اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مصرف باطری مک بوک پرو ، در حالت خاموش

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مصرف باطری مک بوک پرو ، در حالت خاموش

باسلام من mcbook pro mc721 رو 10 روزه گرفتم که یه بار هم کالیبره کردمش (طبق گفته خود سایت اپل برای بار اول کالیبره کنید) از اون موقع به بعد موقع استفاده همیشه هم به برق وصل بوده حالا مشکل اینجاست که همیشه که روشن میکنم 1 درصد از باطریم کم شده الانم به 96 رسیده دیشب که خاموش کردم از برق هم نکشیدم تا الان که روشن کردمش دیدم از 97 شده 96 پس یعنی اگرم خاموش تو برق باشه باز باطری مصرف میکنه .
    کسی این مشکل و داره ؟ چیکار کنم اینطوری نباشه ؟

اگه چراغ شارژ سبز باشه یعنی از باطری استفاده نمی کنه و اگه نارنجی باشه یعنی داره شارژ مکنه !!!
    دوست عزیز اگه مثلا باطریت کامل شارژ شده باشه 100 درصد بعد از برق در بیاری یه ذره کار کنی بشه 97 درصد بعد دوباره بزنی به برق رو همون 97 درصد می مونه دیگه بیشتر نمیشه ( مال منم همین جوریه ) باید از باطری استفاده کنی تا بشه 40 50 درصد یا کامل خالی کنی تا مثل قبل بشه !!
    یه نکته دیگه هم اینه که تا 100 درصد نشده از شارژ در نیار ...

نظر

ممنون ولی ظاهرا شما متوجه منظور بنده نشدین مطالب بالا رو بنده کاملا میدونم مشکل اینجاس که بعد از هر بار روشن کردن دستگاه 1 درصد از مقدار شارژ باطری کم میشه با اینکه دستگاه کامل تو برقه (قبل از روشن کردن ) یه بار هم امتحان کردم قبل از روشن کردن دستکاه تو برق بود که یه درصد کم کرد نسبت به قبل وبعد از خاموش کردن هم تو شارژ موند تا فرداش که روشن کردم دیدم باز 1 درصد دیگه کم کرده .
      100
      99
      98
      97
      و حالا هم 96

نظر

شما امتحان کردی ببینی وقتی تو شارژ نیست خاموش می کنی هم همین اتفاق می افته ؟!

نظر

اره اولش همینطوری بود که فقط وقتی میخواستم روشن کنم تو برق میزدم 5 دقیقه بعد هم که خاموش کردم برق شو جدا میکردم
          دیدم که اینجوری نمیشه دائم تو برق هم امتحان کردم دیدم بازم کم کرد

نظر

حالا نمی دونم این مشکل هست یا نه ولی منم که چند روز تو برق می زنم دقیقا همین مشکل برام پیش میاد
            شاید طبیعی باشه و اولش که می خواد روشن بشه از باطری استفاده می کنه

کسی نظری داره بده ممنون می شیم

نظر

نه من این مشکل ندارم،چون لب تاب زیاد جا به جا نمیکنم بیشتر وفت ها تو شارژ و اصلا این مشکل نداشتم
              گاهی اوقات شارژ رکه به لب تاب وصل قطع میشه.تا حالا برای من این مشکل پیش اومده که به شارژ هست ولی چراغ روی شارژر کم رنگ.یعنی شارژ نمیکنه و از باتری استفاده میکنه.البته این مشکل چند ماه یه بار اتفاق می افته .شاید برای شما هم این مشکل باشه
              ویرایش توسط amirnaragh : https://i-phone.ir/forums/member/31546-amirnaragh در ساعت 09-08-2011, 04:44 PM

نظر

من تا حالا جابه جاش نکردم و همیشه خونه بوده و چراغ شارژ هم سبز پر رنگ هست با اینکه به برق وصله نمیدونم چرا مصرف میکنه جالب اینه که هر دفعه فقط 1 درصد کم میکنه .
                دوستان وقتی از دستگاه استفاده نمیکنن برق و ازش جدا میکنن یا همیشه تو برق هست حتی وقتی که خاموشه؟

نظر

من از برق جدا نمیکنم.حتی وقتی خاموشه و هیچ وقت هم درصد کم نشده.شما نمیخواد نگران باشی باتری مک بوک تا ۹۵ ٪شارژ و به باتری صدمه نمیزنه

نظر

دوست عزیز شما داری وسواس بیش از حد به خرج میدی کاربرای مک که نباید اینطور باشند !!!

نظر

دوست عزیز میخوام بدونم مشکل از کجاست اپل دیکه نباید همچین مشکل هایی داشته باشه .من یه toshiba هم دارم الان 4 یا 5 ساله بیچاره باطریش تا الان از این بازیا در نیاورده
                      تا 95 درصد به قول بچه ها مشکلی نیست شما فکر بعد از 95 درصد باش (94-93..)که میره هر دفعه برای شارژ

نظر

کسی نظری نداره ؟الاان شده ۹۵ یعنی سری بعد که روشن میکنم میشه ۹۴ دستگاه میره شارژ کنه احتمالا .

نظر

من هی میرسم به 95 یعد میره شارژ میکنه بقیه هم همچین مشکلی دارن ؟

نظر

شما نباید همیشه تو برق بزارید
                            اون ۱ درصد احتمالا میزان شارژی هست که برای ذخیره برنامه مصرف می کنه و احتمالا از باطری میگیره
                            مثلا در لایون می تونید تنظیم کنید برنامه ها بعد از روشن کردن مجدد مثل زمان خاموش کردن باز بمونند که این عمل احتمالا اون ۱ درصد رو استفاده می کنه
                            i-phone.ir
                            The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

میشه حالا که در این جا به باطری *پرداختید
                              تمام نکات لازم رو درباره ی باطری رو بگید
                              چه موقع تو شارژ باشه؟؟ آیا این که فقط تو شارژ باشه مسئله ای داره و ..... کلی سوال دیگه؟؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                              X