از روزبه عزیز ، من حتی سیستم عامل و از اول ریختم 10.6.6 و چیزی و هم دستکاری نکردم ولی با این حال باز کم میکنه الانم اومدم رو ۱۰.۶.۸ اخه اینجوری نمیشه که هر دفعه ۱ درصد کم بشه تا ۹۵ برسه بعد بره برای شارژ ، برای همه پس چرا اینجوری نیست ؟
          ممنون 
          من دقیقا منظور شما رو متوجه نشدم . فقط این رو فهیدم که در هنگام خاموش بودن ۱ درصد از شارژ کم میشه
          ببینید مک همیشه بخشی از اتفاقات مثل برنامه های باز شده یا مثلا متن های کپی شده رو درون خودش ذخیره می کنه که حتی بعد از روشن شدن مجدد از اونا استفاده بشه
          احتمال داره این پروسه اون یک درصد رو کم کنه
          i-phone.ir
          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

فکر نمی کنم این مشکل مهمی باشه مال من هم همینجوری ربطی به خاموش روشن بودن نداره
            همیشه وقتی باطریم ۱۰۰ درصد میشه از شارژم دونه دونه کم میشه بعد از یه مدت استفاده .

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
              من دقیقا منظور شما رو متوجه نشدم . فقط این رو فهیدم که در هنگام خاموش بودن ۱ درصد از شارژ کم میشه
              ببینید مک همیشه بخشی از اتفاقات مثل برنامه های باز شده یا مثلا متن های کپی شده رو درون خودش ذخیره می کنه که حتی بعد از روشن شدن مجدد از اونا استفاده بشه
              احتمال داره این پروسه اون یک درصد رو کم کنه
              شما منظور من و درست متوجه شدین ، من در ادامه اشاره کردم که حتی برای رفع این مشکل من مجدد سیستم عامل نصب کردم با ورژن ۱۰.۶.۶ ولی چیزی عوض نشد امشب هم به ۱۰.۶.۸ اپدیت کردم
              نکته : اگر ۲-۳ ساعت خاموش بشه تفاقی نمیوفته ولی شب تا صبح ۱ درصد کم میکنه .تا به ۹۵ درصد برسه که میشه ۵ بار استفاده کردن بعد که بشه ۹۴ سیستم میره برای شارژ اینجوری که خوب نیست cycles زود زود میره بالا
              ویرایش توسط soshiance : https://i-phone.ir/forums/member/370-soshiance در ساعت 08-09-2011, 02:13 AM

نظر

دوست عزیز شما به شدت وسواس به خرج میدهید d:
                مشکل اصلی شما کم کردنه شارژه درسته؟
                این به خاطره اینه که اپل یکم درست فکر کرده نمیاد واسه ۱ درصد مدار شارژ رو فعال رو فعال کنه پدر باتری رو در بیاره که برسه به ۱۰۰
                اپل همیشه یه چند درصدی رو نگه میداره و کامل شارژ نمیکنه چون شارژ ۱۰۰ یک سری مشکلات داره
                مشکل دوم شما که من فکر میکنم براتون مهم تره اینه که سایکل نخوره
                نه دوست عزیز ۵ درصد سایکل حساب نمیشه هر وقت باتری لیتیوم بیش از ۵۰ درصد شارژ بشه یک سایکل حساب میشه مثلا از ۲۰ تا ۷۰ یا ۴۰ تا ۹۰
                پس هیچ نگران نباشید
                نه لپ تاپ مشکلی داره نه باتریش
                اون ۱ در صدی هم که کم میشه به خاطره حالت ریزیوم مک هستش که اصلا ۱ درصد در طول شب مهم نیست

نظر

صبر کنید ..
                X