اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود hazard 10.6.6i جدیدترین نسخه هکینتاش

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط danial_021 نمایش پست ها
    ahci یک برنامه رابط کنترلر sata است. اگر شما در قسمت تنظیمات بايوس گزينه "sata ahci mode" را به ahci تنظیم کنید اين قابليت فعال مي شود که واسه بوت شدن بهش احتیاج دارید .
    قوی ترین سیستم ها هم ممکن نتونن از 100% کارایی mac استفاده کنن چرا که سخت افزار و نرم افزار اپل فقط برای هم طراحی میشن و این دقیقا به این دلیل است که افت کیفیت در کارایی پیش نیاد.
    من خودم واسه تست نصب کردم که ببینم کار باهاش چجوریه چون می خواستم مک بوک بگیرم.
    شما واسه کارای سبک فکر نکنم مشکلی داشته باشی به هر حال اگر قرار به نصب شدن باشه رم رو حتما باید افزایش بدید.
    در ضمن مک پارتیشن مورد نظر شما رو با فرمت hfs فرمت می کنه واسه نصب. کوچکترین اشتباه تو مرحله پارتیشن بندی و erase فاتحه تمام اطلاعات هارد رو می خونه . به هر حال شما با همین هارد هم می تونین نصب کنین اگرچه همه استفاده از یک هارد دیگه رو توصیه می کنن.
    تو بایوسم همچین چیزی ندیدم ahci
    ا پس یکی از دریائامو به اون صورت فرمت میکنه؟ به بقیه که کاری نداره ؟
    راستی یه برنامه هست دوتا ویندوز هم زمان با این سخت افزار من نمیشه نه :d؟
    دانلود کردم سیستم عاملو دلم میخواد نصب کنم اما میترسم:d

نظر

نوشته اصلی توسط Mehrdad092000 نمایش پست ها
      تو بایوسم همچین چیزی ندیدم ahci
      ا پس یکی از دریائامو به اون صورت فرمت میکنه؟ به بقیه که کاری نداره ؟
      راستی یه برنامه هست دوتا ویندوز هم زمان با این سخت افزار من نمیشه نه :d؟
      دانلود کردم سیستم عاملو دلم میخواد نصب کنم اما میترسم:d
      دوست عزیز باید یکی از درایو هاتون رو به مک اختصاص بدید و احتمالا بعد از نصب باید ویندوزتون رو Repair کنید(آموزش ها در فروم موجود هستند)

درمورد AHCI باید بگم که اگه همچین گزینه ای ندارید باید مکو بیخیال بشید ولی 100% دارید
      (مدل دقیق مادربوردتون را توی پست بعدی قرار بدید)

AHCI تو گزینه ایه که جلوش نوشته شده IDE
      موفق باشید!!!

نظر

نوشته اصلی توسط Mamad-Mac نمایش پست ها
        دوست عزیز باید یکی از درایو هاتون رو به مک اختصاص بدید و احتمالا بعد از نصب باید ویندوزتون رو Repair کنید(آموزش ها در فروم موجود هستند)

درمورد AHCI باید بگم که اگه همچین گزینه ای ندارید باید مکو بیخیال بشید ولی 100% دارید
        (مدل دقیق مادربوردتون را توی پست بعدی قرار بدید)

AHCI تو گزینه ایه که جلوش نوشته شده IDE
        موفق باشید!!!
        یعنی یه درایو بدم به مک دیگه ویندوز نمیتونه اونو بخونه ؟اخه فرمتش عجیب بود یا بلعکس مک نمیتونه فایل های ویندوزمو بخونه؟
        Motherboard Name Intel Avalon D915GAV
        هرجا از اطلاعات میخواید بگید بگم
        ممنون

نظر

سلام
          نسخه آخر رو از كجا ميشه دانلود كرد البته براي ويرچوال ماشين
          لينك هاي hotfile مي خوام تمام لينك هاي اين سرور كار نمي كنه
          ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط Mehrdad092000 نمایش پست ها
            یعنی یه درایو بدم به مک دیگه ویندوز نمیتونه اونو بخونه ؟اخه فرمتش عجیب بود یا بلعکس مک نمیتونه فایل های ویندوزمو بخونه؟
            Motherboard Name Intel Avalon D915GAV
            هرجا از اطلاعات میخواید بگید بگم
            ممنون
            دوست عزیز شما میتوانید پارتیشن های مک را توی ویندوز ببینید و پارتیشن های ویندوزو توی مک و همچنین میتوانید اطلاعات پارتیشن ها را هم ویرایش کنید و برای این میتوانید کار از نرم اهزار های زیر استفاده کنید: (درضمن مک میتواند پارتیشن های ویندوز را ببیند ولی به صورت Read only هستند ولی ویندوز حتی پارتیشن مک را نشان هم نمی دهد)

نرم افزار خواندن و نوشتن روی پارتیشن ویندوز در مک : NTFS-3g
            لینک دانلود : NTFS-3G at Tuxera

نرم افزار دیدن پارتیشن مک (خواندن و نوشتن) در ویندوز : MacDrive for Windows
            لینک دانلود : Hotfile.com: One click file hosting: Mediafour.MacDrive.v8.0.5.31.Incl.Keymaker-CORE.rar

و درضمن AHCI یادتون نره!!!
            موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط mamad-mac نمایش پست ها
              دوست عزیز شما میتوانید پارتیشن های مک را توی ویندوز ببینید و پارتیشن های ویندوزو توی مک و همچنین میتوانید اطلاعات پارتیشن ها را هم ویرایش کنید و برای این میتوانید کار از نرم اهزار های زیر استفاده کنید: (درضمن مک میتواند پارتیشن های ویندوز را ببیند ولی به صورت read only هستند ولی ویندوز حتی پارتیشن مک را نشان هم نمی دهد)

نرم افزار خواندن و نوشتن روی پارتیشن ویندوز در مک : Ntfs-3g
              لینک دانلود : ntfs-3g at tuxera

نرم افزار دیدن پارتیشن مک (خواندن و نوشتن) در ویندوز : Macdrive for windows
              لینک دانلود : hotfile.com: One click file hosting: Mediafour.macdrive.v8.0.5.31.incl.keymaker-core.rar

و درضمن ahci یادتون نره!!!
              موفق باشید
              ممنون برم ببینم چی میشه
              دانلودم کامل شد 9 تا پارتو گرفتم چیزه دیگه هم باید بگیرم ؟
              من فقط از اطلاعاتم میترسم برم ببینم هارد میتونم بگیرم

نظر

دوستان یکی کمک کنه
                من به خوبی روی دستگاهم نصب شد فقط نمی دونم آیا کارت گرافیکم هم به خوبی نصب شده یا نه چون کمی تصویر تار هست! ممنون میشه راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط gonzaless نمایش پست ها
                  دوستان یکی کمک کنه
                  من به خوبی روی دستگاهم نصب شد فقط نمی دونم آیا کارت گرافیکم هم به خوبی نصب شده یا نه چون کمی تصویر تار هست! ممنون میشه راهنمایی کنید
                  دوست عزیز به ادرس زیر برو:
                  system prefence>desktop
                  بعد ببین چند تا رزولوشن هست؟
                  اگه یدونه بود یعنی تشناخته ولی اگه زیاد بود(بیشتر از یدونه)سعنی شناته.

نظر

نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها
                    دوست عزیز به ادرس زیر برو:
                    system prefence>desktop
                    بعد ببین چند تا رزولوشن هست؟
                    اگه یدونه بود یعنی تشناخته ولی اگه زیاد بود(بیشتر از یدونه)سعنی شناته.
                    ممنون از جوابتون
                    یدونه بود
                    چکار کنم نصب شه gforce 8400 دارم

نظر

ممنون از جوابتون
                      یدونه بود
                      چکار کنم نصب شه gforce 8400 دارم
                      برنامه efistudio رو دانلود و نصب کن.
                      بعد از اجرا کارت گرافیکتون رو انتخاب کنید و به فایل بوت اضافه کنید.
                      کار باهاش اسانه.
                      اگه مشکلی بود بگو
                      ویرایش توسط Arianismmm : https://i-phone.ir/forums/member/12543-arianismmm در ساعت 23-02-2011, 01:59 PM

نظر

برنامه efistudio رو دانلود و نصب کن.
                        بعد از اجرا کارت گرافیکتون رو انتخاب کنید و به فایل بوت اضافه کنید.
                        کار باهاش اسانه.
                        اگه مشکلی بود بگو
                        ممنون!
                        آقا این برنامه ای که گفتین تو قسمت system preferences بود از اول!* کارت گرافیکم هم پیدا کردنم الان فقط انتخاب کنم و add device کنم؟ بعدم ریبوت؟ گفتین به فایل بوت اضافه کنم منظورتون چیه؟
                        نظر

ممنون!
                          آقا این برنامه ای که گفتین تو قسمت system preferences بود از اول!* کارت گرافیکم هم پیدا کردنم الان فقط انتخاب کنم و add device کنم؟ بعدم ریبوت؟ گفتین به فایل بوت اضافه کنم منظورتون چیه؟
                          روی add device کلیک کنید و یه صفحه باز میشه از اونجا اون پایین یه نوشته هست به اسم save to com.apple.boot در اون فایل سیو کنید.
                          اگه نشد مک رو از اول نصب کنید و گزینه nvenabler رو انتخاب کنید.

نظر

روی add device کلیک کنید و یه صفحه باز میشه از اونجا اون پایین یه نوشته هست به اسم save to com.apple.boot در اون فایل سیو کنید.
                            اگه نشد مک رو از اول نصب کنید و گزینه nvenabler رو انتخاب کنید.
                            هر دو روش رو امتحان کردم اما جواب نداد در روش دوم بعد نصب هازارد بعد ریست و لود شدن آرم اپل صفحه سیاهی میاد و در این حالت میمونه!

نظر

هر دو روش رو امتحان کردم اما جواب نداد در روش دوم بعد نصب هازارد بعد ریست و لود شدن آرم اپل صفحه سیاهی میاد و در این حالت میمونه!
                              دوست عزیز از لینک زیر می توانید ککست (درایور) مربوط گرافیک تون را دانلود کنید و سپس اونو با نرم افزار Kext helper b7 نصب کنید:
                              (برای دانلود ابتدا باید در سایتش عضو شوید)

nVidia GeForce 8400GS + NVEnabler - Downloads - Kexts.com

لینک دانلود نرم افزار Kext helper b7 ر:

http://www.cheetha.net/Kext_Helper/S...elper%20b7.zip
                              ویرایش توسط Mamad-Mac : https://i-phone.ir/forums/member/45215-mamad-mac در ساعت 23-02-2011, 08:11 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Mamad-Mac نمایش پست ها
                                دوست عزیز از لینک زیر می توانید ککست (درایور) مربوط گرافیک تون را دانلود کنید و سپس اونو با نرم افزار Kext helper b7 نصب کنید:
                                (برای دانلود ابتدا باید در سایتش عضو شوید)

nVidia GeForce 8400GS + NVEnabler - Downloads - Kexts.com

لینک دانلود نرم افزار Kext helper b7 ر:

http://www.cheetha.net/Kext_Helper/S...elper%20b7.zip
                                دوست عزیز این کار رو هم کردم اما جواب نداد! بعد ریبوت دیگه بالا نماد و بعد از آرم سیب هنگ می کنه و میره تو صفحه سیاه! (برنامه ها رو دانلود کردم و ریختم تو kext helper و نصب کردم و بعد ریبوت و ..... )

اعصابمو خورد کرده همه چی نصب میشه غیر از گرافیک! البته فیلم ها رو نشون میده اما کیفیتشون پایینه!
                                ویرایش توسط gonzaless : https://i-phone.ir/forums/member/6614-gonzaless در ساعت 23-02-2011, 09:06 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X