اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود hazard 10.6.6i جدیدترین نسخه هکینتاش

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

میشه جواب بدید
    اگه میشه رم تهیه کنم

نظر

CPU و هم Ram شما پایینه.!
      بعد به نظر من ارزش نداره که عوض کنید.!
      بریم یه MacBook بخرین بهتره از عوض کردن!

نظر

دوستان من از پست اول باید اون 9 پارت را دانلود کنم یا چیز دیگری هم لازمه اگه میشه راهنمایی کنین چون به غیر از هازارد که 9 پارت هست یه چیزای دیگه هم گذاشتن اونا چی هستن؟

نظر

هیچی ولش کن همین رایت بزن نصب کن

نظر

حالا ما بخوایم یه رم اضافه کنیم نصب میشه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط mehrdad092000 نمایش پست ها
              حالا ما بخوایم یه رم اضافه کنیم نصب میشه ؟
              دوست عزیز به احتمال زیاد نصب میشه ولی امکان داره بازده خوبی نداشته باشد.

نظر

نوشته اصلی توسط Mamad-Mac نمایش پست ها
                دوست عزیز به احتمال زیاد نصب میشه ولی امکان داره بازده خوبی نداشته باشد.
                ممنون من کاربرد سنگین ندارم میخوام مثلا برنامه های جیلبریک رو اجرا کنم و ازین کارا وگرنه کاربریه سنگینی ندارم
                راستی تو این هازارد 10.6.6 اپدیت شدس؟ appstor هم هستش؟
                تاحالا با مک کار نکردم
                بعد یه سوالی مشکلی پش نمیاد که هم xp هم مک با هم؟ اخه یکی میگفت هاردم بهم خورده و پاک شدو ازین حرفا

نظر

نوشته اصلی توسط Mehrdad092000 نمایش پست ها
                  ممنون من کاربرد سنگین ندارم میخوام مثلا برنامه های جیلبریک رو اجرا کنم و ازین کارا وگرنه کاربریه سنگینی ندارم
                  راستی تو این هازارد 10.6.6 اپدیت شدس؟ appstor هم هستش؟
                  تاحالا با مک کار نکردم
                  بعد یه سوالی مشکلی پش نمیاد که هم xp هم مک با هم؟ اخه یکی میگفت هاردم بهم خورده و پاک شدو ازین حرفا
                  دوست عزیز شما میتونید هردو رو با هم نصب کنید و مشکلی هم پیش نمی آید ولی باید یکی از درایو هاتون رو به مک اختصاص بدید.(آموزش در سایت موجوده)
                  در این نسخه appstore هم وجود دارد.

نظر

سلام دوستان یک سوال دارم
                    این ورژن اپدیت هم میشه؟
                    ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط Mamad-Mac نمایش پست ها
                      دوست عزیز شما میتونید هردو رو با هم نصب کنید و مشکلی هم پیش نمی آید ولی باید یکی از درایو هاتون رو به مک اختصاص بدید.(آموزش در سایت موجوده)
                      در این نسخه appstore هم وجود دارد.
                      اها ممنون
                      یعنی بعدا که خواستم پاک کنم مک رو برای فایل هام مشکلی پیش نمیاد یا کلا مشکلی برای فایل هام مشکلی پیش نمیاد چون مهم هستن
                      راستی الان با رم 512 و این cpu نصب میشه یا باید رم بخرم ؟
                      شرمنده مزاحم میشم

نظر

اها ممنون
                        یعنی بعدا که خواستم پاک کنم مک رو برای فایل هام مشکلی پیش نمیاد یا کلا مشکلی برای فایل هام مشکلی پیش نمیاد چون مهم هستن :d
                        شرمنده مزاحم میشم
                        اگر می خواهی به فایل هات هیچ آسیبی نرسه (و خیالت هم راحت باشه) مک را روی یه هارد دیگه نصب کن و اگر برات مقدور نیست برای نصب و پاک کردن مک باید حواستو جمع کنی و بهتر از یه نرم افزار مدریت پارتیشن استفاده کنی و در ضمن مادربورد شما حتما باید از حالت ahci پشتیبانی کنه.

در مورد رم 512 هم مطمئن نیستم باید امتحان کنی ولی اگه یه رم 1 بخری دیگه در رابطه با رم مشکلی نخواهی داشت.
                        موفق باشی!!!
                        ویرایش توسط Mamad-Mac : https://i-phone.ir/forums/member/45215-mamad-mac در ساعت 21-02-2011, 01:13 AM

نظر

نوشته اصلی توسط shahab2k نمایش پست ها
                          سلام دوستان یک سوال دارم
                          این ورژن اپدیت هم میشه؟
                          ممنون
                          آره شهاب جان آپدیت می شه.
                          من بوت لودر Chameleon RC4 رو نصب کردم.
                          یه چیزی حدود 500MB هم آپدیت کردم.

نظر

اها ممنون
                            یعنی بعدا که خواستم پاک کنم مک رو برای فایل هام مشکلی پیش نمیاد یا کلا مشکلی برای فایل هام مشکلی پیش نمیاد چون مهم هستن :d
                            شرمنده مزاحم میشم
                            ببینید حداقل رم یک گیگ
                            و رم پیشنهاد شده دو گیگ به بالا است و اینکه شماcpu هم خیلی ضعیفه
                            به هر حال با فرض نصب شدن کارایی خیلی خوبی نخواهید داشت ولی باز هم بهترین راه ارتقا رم و شروع به نصب و دیدن نتیجه است . چون قطعا نتیجه واسه هر سیستم متفاوت است.
                            در ضمن اگر یک هارد جدا بگیرین خیلی بهتره و توصیه می کنم که sata باشه .
                            در مورد ahci که دوستمون گفتن هم حتما اطمینان پیدا کنین.

نظر

نوشته اصلی توسط danial_021 نمایش پست ها
                              ببینید حداقل رم یک گیگ
                              و رم پیشنهاد شده دو گیگ به بالا است و اینکه شماcpu هم خیلی ضعیفه
                              به هر حال با فرض نصب شدن کارایی خیلی خوبی نخواهید داشت ولی باز هم بهترین راه ارتقا رم و شروع به نصب و دیدن نتیجه است . چون قطعا نتیجه واسه هر سیستم متفاوت است.
                              در ضمن اگر یک هارد جدا بگیرین خیلی بهتره و توصیه می کنم که sata باشه .
                              در مورد ahci که دوستمون گفتن هم حتما اطمینان پیدا کنین.
                              ممنون

من گفتم کاربریه سنگین ندارم در حد یه تجربه و استفاده از برنامه های جیلبریک
                              هارد خودم sata هستش و 1 ترابایت واسم مقدور نیست هارد بگیرم
                              راستی ahc منظورتون چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mehrdad092000 نمایش پست ها
                                ممنون

من گفتم کاربریه سنگین ندارم در حد یه تجربه و استفاده از برنامه های جیلبریک
                                هارد خودم sata هستش و 1 ترابایت واسم مقدور نیست هارد بگیرم
                                راستی ahc منظورتون چیه؟
                                AHCI یک برنامه رابط کنترلر SATA است. اگر شما در قسمت تنظیمات بايوس گزينه "SATA AHCI mode" را به AHCI تنظیم کنید اين قابليت فعال مي شود که واسه بوت شدن بهش احتیاج دارید .
                                قوی ترین سیستم ها هم ممکن نتونن از 100% کارایی Mac استفاده کنن چرا که سخت افزار و نرم افزار اپل فقط برای هم طراحی میشن و این دقیقا به این دلیل است که افت کیفیت در کارایی پیش نیاد.
                                من خودم واسه تست نصب کردم که ببینم کار باهاش چجوریه چون می خواستم مک بوک بگیرم.
                                شما واسه کارای سبک فکر نکنم مشکلی داشته باشی به هر حال اگر قرار به نصب شدن باشه رم رو حتما باید افزایش بدید.
                                در ضمن مک پارتیشن مورد نظر شما رو با فرمت HFS فرمت می کنه واسه نصب. کوچکترین اشتباه تو مرحله پارتیشن بندی و Erase فاتحه تمام اطلاعات هارد رو می خونه . به هر حال شما با همین هارد هم می تونین نصب کنین اگرچه همه استفاده از یک هارد دیگه رو توصیه می کنن.
                                ویرایش توسط danial_021 : https://i-phone.ir/forums/member/11768-danial_021 در ساعت 21-02-2011, 04:48 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X