اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات پیرامون iAtkos

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط salarnosrati نمایش پست ها
    روی لپ تاپم با زدن همین busratio=20 تونستم برم توی setup و با موفقیت نصبش کنم! (البته صدا ندارم )
    اما روی desktop حتی لوگوی اپل و ... هم نمیاد! busratio=20 هم کاری نمی کنه!
    می نویسه Loading Darwin x86 و بعد از 2-3 ثانیه restart میشه!
    اینجوری بنویس:
    -v busratio=20 fsb=200000000 cpus=1

نظر

سلام
      من iATKOS S3 10.6.3 رو نصب کردم ولی الآن باهاش یه مشکل دارم اونم سرعتشه که شدیدا کمه حدود ۷ دقیق طول می کشه تا بالا بیاد
      ممنون می شم کمکم کنید

نظر

سیستم کامپیوتر شما چیه

نظر

CPU: Intel Core2Duo 4400 2GHz
          Mainboard: ASUS P5B
          VGA: Gigabite GF 8500GT
          Ram:OCZ 2GB 800MHz
          HDD: WD 500GB & Maxtor 250GB
          (مک رو روی مکستور نصب کردم)
          ویرایش توسط dieu3000 : https://i-phone.ir/forums/member/2378-dieu3000 در ساعت 09-11-2010, 12:11 PM

نظر

نوشته اصلی توسط dieu3000 نمایش پست ها
            cpu: Intel core2duo 4400 2ghz
            mainboard: Asus p5b
            vga: Gigabite gf 8500gt
            ram:ocz 2gb 800mhz
            hdd: Wd 500gb & maxtor 250gb
            (مک رو روی مکستور نصب کردم)
            اولا چیپست مادر بورد شما یه کمی ضعیفه.
            دوما احتمالا شما چندین درایور رو با هم انتخاب کردین و چون مک با تمام درایور ها بالا می آید ،کمی طول می کشد.

نظر

سلام محمد جان
              من طبق آموزشی که دوستمون ALI KING درست کرده بود http://www.i-phone.ir/forums/thread23398-21.html IATKOS S3 رو نصب کردم و طبق این اموزش هم دوال بوت کردم http://www.i-phone.ir/forums/thread2...tml#post247147
              حالا وقتی بین ویندوز و مک ، مک رو انتخاب می کنم ، این ارور رو میده
              CHAIN BOOTING ERROR
              من تو هاردم یه درایو جدا برای مک درست کردم
              هر کاری کردیم نشد
              حالا علی جان میگه که باید روی یه هارد جدا یا اکسترنال نصب کنم ولی من هارد دیگه ای ندارم و می خوام روی همین هاردم درستش کنم
              به نظر شما چیکار کنم ؟

نظر

سلام دوستان iatkos S3 روی لپ تاپم نصب هستش تمام جزئیات سیستم رو شناخته تا همین دو روز پیش که ریخته بدوم درست بوت میشد ...

ولی مشکل : BootLoader درست اجرا میشه ولی زمانی که روی Mac Os اینتر میکنم دیگه لوگوی Apple رو نمیاره و همون طوری گیر میکنه ..

کسی نظری در مورد مشکل من نداره ...؟

ممنون..

نظر

سلام اقا علی

من تو سایت زحل هم پیغام دادم جواب ندادید!

اول اگر میشه لطف کنید ای دی یاهو رو بدید!

دوم من مک رو کامل دانلود و رایت کردم(همین که لینکش رو گذاشته بودید!)

iatoks 10.6.3 s3

ولی موقع نصب ارور ورود ممنوع میزنه!و نمیشه نصبش کرد!

یک نسخه دیگه مک هم دارم ولی اون ارور boot 0 میده!

لطفا کمکم کنید!
                  ممنون

نظر

کسی راجع به خطای memory allocation error کمکی میتونه کنه؟

نظر

ارور عجیب و غریب در iAtkos S3 V2

سلام به همه
                      من iAtkos S3 V2 رو دانلود کردم . راحت بوت می شه و بعد از انجام دادن customize وارد نصب هم می شه ولی تو 18 دقیقه گیر می کنه ( 18 minutes remaining )
                      و بعد یه مدت طولانی ارور میده و مینویسه که iAtkos S3 V2 نمی تونه رو سیستم شما نصب بشه .

واقعا ممنون می شم اگه کمکم کنین

نظر

دوستانی که تونستن مک رو روی سیستم هاشون نصب کنن و اونایی که می خوان نصب کنن حتما به این سر بزنن و شرکت کنن.
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread2...tml#post288056

نظر

من امروز نصب کردم.بدون دردسر صدا و گرافیک رو شناخت ولی کیبورد رو نشناخت و اولش میگه کیبوردو نمیشناسم
                          کسی میدونه چیکار باید کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط Hitman-Group نمایش پست ها
                            سلام اقا علی

من تو سایت زحل هم پیغام دادم جواب ندادید!

اول اگر میشه لطف کنید ای دی یاهو رو بدید!

دوم من مک رو کامل دانلود و رایت کردم(همین که لینکش رو گذاشته بودید!)

iatoks 10.6.3 s3

ولی موقع نصب ارور ورود ممنوع میزنه!و نمیشه نصبش کرد!

یک نسخه دیگه مک هم دارم ولی اون ارور boot 0 میده!

لطفا کمکم کنید!
                            ممنون
                            به احتمال زیاد شما روی سیستمتون ویندوز داشتید.ویندوز شما استارت آپش خراب شده که طبیعی هست.cd ویندوز 7 رو بزار و از قسمت ریپیر گزینه اول یعنی استارت آپ ریپیر رو بزن تا بتونی وارد ویدوز بشی بعد با برنامه EasyBCD 2.0.2 رو نصب کن و با این برنامه برای مک یک بوت درست کن.و بعد ریست کن تا قبل از رورد به ویندوز قابلیت ورود به مک رو داشته باشی.تو انجمن اموزشش به نام "دوال بوت کردن" وجود داره.اگر وارد مک شد و درست بود حتما مشخصات سیستمت و نوع درایورایی که انتخاب کردی رو بگو.
                            ممنون

نظر

من لپ تاپ hp dv6-1225 دارم با مشخصات زیر
                              cpu intel C2D T9600
                              vga ATI HD4650
                              مک رو نصب کردم ولی پیغام میده که باید کامپیوتر رو خاموش و روشن کنم.با دستور cpus=1 بوت کردم اون پیغام نیومد ولی بهد از 1-2 دقیقه صفحه نمایش خط خطی و قاطی می کنه و هنونجور می مونه.فکر کنم از گرافیک باشه.کسی نمی دونم کدوم گزینه رو باید بزنم؟عکش پیوست شده. گزینه EVO enabler و ATI Framebuffer و خوده گزینه ATI رو امتحان کردم جواب نداده.کدوم رو بزنم؟گریه هاردم در اومد از بس هی پاک کردم و دوباره مک نصب کردم.

توی یه سایت این رو دیدم. معنی جمله های زیر چیه؟
                              OOTB
                              No QE/CL
                              out of box

آیا موقع نصب میشه فایل kext رو به مک داد تا از اون درایور استفاده کنه؟چرا راهی برای نصب درایورش دارم؟
                              ویرایش توسط PHENOMENON : https://i-phone.ir/forums/member/12642-phenomenon در ساعت 08-01-2011, 04:53 PM

نظر

این هم یه سایت خیلی خوب که می تونید ازش برای نصب مکتون کمک بگیرید.
                                من عکس بالا رو از اون گرفتم
                                http://wiki.osx86project.org/wiki/index.php/Main_Page

من تونستم با cpus=1 تو حالت safe mode برم تو مک ولی.کارت گرافیکم رو نمی شناسه.چکار کنم که بدون safe mode بره توش؟تو مود میشه برنامه نصب کرد؟من مک رو برای یادگیری برنامه نویسی آیفون می خوام.
                                آیا فلش های ترنسند تو مک کار می کنن؟آخه من تو مکبهش وصل کردم ولی چیزی نیورد.ولی وبکمم که از طریق پورت usb به مادربوردم وصل هست رو شناخته که البته کار نکرد.
                                ویرایش توسط PHENOMENON : https://i-phone.ir/forums/member/12642-phenomenon در ساعت 08-01-2011, 04:53 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X