اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات پیرامون iAtkos

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من atkos s3 رو نصب کردم یعنی پیغام succes هم اومد و گفت ریستارت کن ریستارت که میکنم یه صفحه میاد که میگه یه دکمه بزن تا بره تو استارت آپ بعد اگه نزنی که ریست میشه ، ولی وقتی بزنی میره تو یه صفحه که درایو ها رو نشون داده بالای یفحه هم یه مارمولک :دی ، اونجا هم وقتی درایو مک رو انتخاب میکنم باز ریستارت میشه ؟!
    الان دیگه ubuntu هم بالا نمیاد چکار کنم ؟

نظر

با تغیر کرنل و بوت آپشن حل شد ، اگه کسی سیستم مشابه و مشکل مشابه داشت در خدمتم .

سیستم :
      intel p4 3.2 gig
      graphic gforce 7300 gs
      ram 2 gb
      motherboard gigabyte pls3
      ویرایش توسط mooli : https://i-phone.ir/forums/member/19943-mooli در ساعت 13-01-2011, 08:24 PM دلیل: ترمیم عکس

نظر

من تاحالا 100 بار تنظیمات Cutomize رو تغییر دادم به حالات های مختاف! ولی همیشه یا آخر نصب قبل از اینکه چک مارک سبز بیاد ریست میشه یا آرم ورود ممنون میاد!

مشخصات سیستم من:
        Cpu: Intel Quad 6600
        Main: ASUS P5K
        RAM: 2GB DDR2
        H.D.D: SATA II 1TB - SATAII 500GB - IDE 120GB
        VGA: GeForce 7600GT

روی هارد 500 ساتا نصب میکنم همیشه!
        تنظیمات بایوس هم روی AHCI هست و Jmicron

نظر

شما یه کاری کن !
          iDeneb و Hazard رو هم انتحان کن
          انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

لینک سالم و مطمئن دارید از این دو ؟

نظر

من نسخه iAtkos S3 v2 را دارم
              به هنگام بوت از روی دی وی دی وقتی وارد chameleon bootloader می شوم یک error می دهد و restart می شود
              error: efi_inject_get_devprop_string NULL trying stringdata

نظر

بالاخره بعد از کلی سختی کشیدن نصب شد و ریست نشد ولی الان تو علامت سیب فریز میشه !
                اما تو حالت سیف مد مک بخوبی اجرا میشه یعنی با x- مشکل از کجاست ؟
                صدا رو هم که نشناخت ولی تو قسمت رزلوشن و اینا اسم مانیتورو نوشته و افکت های گرافیکیشم اجرا میشه ، میت.نه از گراافیک باشه ؟ راهی هست که بدون نصب دوباره درست بشه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط mooli نمایش پست ها
                  بالاخره بعد از کلی سختی کشیدن نصب شد و ریست نشد ولی الان تو علامت سیب فریز میشه !
                  اما تو حالت سیف مد مک بخوبی اجرا میشه یعنی با x- مشکل از کجاست ؟
                  صدا رو هم که نشناخت ولی تو قسمت رزلوشن و اینا اسم مانیتورو نوشته و افکت های گرافیکیشم اجرا میشه ، میت.نه از گراافیک باشه ؟ راهی هست که بدون نصب دوباره درست بشه ؟
                  دوست عزیز شما با برنامه زیر میتونی مک رو بدون مشکل و عادی بوت کنی.

بعد از دانلود فایل iso رو روی یک سی دی رایت کن.

و بعد ریستارت کن بعد از بوت شدن سی دی روی درایود مک اینتر کنید و به راحتی بوت میشه.

تنضیمات بایوس هم باید اینتوری باشه.

ساتا رو به AHCI تغییر بدید و در boot priority اولین گزینه رو به cd-rom تغییر بدید.
                  اول یک بار load optimized defaults رو بزن بعد SATA رو به AHCI تغییر بده و در اخر HPET رو در قسمت تنضیمات power به 64bit عوض کن.
                  ویرایش توسط Arianismmm : https://i-phone.ir/forums/member/12543-arianismmm در ساعت 13-01-2011, 08:25 PM

نظر

با این برنامه هم تغیری نکرد بازم همونجا گیر میکنه ، مادربورد من ahci نداره ولی ICH 7 ساپورت میکنه ، فکر نکنم مشکل از اینا باشه . چون تو سیف مد راحت میاد بالا و بدون هیچ مشکلی اجرا میشه .

نظر

سلام دوستان
                      نمیدونم کسی این سوال رو پرسیده یا نه
                      من میخوام مک رو در کنار ویندوز در لپتاپ نصب کنم
                      سی دی مک من وقتی نصب میکنم یه بوت خودش داره که عکس سوسمار داره
                      چجوری در کنار ویندوز
                      iatkos s3
                      نصب کنم؟

نظر

با این برنامه هم تغیری نکرد بازم همونجا گیر میکنه ، مادربورد من ahci نداره ولی ICH 7 ساپورت میکنه ، فکر نکنم مشکل از اینا باشه . چون تو سیف مد راحت میاد بالا و بدون هیچ مشکلی اجرا میشه .
                        منم همین مشکل شما رو دارم. توی این قسمت freeze میکنه

در ضمن iboot که دوستمون گفتن رو ریختم تو سی دی و کارهایی که گفتن انجام دادم بازم درست نشد. در ضمن چطوری رفتین توی safe mode ؟

مشخصات کامپیوتر من با مال شما یکیه و منم همین مشکلات شما رو دارم.

نظر

برات پخ کردم با x- برو به سیف مد . اونجا که میگه یه کلید بزن تا بره به استارت آپ یادت باشه یه کلید بزنی بعد درایو مک رو سلکت کن و x- رو تایپ کن بعدم اینتر ، تموم

نظر

برات پخ کردم با x- برو به سیف مد . اونجا که میگه یه کلید بزن تا بره به استارت آپ یادت باشه یه کلید بزنی بعد درایو مک رو سلکت کن و x- رو تایپ کن بعدم اینتر ، تموم

نمیشه!!!

من وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم Darwin میاد همونی که عکس یه قورباغه بالای صفحه است. اونجا x- رو بزنم و اینتر کنم؟

نظر

دوستان پیشنهاد میکنم یه سر به آکوزش من بزنین.

بوت سه گانه مکینتاش ( بصورت اورجینال )، لینوکس ( اوبونتو ) و ۷
                              ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 17-01-2011, 06:19 PM

نظر

نوشته اصلی توسط payamf1 نمایش پست ها

نمیشه!!!

من وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم Darwin میاد همونی که عکس یه قورباغه بالای صفحه است. اونجا x- رو بزنم و اینتر کنم؟
                                اونجا که یه لودینگ هست که خالی میشه و میگه press any key to startup option یا همچین چیزی یه دکمه بزن یه صفحه میاد که درایو مک و بقیه درایو هاتو نشون میده و عکس یه آفتابپرست هم بالاش البته فک کنم این آقای آفتاب پرست تو صفحه قبل هم بود ، خب تو همون startup option دستور رو تایپ کن . در ضمن هیچ فیلدی برای تایپ نیستا ولی شما همونجا بنویس پایین صفحه سمت چپ نشون میده بعد اینتر کن . راستی اگه مشخصات سیستمت مثل منه تنضیمات بوت رو برای نصب چی گذاشتی ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X