اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات پیرامون iAtkos

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    iAtkos l2 رو روی hp 4530s نصب کردم ولی پس از نصب کامل و موفق، بعد از ریست سیستم هیچ سیستم عاملی روی هارد پیدا نمیکنه.
    با همون دی وی دی iAtkos l2 تو اون قسمتی که درایوهای هاردو نشون میده، درایوی که لاین روش نصب شده رو انتخاب می کنم
    اول مینویسه unsuported card و بعد لوگوی اپل میاد و همزمان یه موزیک پخش میشه و همونجوری میمونه
    هیچ اتفاقی هم نمیفته فقط صدای موزیک میاد
    مشکل از چیه؟
    لطفا راهنمایی کنید

نظر

• سلام دوستان عزیز
      من iAtkos L2 را دانلود کردم و روی 1 دی وی دی رایت زدم. مشکل من از جایی شروع میشه که وقتی لپتاپم با دی وی دی بوت میشه قبل از اینکه وارد iAtkos بشه و لوگوی شیر را نشون بده، خود داس ارور زیر را می ده:
      Memory Allocation error! Addr: 0xdeadbeef, ....
      با سرچی که کردم متاسفانه نتونستم راهکاری عملی برای برطرف کردن ارور پیدا کنم. این هم مشخصات لپتاپم:
      CPU: intel core 2 Duo T8100
      RAM: 2GB
      VAIO CR35G
      Graphics ATI Radeon X2300
      دوستان راه حلی به نظرشون می رسد؟
      راستی اول فکر کردم دی وی دی را بد رایت زده، ولی با PC یکی از دوستان چک کردم، خوب کار کرد.

نظر

• سلام دوستان
        من هکینتاش نصب کردم ورژن iAtkos L2 حالا هم براش اپدیت اومده
        اگه آپدیت کنم مشکلی پیش میاد یا نه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط x.se7en نمایش پست ها
          سلام دوستان
          من هکینتاش نصب کردم ورژن iAtkos L2 حالا هم براش اپدیت اومده
          اگه آپدیت کنم مشکلی پیش میاد یا نه؟
          آره راحت آپدیت کنید به 10.7.4 بعدش با multibeast تمام درایوراتونو نصب کنید.

نظر

• آپدیتش که تموم شد error داد .....can`t be saved چند بار هم امتحان کردم...
            فایل آپدیتش رو از سایت اپل گرفتم نسخه clinet combo با حجم ۱.۵گیگ باز هم جواب نداد ....مشکل چیه؟
            ویرایش توسط x.se7en : https://i-phone.ir/forums/member/84073-x-se7en در ساعت 16-06-2012, 06:47 PM

نظر

• بعد از آپدیت نباید ریست کنید. احتمالا ریست میکنید.

نظر

• سلام دوستان خسته نباشید
                من iatkos l2 رو کنار ویندوز 7 نصب کردم و کار میده ! فقط صدا ندارم مشکلات اصلی من عبارتند از :

1- اگه دوستان لطف کنند ککست درایور صدای منو قرار بدند ممنون میشم! mother board : gigabyte ep43t-ud3l
                2-هر بار بخوام بین این دو سیستم عامل سوییچ کنم باید برم و تنظیمات بایوس رو sata مود رو بزارم برای ویندوز روی ide و برای مک روی ahcp !!!! نمیشه هرکدوم رو کاری کرد که مثلا ویندوز با ahcp کار بده یا مک با ide ?????

3 نشناختن درایو نوری توسط مک ! فکر کنتم چون ide هست نمیشناسه! راهی نداره ؟

4- مشکل بعدی دیدن پارتیشن مک در ویندوز هست که نمیتونم ببینمش و تغییرش بدم !
                و همینطور بر عکس توی مک پارتیشن های ntfs رو میشناسه ولی تغییر نمیتونم بدم!

5- میخواستم ببینم الان میتونم به راحتی آپدیت کنم با نه ؟؟؟ چون به imesseage , facetime احتیاج دارم!!

6-اگر mountion lion رو نصب کنم مشکلی نداره ؟ برای حل مششکل قبلیم ؟؟؟کدوم رو ترجیح میدید ؟؟؟

7-من هر بار بخوام مک رو بوت کنم باید npci=0x2000 رو وارد کنم تا بوت شه! وگرنه روی آرم اپل گیر میکنه ؟ چیکار کنم که هر دفعه نخوام اینو تایپ کنم ؟؟

ممنون
                ویرایش توسط iiiamirrr : https://i-phone.ir/forums/member/18281-iiiamirrr در ساعت 15-07-2012, 04:37 PM

نظر

• سلام دوستان
                  امروز میخواستم iAtkos L2 را نصب کنم وقتی میخواهم نصب را شروع کنم بعد از فشردن کلید F8 آرم اپل می آید و دیگر اتفاقی نمی افتد و نمیتوانم نصب را شوع کنم.لطفا کمکم کنید
                  در ضمن مشخصات pc من گرافیک Geforce 9400 1GB ......Daul Core Pentium 4 3.6GHz

نظر

• سلام من آی دی پسوردم رم تم آیتونز میزنم این اروور را نشان میدهد 0x800b0101 مشکل از کجا هستش و یکی دیگه اینکه وقتی با خود آیپاد میخوام چیزی رو دانلود کنم میگه که باید کوزشن پاسخ بدی که تاریخ تولد با 2 تا سوال میپرسه من قبلا به اینا جواب دادم ولی یادم نیستش چی کار باید بکنم تو رو خدا کمک کنین الان هیچی نمیتونم دانلود کنم وارد آیتونز هم نمیتونم بشم

نظر

• سلام من الان ۱۰.۷.۴ دارم. میخواستم بدونم با روش دی وی دی بوتیبل میتونم شیر کوهی رو روی سیستمم نصب کنم ؟؟؟*

نظر

• سلام ،
                        من نسخه های مختلفی از مک هک شده را خریداری کردم مانند ( iAktos L2-LION 10.7.2 ) و ( MAC OSX FOR PC LEOPARD 10.5.2 ) و ( MAC FOR PC SNOW LEOPARD 10.6.2 ) .
                        من مشکلی در بوت شدن نصب کننده مک ندارم و براحتی پارتیشن بندی خود را انجام میدهم حتی کاستومایز کردن پیکیج ها برای نصب ، اما هنگامی که نصب شروع میشه یک مقدار که از عمل نصب میگذره ( بسته به مقدار پکیج های انتخابی گاهی اولاش گاهی آخراش ) گیر میکنه یعنی نوار پیشرفتی که نصب رو نشون میده از انیمیشنش ( از حالت رنگی متحرکش ) باز میایسته و از دیویدی رام هم خونده نمیشه چیزی ! یکمی هم که میگذره نشانگر ماوس تبدیل به دایره رنگی رنگی میشه که داره میچرخه ... من حتی 5 ساعت هم صبر شده کردم ولی هیچ تغییری اتفاق نیفتاده !

من کلی آموزش و پرسش و خطا روی اینترنت به کلی زبان خوندم اما اشاره ای به مشکل من نشده بود !

از 2 هارد مختلف هم برای تست جداگانه استفاده کردم یکیش 1 ترابایت ساتا 3 و یکیش اکسترنال 500 یو اس بی ! حتی قبلا هم از ساتا 2 استفاده میکردم باز هم همین شکلی بود !

مشخصات سیستم من :

سی پی یو : Intell - Corei3
                        هارد : 1TB - WD - SATA3
                        مادر بورد : GIGABYTE - H55 - USB3
                        گرافیک : GEFORCE - 9500GT
                        رم : 4 GB

نظر

• سلام دوستان عزیز من یه سوال داشتم
                          من هنوز موفق نشدم hAltoks l1 رو نصب کنم رو لبتام
                          فرض محال که من این سیستم رو نصب کردم میخواستم بدونم میتونم از سایت اپل برنامه ابدیت Mac OS X Update Combo 10.7.4 که آخرین ابدیت lion هستش رو دانلود کنم و روی این هکینتاش نصب کنم

نظر

• سلام من روی dell 5110 n میخواستم iAktos L2 نصب کنم توی محیط نصب موس درست کار نمی کنه
                            با هر عذابی بود پارتیشن بندی کرم و نصب کردم حالا توی یک صفحه با آرم اپل می مونه گیر می کنه و توی سیستم عامل نمی ره
                            نمی دونم چه کنم
                            کمک کنید

نظر

• http://www.i-phone.ir/forums/thread7...tml#post746235
                              درود.

من روی L2 توی بوت لودر (همون جایی که عکس شیره هست) فرقی نداره F8 بزنم یا نه خودش بعد این که میخواد بره به اون صفحه ای که لوگو اپل هست اول اون عکس شیر و.... میره و توی همون جا اون بالا که مثلا مقدار رم رو مینویسه اون جا یه ارور میداد و من بهش توجهی نمیکردم چون بعد اون میرفت توی صفحه لوگو اپل...
                              حالا اومدم iatkos s3 رو امتحان کنم که دیدم اینم همین ارور رو میده!!
                              قبلا iatkos S3 رو با یه دستور busratio=19 یا -x -f اینجور چیزی بالا میاوردم و نصب هم میکردم ولی الان این هم دقیق همین ارور رو میده...
                              اینم عکس ارور خواهشا یکی کمکم کنه

iatkos s3: http://www.imgshare.ir/images/kewthkiobadti43yzkqh.jpg
                              iatkos l2: http://www.imgshare.ir/images/lkor6ipcxq1rp4hbjuoc.jpg

این هم تایپیک که زدم:
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread7...tml#post746235

دوستان و اساتید لطفا کمک کنید ممنون میشم.

نظر

• هازارد رو اگه دارید امتحان کنید!! پردازنده شما i7 است مطمئنید 19 صحیح است ؟؟
                                منم لب تاب سونی دارم تنها هازاد نصب شد !! اینطور بوت شد
                                -v cpus=1 busratio=19

برای خرید سیسم ک مک بدون مشکل بیاد بالا ! مادربردی انتخاب کن که DSDT آن بطور کامل موجود باشه! تنها این مهمه بعد گرافیک که درایورش موجود باشه!! فکر نکنم مشکلی پیش بیاد!
                                ویرایش توسط robott : https://i-phone.ir/forums/member/51024-robott در ساعت 11-09-2012, 11:47 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X